Samochód w firmie

Szkolenie prowadzone będzie "na żywo". Uczestnicy będą mogli zadawać pytania na czacie - w czasie rzeczywistym.

Termin: 27 listopada 2020r
Miejsce: Online (od 11:00 do 15:00)
Cena: 249,00 zł netto
Trener: Arkadiusz Szulc

absolwent Uniwersytetu Gdańskiego Katedry Rachunkowości, specjalista w zakresie organizacji rachunkowości finansowej i podatkowej w małych i średnich przedsiębiorstwach, trener oraz wykładowca w Sopockiej Szkole Wyższej w zakresie podatków, rachunkowości oraz systemu ubezpieczeń społecznych, wieloletni praktyk w zakresie księgowości prowadzący własną firmę consultingowo-rachunkową. Posiada uprawnienia wydane przez Ministra Finansów do usługowego prowadzenia ksiąg oraz certyfikat Głównego Księgowego wydany przez Stowarzyszenie Księgowych w Polsce. Laureat wielu ogólnopolskich konkursów o tematyce rachunkowo-podatkowej, autor wielu publikacji w zakresie rachunkowości i zarządzania.

więcej o Arkadiusz Szulc

O szkoleniu

Szkolenie ma na celu kompleksowe omówienie zasad rozliczania samochodów ciężarowych i osobowych w firmie z dużym naciskiem na przykłady – szczególnie na księgowania tych zdarzeń na kontach księgowych z podziałem na podejście podatkowe i podejście rachunkowe.

Cechą charakterystyczną szkolenia jest jego PRAKTYCZNE podejście do omawianych zagadnień. Prowadzący, podczas omawiania poszczególnych transakcji będzie pokazywał jak należy je księgować na KONTACH.

Podczas szkolenia będzie można zadawać pytania na czacie (w czasie rzeczywistym) w celu usunięcia wątpliwości związanych z omawianym tematem oraz wyjaśnieniu problemów dotyczących bieżącej pracy Uczestników.

Gwarantujemy dożywotni, bezpłatny dostęp do nagrań wideo z całego szkolenia. W każdym momencie będziecie mogli wrócić do omawianych zagadnień, aby powtórzyć i utrwalić swoją wiedzę. Wszystko będzie dostępne na dedykowanej platformie online.

Adresaci szkolenia:

Szkolenie jest przeznaczone dla Samodzielnych Księgowych, Głównych Księgowych oraz właścicieli i pracowników Biur Rachunkowych, którzy chcieliby pogłębić lub odświeżyć swoją wiedzę w zakresie rozliczania różnic kursowych.

Program szkolenia:

1. C1. Ustalanie wartość początkowej środków transportu;

2. Limity określone w ustawach podatkowych dla samochodów osobowych;

3. Zakup/leasing/eksploatacja pojazdu a koszty podatkowe;

4. Ujęcie ubezpieczenia pojazdu w kosztach;

5. Księgowanie ww. wydatków w księgach rachunkowych z uwzględnieniem rozbieżności między prawem podatkowym, a prawem bilansowym.

Cena zawiera:

  • dostęp do szkolenia on-line
  • materiały szkoleniowe
  • możliwość zadawanie pytań na czacie
  • imienny certyfikat uczestnictwa

ZAPISZ SIĘ NA SZKOLENIE JUŻ DZIŚ. Ilość miejsc ograniczona.

Na Państwa życzenie możemy zrealizować powyższy temat w charakterze szkolenia wewnętrznego. Jeśli chcą Państwo uzyskać dodatkowe informacje lub mają pytania dotyczące szkolenia, prosimy o kontakt pod numerem telefonu.

59 822 34 56 lub na adres e-mail szkolenia@szkoleniaekspert.pl