Witaj na nowej wersji szkoleniaekspert.pl!
Cieszymy się, że tu jesteś! Odświeżyliśmy naszą stronę, aby zapewnić Ci jeszcze lepsze warunki korzystania z naszych usług. Teraz możesz łatwiej znaleźć informacje, produkty i usługi, których szukasz.

Jeśli masz wykupione szkolenia wideo sprzed stycznia 2024 roku, aby je znaleźć kliknij tutaj Zostaniesz przełączony na starą wersję strony!

Jeśli masz jakiekolwiek pytania lub sugestie, nie wahaj się skontaktować z nami. Jesteśmy tutaj, aby Ci pomóc! Więcej informacji znajdziesz pod linkiem klikając tutaj

Adriana Głuchowska

ekspert z wieloletnim doświadczeniem, współpracujący z najlepszymi ośrodkami szkoleniowymi i doradczymi w Polsce. Niezależny konsultant z dziedziny finansów publicznych oraz prawa pracy. Od lat zajmuje się opracowywaniem i wdrażaniem procedur w instytucjach sektora finansów publicznych w tym wdrażania systemu kontroli zarządczej dla sektora publicznego. Wykładowca w Krajowej Szkole Sądownictwa i Prokuratury.

- ekspert z wieloletnim doświadczeniem, współpracujący z najlepszymi ośrodkami szkoleniowymi  i doradczymi w Polsce. Niezależny konsultant z dziedziny finansów publicznych oraz prawa pracy. Od lat zajmuje się opracowywaniem i wdrażaniem procedur w instytucjach sektora finansów publicznych w tym wdrażania systemu kontroli zarządczej dla sektora publicznego. Wykładowca w Krajowej Szkole Sądownictwa i Prokuratury.

Właściciel firmy AUDITOR zajmującej się doradztwem, weryfikacją i przeglądem stanu dokumentacji prawno-pracowniczej pod kątem zgodności z przepisami prawa powszechnie obowiązującego. Przygotowuje propozycje  kompleksowych rozwiązań zmierzające do poprawy funkcjonowania jednostki. 

Jako głos doradczy i ekspert na co dzień rozwiązuje nietypowe problemy z praktyki Przedsiębiorstw i Urzędów. Od 1998 roku przeszkoliła kilkadziesiąt tysięcy osób, przeprowadzając tysiące szkoleń.

Posiadająca wszechstronną wiedzę i doświadczenie z zakresu prawa, rachunkowości, ekonomii oraz ponadto absolwentka studiów podyplomowych Zarządzanie Bezpieczeństwem Informacji, uprawnienia audytora PN-ISO/EIC 27001 – Systemy Zarządzania Bezpieczeństwem Informacji).

Świadczy profesjonalne usługi doradcze z tego zakresu. Przeprowadza audyty po kontroli RIO, NIK. Szkoliła wszystkich Prezesów RIO w Polce.  Prowadzi webinaria oraz jest konsultantem biznesowym Akademii Mistrza ZT Kruszwica SA. Współpracuje z grupą BDO.

Jest Inspektorem Ochrony Danych min.  w The Greenbrier Companies, Siarkopol Sp. z o.o., BDO Sp z o.o. Sp. K. Zarządzie Mienia m.st. Warszawy, w Szpitalach Tczewskich S.A., Centrum Usług Wspólnych, OCADO Sp z o.o. , Apator Telemetria Sp z o.o. i ponadto w kilkudziesięciu innych podmiotach z sektora finansów publicznych oraz sektora prywatnego. Czynny Koordynator ds. dostępności w Urzędzie.

Czynny koordynator ds. obsługi zgłoszeń m.in. w Zarządzie Mienia m.st. Warszawy, Urzędzie Gminy Tczew oraz w jednostkach organizacyjnych gminy, Szpitalach Tczewskich S.A., Ocado Polska Sp. z o.o. oraz XL TAPE INTERNATIONAL Sp. z o.o.


Zobacz także:

Badaczka i trenerka w obszarze rachunkowości behawioralnej.

31 lat w branży podatkowej, 27 lat własna kancelaria. Obsługuje ponad 350 podmiotów.

Pasjonat nowoczesnych narzędzi do obróbki danych, który wie, że równie ważne jak zrozumienie liczb jest zrozumienie potrzeb ludzi, którym te liczby będą zaprezentowane.

doradca podatkowy, absolwent studiów MBA, specjalizujący się w opodatkowaniu podmiotów prowadzących działalność w branży IT