Witaj na nowej wersji szkoleniaekspert.pl!
Cieszymy się, że tu jesteś! Odświeżyliśmy naszą stronę, aby zapewnić Ci jeszcze lepsze warunki korzystania z naszych usług. Teraz możesz łatwiej znaleźć informacje, produkty i usługi, których szukasz.

Jeśli masz wykupione szkolenia wideo sprzed stycznia 2024 roku, aby je znaleźć kliknij tutaj Zostaniesz przełączony na starą wersję strony!

Jeśli masz jakiekolwiek pytania lub sugestie, nie wahaj się skontaktować z nami. Jesteśmy tutaj, aby Ci pomóc! Więcej informacji znajdziesz pod linkiem klikając tutaj

Poznaj opinie naszych Klientów

Zobacz co mówią o nas nasi Klienci!

875

Pozytywnych opinii

95%

Zadowolenia z szkolenia

4,75

Średnia ocena

Jolanta Sosińska

Urząd Gminy w Baranowie

Miałam przyjemność uczestniczyć w szkoleniu NOWE STYDIUM -PRAWO ZAMÓWIEŃ PUBLICZNYCH -FIRMY EKSPERT, zajęcia w tygodniu / 8 spotkań, w odstępach czasowych co dwa tygodnie, prowadzący Pan Józef Edmund Nowicki i Pan Piotr Wiśniewski.

 

Bardzo dobrze przygotowane szkolenie zarówno pod względem organizacyjnym ( wszystko w terminie, materiały przesłane na czas a nawet wcześniej, dobre nagrania, świetny kontakt telefoniczny i e-mail), jak również merytorycznym.

 

Wykładowcy stworzyli wspaniały duet , wzajemnie się uzupełniając. Program i sposób przeprowadzenia szkolenia na najwyższym poziomie, super atmosfera. Prowadzący zaangażowani, mnóstwo przykładów, wyjaśnień -nie tylko sucha teoria. Panowie nie spieszyli się, odpowiadali na pytania. Dodatkowym atutem jest to, że można dzwonić do wykładowców po szkoleniu i to przez dłuższy czas.

 

Jestem osobą, która dopiero zaczyna pracę w zamówieniach publicznych i nie mam doświadczenia w tej dziedzinie, dlatego dla mnie ważne jest, że mogę przez dłuższy czas ponownie odsłuchiwać nagrania ze szkoleń , czytać materiały których jest naprawdę bardzo dużo i ponownie do nich wracać ucząc się. Filmiki zostały nagrane w bardzo fajny sposób, tematycznie, zagadnienie po zagadnieniu co ułatwia odsłuchiwanie i utrwalenie wiedzy.

 

Po raz pierwszy spotkałam się z sytuacją, że po zakończonym szkoleniu zostały zorganizowane dodatkowe zajęcia gratis dotyczących pytań i odpowiedzi.

 

Z ogromną przyjemnością oceniam to szkolenie na bardzo wysokim poziomie i polecam gorąco wszystkim , którzy borykają się w swojej pracy z problematyką zamówień publicznych bo naprawdę warto.

 

Z wyrazami szacunku

 

Jolanta Sosińska

Joanna Banach

Dzień dobry!

Uważam, że udział w Studium Prawa Zamówień Publicznych to bardzo dobra decyzja, z uwagi na ogrom wiedzy jaki był przekazany przez pasjonatów Prawa zamówień publicznych - Pana Józefa i Piotra. Zajęcia-wykłady prowadzone były profesjonalnie, zawsze można było się dopytać jak coś było niejasne. Super, że są takie osoby, które potrafią w ten sposób dzielić się swoją wiedzą i nam osobom borykającym się z różnego rodzaju problemami w zakresie prawa zamówień publicznych pomagać zrozumieć i rozwiązać problemy związane ze zrozumieniem przepisów ustawy Pzp. Materiały przygotowane pod każdym względem profesjonalnie. Cieszę się bardzo, ze mamy dostęp do nagrań, które pozwolą jeszcze bardziej usystematyzować zdobytą wiedzę.

Ukłony w stronę Pana Józefa i Piotra za wykonaną pracę - jesteście wielcy.

 

Z poważaniem

Joanna Banach

Adriana Tarakan

Urząd Gminy w Zblewie

Dzień dobry,

 

Piszę do Państwa z ogromnym podziękowaniem dla p. Agnieszki Szajkowskiej – za przeprowadzenie szkolenia z zakresu eNotice-2 – szkolenie praktyczne. Po szkoleniu otrzymałam dostęp do nagrania i po długim czasie, kiedy zaszła w mojej jednostce konieczność wszczęcia postępowania unijnego udało mi się za pierwszym razy nadać ogłoszenie. W mojej jednostce (gmina do 12 tys. mieszkańców") sama zajmuje się zamówieniami. Przetargi powyżej progu zwykle robię raz w roku (dot. energii elektrycznej lub udzielenia kredytu) lub rzadziej raz na 3 lat (odbiór i zagospodarowanie odpadów komunalnych). Nie obyło się bez błędów – w sumie 4 – albo tylko 4, więc tym bardziej moja radość jest przeogromna i czuję z tego powodu satysfakcję. Pani Agnieszka w bardzo precyzyjny sposób przekazuje swoją wiedzę, krok po kroku w bardzo przyswajalny sposób przeszłam przez wszystkie „szczeble" ogłoszenia.

 

Jeszcze raz bardzo dziękuję i na pewno w przyszłości będę korzystała z Państwa usług.

Marta Sowa

Szkolenie zdecydowanie spełniło moje oczekiwania, niestety ze względu

na moją obecność w pracy nie udało sie w 100 % wykorzystać

szkolenia. Jednakże bardzo jestem zadowolona. Pan Józef ma ogromną

wiedzę. Przekaz był zrozumiały a ponadto były podawane przykłady co

jest bardzo pomocne. Jeżeli chodzi o platformę również nie mam

zastrzeżeń. Materiały które dostałam, są przejrzyste a treści w

nich zawarte - szczegółowo wyjaśnione za co dziękuję.

Anna Formella

Szkolenie spełniło moje oczekiwania. Wykładowca bardzo zaangażowany

bardzo dobrze przygotowany odpowiedział na wszystkie zadane pytania.

Przedstawił spory materiał w sposób zrozumiały i wyczerpujący.

Bardzo podobały mi się "powtórzenia"przez Wykładowcę tego co w

danym momencie omawiał dzięki temu można było sporządzić notatki.

Szkolenie przeprowadzone zostało bez usterek technicznych. Ważną

rzeczą na którą zwróciła uwagę jest punktualność czyli

rozpoczęcie szkolenia oraz przerwy. Przesłane materiały szkoleniowe

bardzo pomocne. Bardzo dziękuję, że mogłam uczestniczyć w

szkoleniu. Szkolenia warte polecenia.

Irena Kanbur

Kancelaria Prezydenta RP

Co do samego szkolenia to oceniam je pozytywnie pod względem merytorycznym tj. znajomość tematu przez Pana Józefa Nowickiego oraz możliwość zadawania nieograniczonej liczby pytań, przed którymi prowadzący się nie wzbraniał. Takie podejście sprawiło, że uczestnicy aktywnie włączali się do dyskusji i przedstawiali swoje problemy związane z udzielaniem zamówień publicznych. Szkolenie, pod względem organizacyjnym – także oceniam pozytywnie.

Danuta Kuźniar

Kancelaria Sejmu

Materiały przygotowane na szkolenie oceniam bardzo dobrze. Pozwoliły na lepsze przyswajanie omawianego tematu. Bardzo pomocne będą także dodatkowe materiały przesłane przez Panią po szkoleniu. Zajęcia były prowadzone przez wykładowcę w sposób profesjonalny i interesujący. Organizacja szkolenia dobra. Wyważona ilość zajęć obowiązkowych do czasu wolnego. Można zastanowić się czy w przypadku krótkich dni nie przesunąć części zajęć na godziny późniejsze a czas słoneczny przeznaczyć na czas wolny.

Michał Wasiak

Kancelaria Sejmu

(...) Szkolenie trwało trzy dni i bardzo dobrze rozłożony był czas wykładów w poszczególnych dniach. Prowadzący szkolenie Pan Józef Nowicki imponował wiedzą i dydaktycznym przygotowaniem. Umiejętnie rozkładał akcenty, słuchacz nawet nie zorientował się , że już minęło kolejne półtorej godziny wykładu. Na szczególne uznanie zasługuje też umiejętność prelegenta polegająca na wciąganiu w dyskusję uczestników szkolenia. Dzięki temu atmosfera była przyjazna i pozbawiona bariery "uczniowskiej tremy". Za cenne uważam także punktualne rozpoczynanie zajęć jak i kończenie ich o wyznaczonym czasie. Otrzymane na szkoleniu materiały jak i te dosłane po szkolenie z nawiązką wyczerpują nasze zapotrzebowanie. Jestem przekonany, że nie raz jeszcze będziemy z nich korzystali. (...) Cudowna pogoda jaką mieliśmy w czasie naszego szkolenia dodatkowo zachęcała do wyprawy w Tatry. Tymczasem zajęcia kończyły się gdy już słońce zaszło. Dlatego też warto rozważyć aby rano było więcej czasu wolnego a zajęcia zaczynały się później.

ANNA MATYSIAK

Biuro Rachunkowe

SZKOLENIE SPEŁNIŁO MOJE OCZEKIWANIA W 100 % ALBO I WIĘCEJ UŚWIADOMIŁAM SOBIE WIELE PRZYCZYN MOJEGO POSTĘPOWANIA I POSTĘPOWANIA INNYCH OSÓB . PRZYGOTOWANIE MERYTORYCZNE I SPOSÓB PRZEKAZANIA WIEDZY BARDZO PROFESJONALNE ALE JEDNOCZEŚNIE W SPOSOB BEZPOŚREDNI I ZROZUMIAŁY NAWET DLA OSÓB ,KTORE PO RAZ PIERWSZY MIALY TAKI KONTAKT ORGANIZACJA SPOTKANIA I PLATFORMA ON-LINE KORZYSTNA PORA DNIA - WIECZOREM PO PRACY MOŻNA SPOKOJNIE POSŁUCHAC I PRZEMYŚLEĆ. SUPER ,ŻE MOŻNA ZADAWAĆ PYTANIA NA CZACIE I PANI PSYCHOLOG ODPOWIADA I COŚ ZASEGURUJE MATERIAŁY I PREZENTACJE - SUPER ,ŻE MOŻNA WYDRUKOWAC I PONOWNIE ODSŁUCHAĆ BARDZO BARDZO JESTEM ZADOWOLONA,ŻE SKORZYSTAŁAM I WIELE SPRAW Z ŻYCIA PRYWATNEGO I ZAWODOWEGO MOGĘ PRZEMYŚLEĆ I ZMIENIĆ LUB ZROZUMIEĆ I SIĘ "ROZGRZESZYĆ ", ABY NIE MIEC POCZUCIA CZEGOŚ DO KOŃCA NIE ZAŁATWIONEGO . ZAMÓWILAM JUŻ KSIĄZKI POLECANE PRZEZ PANIĄ PSYCHOLOG. SUPER ,ŻE FIRMA SZKOLĄCA W PODATKACH I KSIĘGOWOŚCI CZYLI SPRAWACH "MATERIALNYCH" POMOGŁA NAM W SFERZE 'PSYCHIKI" PO TRUDACH PANDEMII GDZIE BIURA MUSIAŁY BYĆ CZYNNE,REWOLUCJACH POLSKIEGO ŁADU ,SKŁADKI ZDRWOTNEJ A TERAZ ZASIŁKÓW I PRAWA PRACY. JUŻ PISAŁAM TAKŻE NA FB ,ŻE JESTEŚCIE AKTUALNIE NAJBARDZIEJ PROFESJONALNĄ I OTWARTĄ NA POTRZEBY NASZEGO ŚRODOWISKA FIRMĄ SZKOLENIOWĄ Z PRZYSTĘPNYMI CENAMI. ZATRUDNIACIE BARDZO PROFESJONALNYCH A JEDNOCZEŚNIE BARDZO KOMUNIKATYWNYCH I SYMPATYCZNYCH WYKŁADOWCÓW . PROSZĘ PODZIĘKOWAĆ PANI PSYCHOLOG ,MYŚLĘ ,ŻE W IMIENIU WSZYSTKICH UCZESTNIKÓW .

Danuta Zawadzka

Gdynia Container Terminal S.A.

Szczerze stwierdzam, że bardzo profesjonalnie przedstawiciele firmy Ekspert obsługują szkolące się osoby. Ze wszystkich szkoleń w jakich uczestniczyłam po raz pierwszy odczułam taką troskę i komfort w dbałości o klienta. Jeśli tylko będę miała możliwość skorzystania z Waszych szkoleń na pewno to zrobię.

Krystyna Głód

Biuro Rachunkowe, Kancelaria Biegłego Rewidenta, Krystyna Głód

Dzień dobry.

Bardzo dziękuję za materiały.

Odnośnie opinii o szkoleniu prowadzonym przez Panią Izabelę, to oceniam je bardzo dobrze. Zaczęłam korzystać z webinarów (2) i wzięłam udział teraz w 2 szkoleniu prowadzonym przez Panią Izabelę. Jest ona bardzo dobrze merytorycznie przygotowana do wszystkich swoich wystąpień. Widać, że wkłada dużo pracy w przygotowanie szkolenia oraz materiałów do niego. Jestem naprawdę pod wielkim wrażeniem, że macie Państwo kolejnego świetnego wykładowcę. (Do szkoleń z Panem Krzysztofem Biernackim już jestem przyzwyczajona od kilku lat. Brałam udział jeszcze w szkoleniach stacjonarnych przed pandemią). Nie jest łatwo poprowadzić szkolenie online z tak trudnych tematów jak polski ład a jeszcze starać się odpowiedzieć na te dziesiątki pytań zadawanych na czacie.

Ogólnie uważam, że szkolenia przygotowywane przez Państwa wykładowców, których do tej pory udało mi się poznać są naprawdę na wysokim poziomie. Także materiały, które wykładowcy nam udostępniają, pomogły mi bardzo w ogarnięciu i poprawieniu jakości pracy w moim biurze.

Pozdrawiam

Beata Socha

MŁODZIEŻOWY OŚRODEK WYCHOWAWCZY IM.ŚWIĘTEJ SIOSTRY FAUSTYNY

Bardzo dziękuję za możliwość uczestniczenia w szkoleniu w dni 29.03.2022 na temat naliczania płac .

Szkolenie było po prostu super. ! Dawno nie uczestniczyłam w tak dobrym szkoleniu. Wykładowca z profesjonalną, praktyczną wiedza, cierpliwością w odpowiadaniu na pytania ;sposób przekazu jasny, zrozumiały, nawet ton głosu zachęcający do słuchania ,słuchania .... ,zaangażowanie ,chęć udzielenia pomocy ,materiały szkoleniowe obszerne i świetnie przygotowane .

Naprawdę super szkolenie, zapamiętam nazwisko osoby prowadzącej i z pewnością będę sprawdzać kolejne szkolenia i polecać innym .

Od strony technicznej również bardzo dobrze , transmisja bez przeszkód, zakłóceń.

Aneta Mierzejewska

Sąd Rejonowy w Łomży

Z wielką przyjemnością wzięłam udział w szkoleniu pt. "Umowa PZP bez błędów".

Pani Małgorzata była przygotowana merytorycznie. Podobało mi się, że podczas szkolenia na bieżąco odpowiadała na zadawane pytania.

Jeśli chodzi o platformę on-line, to uważam że jest dobrze przygotowana, szkolenie odbyło się płynnie i bez problemów.

Materiały szkoleniowe bez zastrzeżeń.

Danuta Romańak

DABEW Sp. z o. o. Sp. k.

W okresie od września 2020 roku do czerwca 2021 roku pracownicy DABEW Sp. z o. o. Sp. komandytowa uczestniczyli w cyklu szkoleń „Księgowość – praktyczne podejście" prowadzonym przez Pana Arkadiusza Szulca, organizowanym przez firmę szkoleniową Szkolenia Ekspert. Przedmiotowe szkolenia w pełni spełniły nasze oczekiwania. Wszystkie tematy omówione zostały szczegółowo i zostały poparte przykładami praktycznymi. Prowadzący posiada obszerną wiedzę, którą w sposób wyczerpujący i przystępny przekazał w trakcie kursu. Poziom merytoryczny szkoleń był bardzo wysoki dzięki zaangażowaniu prowadzącego. Wiedza i umiejętności zdobyte trakcie kursu pozwoliły na poszerzenie wiedzy, która zostanie wykorzystana w dalszej pracy. Na pochwałę zasługuje też organizator – firma Szkolenia Ekspert za profesjonalnie zorganizowanie szkolenia od strony technicznej. Raz jeszcze dziękujemy i polecamy firmę Szkolenia Ekspert!

Alina Materka

Doradca Podatkowy

Witam serdecznie

Bardzo dziękuję za tak przygotowane szkolenie. Super merytoryczne i świetnie poprowadzone.

Ponad to dostępność materiałów i nagrania do ponownego odsłuchania gwarantuje możliwość dokładnego przeanalizowania tematu i ewentualnego powrotu do trudniejszych zagadnień. Jestem naprawdę pod wrażeniem ogromnej wiedzy prowadzącej i chęci dzielenia się nią z innymi.

 

Z poważaniem

Hanna Jakubowska

EUROFINTAX - BIURO RACHUNKOWE CMJ CONSULTING Hanna Jakubowska

Dzień dobry,

Szkolenie było merytoryczne. Pani Leśniewska przekazuje informacje w sposób jasny i zrozumiały. Na pewno będę rekomendować wszystkim swoim znajomym.

Pozdrawiam i życzę miłego dnia

Aneta Buchacz

NAUTA-HULL SP.Z O.O.

Dziękujemy za szkolenie. Pani Izabela była jak zwykle bądź dobrze przygotowana do szkolenia. Zakres szkolenia oraz odpowiedzi pełne i sensowne. Materiały zrozumiałe i przejrzyste. Tak, polecilibyśmy szkolenie znajomym,

Małgorzata Mlak

MIM Mlak Małgorzata

Dzień dobry,

Pani Izabela Leśniewska jest wspaniałą prelegentką, która posiada niesamowitą wiedzę i doświadczenie. Jestem pełna podziwu dla jej kompetentności. Przekazuje swoją wiedzę jasno i przejrzyście. Wspaniale się jej słucha.

Chętnie korzystam z jej wykładów i z pewnością mogę je innym polecić.

Anna Pieper

RWS Investment Group - Your partner in investments

Szkolenie przerosło nasze oczekiwania. Bardzo dobrze poprowadzone.

Bardzo dobre przygotowanie wykładowcy do szkolenia. Przekazane treści były przekazane niezwykle precyzyjnie i zrozumiale.

Bardzo duży plus za wysłuchanie pytań i wyczerpujące odpowiedzi. Prowadzący bardzo cierpliwy i zaskakiwał swoją wiedzą.

Bardzo dobra organizacja, jasne informacje o przerwach, platforma online nie sprawiała problemów, jakość połączenia b. dobra.

Czekamy na następne szkolenia!

Pozdrawiam,

Dorota Kowalik, Katarzyna Sieracka

BIURO RACHUNKOWE S.C.DOROTA KOWALIK,KATARZYNA SIERACKA

Dzień dobry,

Serdecznie dziękujemy za pamięć Państwa oraz Wykładowcy.

Szkolenie spełniło nasze oczekiwania , bardzo lubimy szkolenia przeprowadzane przez Pana Damiana Staszak oraz innych wykładowców.

Szkolenia są merytoryczne i bardzo pomocne w naszej pracy.

Wszystko jest jak na najwyższym poziomie.

Pozdrawiamy

Magda Koczara

OPS Legionowo

Szkolenie, jak zwykle u Pana Józefa bardzo dobrze przygotowane, obszerne. Jestem bardzo zadowolona z udziału w szkoleniu.

Beata Zielińska

Biuro Rachunkowe Paragraf Sp. z o.o.

Szkolenie prowadzone przez Dr. Biernackiego zawsze są na najwyższym poziomie, ogromna wiedza z zakresu prawa podatkowego ale również innych dziedzin prawa. Zawsze bardzo pomocny i służący radą. Materiały przygotowane idealnie, czytelne, przejrzyste. Organizacja szkoleń bez zarzutu. Wierna jestem Firmie Ekspert i Dr. Biernackiemu od lat :-)

Grzegorz Zięba

Buchfink Sp. z o.o. w Gdyni

Według uczestniczek – moich pracownic – zarówno organizację kursu, jak samych wykładowców oceniamy na najwyższą ocenę. Ze strony przygotowawczo – organizacyjnej jako pracodawca: pomoc w przygotowaniu odpowiednich materiałów aplikacyjnych, w szczególności tych dotyczących dofinansowania z KFS / pomocy de minimis, również oceniam bardzo wysoko i jeśli w przyszłości będą podobne możliwości, chętnie skorzystamy – zarówno moi pracownicy, jak i (być może) ja sam. Jednocześnie dziękuję za sprawną komunikację dwustronną, dzięki której mogłem na czas przekazywać dane organizacyjne, dotyczące poszczególnych spotkań i sprawnie zorganizować pracę firmy pod nieobecność szkolonych pracownic. Dla nich samych na pewno był to czas pożytecznie spędzony, poświęcony uporządkowaniu i uaktualnieniu posiadanej wiedzy praktycznej o nowe informacje w zmieniających się rzeczywistych warunkach prawnych.

Małgorzata Pawlina

RCK

Witam serdecznie

poniżej przesyłam swoją opinię dot. ostatniego i nie tylko

ostatniego szkolenia.

Szkolenia w Firmie Ekspert są prowadzone bardzo przystępnie

a przy tym profesjonalnie.

Wszystkie szkolenia, w których uczestniczyłam spełniły moje oczekiwania.

Zawsze byłam zadowolona i nadal jestem zadowolona.

Dodam, że własne biuro rachunkowe prowadzę

już kilkanaście lat. Dobrze przedstawione nowości i wytłumaczone

zawiłości są bardzo przydatne.

Urszula Budaszewska

Ośrodek Sportu i Rekreacji m.st. Warszawy w Dzielnicy Targówek

Chciałam bardzo podziękować za wspaniałe szkolenie, które odbyło się w dniu 14 lutego w Warszawie. Prowadzący, Pan Józef Nowicki posiada niesamowitą wiedzę w temacie zamówień publicznych, którą przekazuje w sposób bardzo przystępny i zrozumiały, odpowiada na pytania uczestników i wyjaśnia wszystkie nurtujące problemy z tej dziedziny. Jestem bardzo zadowolona, że mogłam uczestniczyć w tym szkoleniu i myślę, że chętnie skorzystam z następnych szkoleń z nowej ustawy Prawo zamówień publicznych.

Katarzyna Cieślik

Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej w Bełchatowie

(...) szkolenie przeprowadzone zostało zgodnie z przedstawionym programem. W trakcie spotkania dokonano szczegółowej analizy porównawczej nowego i aktualnie obowiązującego trybu przetargu nieograniczonego. Prowadzący szkolenie w sposób dokładny, ciekawy i przystępny omówił problematykę zamówień publicznych, a dostarczone materiały uporządkowały wiedzę uzyskaną w trakcie szkolenia. Szkolący w trakcie spotkania, jak również w przekazanych materiałach udzielił jasnych i wyczerpujących odpowiedzi na zadane pytania. Przygotowanie merytoryczne szkolącego, sposób przekazywania wiedzy, a także nadesłane materiały szkoleniowe oceniam bardzo wysoko. Szkolenie od strony organizacyjnej, tj. komunikacja z organizatorem szkolenia, przeprowadzenie szkolenia online (bez zakłóceń) również oceniam pozytywnie.

Małgorzata Mądzielewska

ATMA Finanse Personel Spółka z o.o.

Bardzo dziękuję, że mogłam uczestniczyć w szkoleniu jestem bardzo zadowolona, widać ogromne zaangażowanie w przekazaniu wiedzy i doświadczenia przez Pana Damiana Proszę przesyłam propozycję innych szkoleń prowadzonych przez Pana Damiana

Dorota Frankowska

KANCELARIA RACHUNKOWA FRANKOWSKA SPÓŁKA JAWNA

Dzień dobry,

opinia na temat szkolenia: na wszystkie 4 pytania daję 10 (max) punktów.

Cenimy sobie bardzo szkolenia organizowane przez Państwa.

A mamy porównanie – korzystamy też z platformy znanej ogólnopolskiej firmy.

I zawsze bardzo chętnie sięgamy do Waszych szkoleń.

Pozdrawiam,

Bożena Fabian

Biuro rachunkowe Profit sp. z o.o.

dziękuję za możliwość uczestniczenia w kursie pt. "Księgowość podejście praktyczne". Mimo wielu lat doświadczenia w księgowości kurs prowadzony przez Pana Arkadiusza Szulca pozwolił na usystematyzowanie wiedzy w zakresie omawianych zagadnień oraz na umiejscowienie ich w aktualnym stanie prawnym. Wiedza i zaangażowanie Pana Arkadiusz Szulca są godne polecenia i jestem pewna, że jeszcze wielokrotnie skorzystam z możliwości uczestniczenia w kursach i szkoleniach prowadzonych przez tego wykładowcę.

Waldemar Kuzak

Arete Biuro Rachunkowe

Kurs profesjonalnie przygotowany i prowadzony kurs, każdy temat wyjaśniony w sposób prosty i zrozumiały nawet dla początkującej osoby, kurs bardzo dobrze prowadzony przez pana Arkadiusza,który jest osobą bardzo zaangażowana i skrupulatną z olbrzymią wiedzą. Prowadzenie kursu odbywało się w bardzo interesujący sposób poprzez praktyczne pokazanie danego tematu ,dużo zadań oraz materiały dostępne z notatkami Prowadzącego. Jestem bardzo zadowolony.

Beata Zbylut

WHM Polska Sp. z o.o.

Kurs "Księgowość- podejście praktyczne" spełnił moje oczekiwanie. Wiedza została bardzo przystępnie przekazana, tematy były właściwie dobrane. Możliwość konsultacji to dodatkowy atut tego kursu. Polecam.

Aleksandra Krzykała

BIURO RACHUNKOWE LEXUS JACEK CZERW

Dzień dobry

Szkolenie bardzo profesjonalne, duża ilość wiedzy ale w bardzo przystępnej formie podana.

Pani Izabela fachowiec klasy mistrzowskiej. Jeżeli czegoś nie jest pewna - mówi o tym wprost. A dla mnie to bardzo ważne.

Polecam szkolenia u Państwa wszystkim moim znajomym, którzy zajmują się tematyką księgowo/podatkow/kadrowo/płacową.

Anna Kowalska

SAMOLEJ ZTS Sp. z o.o.

Polecam kurs pana Arkadiusza Szulca "Księgowość podejście praktyczne", a także samego pana Arkadiusza jako prowadzącego. Wszystkie szkolenia były przeprowadzone rzetelnie, zgodnie z tematem i wyczerpująco. Pan Arkadiusz świetnie tłumaczy praktyczną stronę księgowania, każdy temat jest przepracowany w zadaniach. Odpowiada również na wszystkie pytania. Chętnie wezmę udział w kolejnych szkoleniach pana Arkadiusza i serdecznie pozdrawiam.

Dorota Nierodzik

Księgowa

Bardzo dziękuje za tak profesjonalnie przygotowany i prowadzony kurs.Każdy temat wyjaśniony w sposób prosty i zrozumiały. Kurs bardzo dobrze prowadzony przez pana Arkadiusza,który jest osobą bardzo zaangażowaną i skrupulatną z olbrzymią wiedzą.Dużo zadań oraz materiały dostępne z notatkami Prowadzącego. Bardzo polecam kursy z panem Arkadiuszem Szulcem.

Aleksandra Gawrońska

T.A.A.J. S.C. Biuro Rachunkowe, Usługi Informatyczne

Witam, byłam uczestnikiem kursu "Księgowość- podejście praktyczne" i chciałam serdecznie podziękować Prowadzącemu Panu Arkadiuszowi Sz. za przygotowanie i przeprowadzenie zajęć. Kurs był prowadzony w sposób czytelny, ciekawy, z możliwością zadawania pytań w trakcie zajęć. Prowadzący na bieżąco wyjaśniał pojawiające się niejasności w przerabianych tematach. Kurs oceniam pozytywnie. Polecam.

ANNA MATYSIAK

Biuro Rachunkowe

UWAŻAM ,ŻE JESTEŚCIE NAJBARDZIEJ FACHOWĄ I OBIEKTYWNĄ FIRMA SZKOLENIOWĄ W KRAJU ,UMIEJĄCĄ OBIEKTYWNIE PRZEDSTAWIĆ WSZYSTKIE ASPEKTY ZMIAN I DOBRE I 'BZDURNE' JAK W TYM NIBY ŁADZIE . I TO DOTYCZYŁO TAKŻE INNYCH SZKOLEŃ . POZDRAWIAM KADRĘ FIRMY I WYKŁADOWCÓW

Anna Błaszczyk

B.A.J. Biuro Rachunkowe

Dzień dobry,

szkolenie "Jak prawidłowo sporządzić Listę Płac wg. Nowych przepisów Polskiego Ładu oraz inne zmiany", prowadzone w bardzo przejrzysty sposób. Prowadząca cierpliwie i rzeczowo odpowiada na wszystkie pytania uczestników, podkreślając i zwracając uwagę na najważniejsze kwestie związane z tematyką spotkania, zawsze podając podstawę prawną. Szkolenie profesjonalnie w 100 % - ogromna wiedza poparta wieloletnią praktyką, przekazana w przystępny sposób. Materiały przekazane na szkoleniu oraz materiały dodatkowe udostępniane po szkoleniu na prośbę uczestników, i najważniejsza kwestia, szkolenie zostało nagrane więc zawsze można wrócić do odsłuchania. Polecam szkolenia w Firmie Ekspert.

Beata Kwiatkowska

Biuro Rachunkowo-Prawne Beata Kwiatkowska

14). Dzień dobry,

Odnośnie opinii na temat szkolenia: "Jak prawidłowo sporządzić Listę Płac wg. Nowych przepisów Polskiego Ładu oraz inne zmiany", które prowadziła Pani Izabela Leśniewska

Jak zawsze bardzo pomocne otrzymałam informacje na szkoleniu prowadzonym przez Panią Izabelę Leśniewską. Bardzo merytorycznie przygotowane materiały szkoleniowe. Wielki szacunek za poświęcony czas i przygotowanie do szkolenia. Przede wszystkim za wiedzę, którą Pani Izabela Leśniewska posiada i którą potrafi przekazać w sposób jasny i klarowny. Mimo ciągłych zmian, jakie układ rządzący nam funduje, aktualizuje swoją wiedzę na bieżąco. Szkolenie spełniło nasze oczekiwania. I jak najbardziej godne polecenia

Ewa Cieloszyk

CWAŁTAX

Czy szkolenie spełniło Państwa oczekiwania? - Tak spełniło. Otrzymana wiedza na ten moment jest wystarczająca. Wykładowca jest zawsze przygotowany do wykładu i podoba mi się, że stara się odpowiedzieć bardzo rzeczowo i jasno na zadane pytania. Wykłady prowadzone są w sposób bardzo obrazowy i każdy problem wyjaśniony zdanie po zdaniu. Szkolenia przygotowane są bardzo dobrze i spełniają moje oczekiwania dzięki czemu nie korzystam od dłuższego czasu z żadnej innej firmy szkoleniowej.- Materiały są wystarczające.

Agnieszka Wawryszuk

APERTA 1 SP.Z O.O.

Szkolenie było bardzo dobre. Szkolenie świetnie przygotowane merytorycznie, z właściwą szczegółowością. Jestem pod wrażeniem Pana Damiana Staszaka, który potrafi bardzo dobrze przekazać wiedzę, tłumaczy w sposób bardzo zrozumiały, "z polskiego na nasze" :) Jak najbardziej w porządku. Materiały bardzo dobre i przydatne, wdzięczna jestem za udostępnienie nagrania po szkoleniu. Było tak dużo informacji, że ciężko było wszystko ogarnąć od razu. Już zapisałam się na kolejne szkolenia i na pewno będę korzystać w przyszłości.

Ryszard Strzeliński

Kierownik gospodarczy Zespół Szkół Centrum Kształcenia Rolniczego w Powierciu

Szkolenie było bardzo dobrze przygotowane i przeprowadzone przez Pana Józefa, który także udziela się na Facebooku w grupie ,,zamówienia publiczne", chętnie dzieli się swoją wiedzą z użytkownikami. Uważam że dużo się nauczyłem i jestem bardzo zadowolony. Chciałbym dodać, że także kontakt z Panią był bardzo miły i profesjonalny. Na pięć możliwych ,,gwiazdek" daję sześć. Na pewno jeszcze skorzystam z możliwości szkolenia u Państwa.

Joanna Skarbek

Urząd Statystyczny w Rzeszowie

Szkolenie jak najbardziej spełniło moje oczekiwania. Pan Józef jest nie tylko teoretykiem, ale i praktykiem i potrafi wyjaśnić bardzo dostępnie wiele zawiłych i niezrozumiałych kwestii dotyczących zamówień publicznych. Sposób przekazu jest bardzo przyjazny i mimo poruszania niezbyt prostych zagadnień bardzo dobrze słucha się Pana Józefa. Oczywiście Pan Józef posiada niesamowitą wiedzę merytoryczną w temacie zamówień i chyba żadna kwestia nie jest Go w stanie zaskoczyć. Szkolenie zorganizowane bardzo sprawnie, bez żadnych problemów technicznych, wszystko działało jak należy. Materiały przekazane przed szkoleniem i w trakcie szkolenia są bardzo dobrze przygotowane i bardzo pomocne. Z pewnością wielokrotnie będę jeszcze do nich sięgała.

Elżbieta Połowicz

Biuro Rachunkowe JUMIG

Bardzo wysoko oceniam szkolenia Pana Damiana Staszaka. Zawsze przygotowany, merytoryczny i przez to skuteczny. To jest mój ulubiony wykładowca.

Agnieszka Zaród

Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy w Tarnowie

Czy szkolenie spełniło Państwa oczekiwania? - Tak, jak najbardziej. Temat został omówiony w sposób wyczerpujący. Przygotowanie merytoryczne oraz sposób przekazania wiedzy przez wykładowcę na bardzo wysokim poziomie. Wiedza wykładowcy godna podziwu. Szkolenie przebiegło sprawnie, bez problemów technicznych. Bardzo bogate materiały, bardzo dobrze opracowane.

Dorota Kowalik

Biuro Rachunkowe s.c. D. Kowalik K. Sieracka

Szkolenie spełniło nasze oczekiwania , bardzo lubimy szkolenia przeprowadzane przez Pana Damiana Staszaka oraz innych wykładowców. Szkolenia są merytoryczne i bardzo pomocne w naszej pracy. Wszystko jest jak na najwyższym poziomie.

Anna Woźnica

ANAVO Biuro Rachunkowe Anna Woźnica

Dzień dobry, szkolenie bardzo pomocne, również otrzymane materiały. Pani Izabela bardzo dobrze tłumaczy i wyjaśnia, bardzo kompetentna osoba, dobrze się Jej słuchało.

Polecam państwa szkolenia. Czekam na nagranie i materiały.

Bogusława Wójtowicz

Biuro Rachunkowe AWART Bogusława Wójtowicz

Dzień dobry,

Pani Izabela Leśniewska to PROFESJONALISTKA!

Przekazane podczas szkolenia treści były, jak zawsze merytoryczne, bardzo dobrze przygotowane i w jasny sposób przekazane mimo tak ogromnych zawiłości.

 

Pozdrawiam

Bożena Książek

Małopolskie Centrum Przedsiębiorczości

Szkolenie na „szóstkę"! Jak zawsze bardzo dobre przygotowanie zarówno organizacyjne, jak i merytoryczne. Bogate materiały szkoleniowe, miła atmosfera oraz pełny profesjonalizm Pana Józefa Nowickiego. Po stronie Pana Józefa jak zawsze chęć podzielenia się z uczestnikami szkolenia całym ogromem swojej wiedzy i chęć służenia pomocą w każdej trudnej sytuacji. Odpowiedź na każde pytanie - nie ma pytań, na które Pan Józef nie znalazłby odpowiedzi. Dziękuję za szkolenie i dostęp do wszystkich materiałów szkoleniowych.

Elżbieta Połowicz

Biuro Rachunkowe JUMIG

Witam, ja jestem bardzo zadowolona z Państwa szkoleń. Pan Arkadiusz Szulc bardzo przystępnie prowadzi szkolenie praktyczne. Mało jest takich szkoleń które są oparte przede wszystkim na przykładach. Zdaję sobie sprawę że rutyna jest najgorszą rzeczą jaka jest i dlatego potrzebne mi szkolenia dla przypomnienia tego co wiem, co mogłoby mi umknąć i dla nauczenia się nowych rzeczy. W tym względzie Pan Arkadiusz Szulc spełnia w całości moje oczekiwania. Księgową , która przestaje się uczyć należy natychmiast zmienić :)

Katarzyna Laskowska

Biuro Rachunkowe AFCenter

Dzień dobry, to ja dziękuje bardzo za możliwość uczestniczenia w tak świetnie przeprowadzonym szkoleniu. Pani Iza daje swoją osobą gwarancję fachowo przeprowadzonego szkolenia- przystępny chyba dla każdego sposób przedstawienia tematu, dużo materiałów do utrwalenia przekazanych wiadomości, zwrócenie uwagi na "punkty zapalne" no i wiedza , wiedza i jeszcze raz wiedza...to jest bezcenne :) Platforma on-line sprawdza się genialnie w tego typu szkoleniach. Myślę, że nikt nie pokusi się na niską ocenę.... ja po prostu nie pozwalam :)

Katarzyna Wojciechowska

Zachodnie Centrum Medyczne sp. z o.o.

To było jedno z lepszych szkoleń, w jakim uczestniczyłam. Pan Józef prowadzi je w sposób ciekawy i zajmujący. Bardzo dużo merytorycznej wiedzy przekazywanej w przystępny sposób. Do tego materiały, których ilość i przede wszystkim zakres jest powalający. Świetny pomysł z możliwością bezpośredniego kontaktu telefonicznego. Rozmowa z takim autorytetem, jakim jest p. Nowicki pozwala na wyjaśnienie trudnych kwestii. Bardzo dziękuję, z pewnością jeszcze wrócę do Państwa.

Michał Szeląg

Zakład Obsługi Placówek Oświatowo Wychowawczych Wieluń

Dziękuję za otrzymane materiały. (...) Chcę podkreślić, że szkolenie spełniło moje oczekiwania. Zakres tematyczny szkolenia nakreślony w programie "do" i informacji "przed" szkoleniem został w pełni zrealizowany. Wykładowca posiada bardzo dużą wiedzę z zakresu omawianej tematyki zarówno teoretyczną jak i praktyczną. Przygotowanie merytoryczne wykładowcy oceniam bardzo wysoko. Zajęcia prowadzone były w sposób uporządkowany, według z góry opracowanego i przemyślanego schematu. Wykładowca uzupełniał wykład o elementy pogadanki, wzbogacając go o przykłady i odniesienia do praktyki, pozwalając jednocześnie na zadawanie pytań, na które udzielał jasnych, konkretnych i wyczerpujących odpowiedzi. Reasumując poziom prowadzenia zajęć oceniam również wysoko. Szkolenie w Łodzi zostało przeprowadzone w hotelu Światowit w centrum miasta w niewielkiej odległości od dworca autobusowego i kolejowego, co komunikacyjnie - dla uczestników szkolenia - ma niebagatelne znaczenie. Dla mnie ważnym było również to, że mogłem skorzystać z parkingu przy hotelu. Sama organizacja szkolenia - ta przygotowująca do szkolenia, jak i ta na miejscu w pełni profesjonalna. Oceniam ją również wysoko.

Sabina Lipińska

Urząd Gminy Stary Dzierzgoń

Jestem bardzo zadowolona ze szkolenia on-line „Poznaj 39 kluczowych definicji, zasad i procedur nowego prawa zamówień publicznych" prowadzonego przez Pana Józefa Edmunda Nowickiego. Był on bardzo dobrze przygotowany pod względem merytorycznym i bardzo jasno przekazywał wiedzę na dane zagadnienia. Organizacja szkolenia on-line była przeprowadzona bez zarzutów i żadnych zakłóceń. Otrzymane materiały są w bardzo poręcznej formie e-book, bardzo przejrzyste i dokładne. Dziękuję za szkolenie.

Renata Karwala

Biuro Finansowo - Księgowe "eRKa"

Kurs "Księgowość podejście praktyczne" Zapisałam się na kurs ze względu na temat "Różnice kursowe", ale z każdym kolejnym szkoleniem okazało się, że kurs prowadzony przez Pana Arkadiusza daje mi dużo więcej, niż oczekiwałam. Wszystkie tematy kursu okazały się potrzebne i w przemyślany sposób dobrane. Sposób prowadzenia kursu jest również bardzo atrakcyjny. Przede wszystkim ze względu na niezbędne minimum teorii na rzecz praktycznych zajęć oraz zadania, zadania, zadania. Równie ważna była dla mnie możliwość zadawania pytań na czacie w kwestii nurtujących mnie problemów, które wynikają z codziennej pracy. Myślę, że Pan Arkadiusz nie zostawił nikogo bez odpowiedzi. Uczestnicy poruszali różne problemy, z którymi nie każdy się spotykał na co dzień. To był bardzo aktywny i wartościowy czat :) Możliwość napisania maila do prowadzącego, poruszającego nasze własne dylematy księgowe, to kolejna wartość dodana, z której również skorzystałam. Uczestniczę od wielu lat w szkoleniach stacjonarnych oraz on-line i nigdy nie spotkałam się z takim zaangażowaniem prowadzącego, który ma wiedzę i chce się nią dzielić. Część praktyczna angażowała bardzo do czynnego udziału. Otrzymałam wszystkie materiały z części praktycznej po szkoleniu, ze wszystkimi zapiskami na marginesie. Istotne jest to, że firma szkoleniowa Ekspert daje dostęp do tego szkolenia i można wrócić, posłuchać, przeanalizować zadania, rozwiać wątpliwości czy utrwalić wiedzę. Ten kurs w wersji on-line jest dla mnie bardzo wartościowy. Nie wiem, czy w wersji stacjonarnej byłby aż tak atrakcyjny i wygodny. Polecam ten kurs znajomym, bo naprawdę warto. Moja koleżanka bierze udział w kursie "Rachunkowość od podstaw" dlatego, że prowadzi go właśnie Pan Arkadiusz Szulc. Mam długoletnie doświadczenie w księgowości, ale zawsze widzę przestrzeń na to, by nauczyć się czegoś więcej. W końcu uczymy się przez całe życie. Osobiście mam sporo szkoleń na swoim koncie, zrealizowanych przez firmę Szkolenia Ekspert i jestem z nich bardzo zadowolona.

Teresa Wróblewska

Biuro Rachunkowe DEKLAR

Bardzo dziękuję P. Leśniewskiej za merytoryczne , bardzo przystępnie przedstawione zagadnień płacowych i całokształt problemów związanych z wprowadzanymi zmianami.

Bardzo miłym zaskoczeniem dla mnie jest podejście P. Izabeli do odbiorców szkolenia , do końca odpowiada na wszystkie pytania słuchaczy na czacie. DZIĘKUJĘ

Pozdrawiam,

Barbara Wyciślak

MIEJSKO-GMINNY OŚRODEK POMOCY SPOŁECZNEJ

Dzień dobry!

Szkolenie w 100% poleciłabym znajomym. Bardzo wyczerpujące na tę chwilę. Super wykładowca. Wyjaśnia zawiłości i umożliwia kontakt nawet po szkoleniu. Mega pozytyw dla Pani Izabeli Leśniewskiej.

Pozdrawiam

Ewelina Kaczanowska

Białostocki Teatr Lalek

Szkolenie spełniło moje oczekiwania. Uzyskałam wiele odpowiedzi na nurtujące mnie pytania. Z pewnością skorzystam ze szkolenia z tym wykładowcą w przyszłości. Oceniam bardzo pozytywnie zarówno przygotowanie merytoryczne jak też sposób przekazania wiedzy przez wykładowcę. Będę polecać szkolenia z Panią Małgorzatą Gołyńską-Minkiewicz innym osobom. Oceniam bardzo dobrze organizację szkolenia i platformę on-line. Materiały i prezentacje oceniam bardzo dobrze, są czytelne i zrozumiałe, będę z nich korzystać w pracy.

Władysława Lipien

biuro ADAL

Jestem bardzo zadowolona, że mogłam skorzystać z takiej oferty, ponieważ moje biuro jest maleńkie , kilka niewielkich firm i nie stać mnie na opłacenie większości szkoleń. A otrzymane materiały są dla mnie bardzo ważne. Najbardziej profesjonalne – podane z różnych punktów widzenia: prawnika, księgowego -doradcy – są ogromną pomocą. Z ogromnym zainteresowaniem przeglądam materiały: dr Biernackiego, P. Staszaka, P. Szulca i P. Leśniewskiej. Większość materiałów nawet drukuję. Ogromna wdzięczność za jasność, profesjonalizm, rzeczowość i sympatię wymienionych przeze mnie wykładowców. Serdeczne dzięki za wykładowców i ich materiały.

Beata Lenart

Biuro Rachunkowe Beata Lenart

Szkolenie jak zwykle bardzo merytoryczne, jasno i czytelnie przekazane, dużo przydatnych informacji w pigułce. Bardzo dużo przykładów dzięki którym łatwiej przyswoić wiedzę. Jestem uczestnikiem większości Pana szkoleń i polecam wszystkim te szkolenia.

Pawlak Krystyna

Buchalter

Jestem bardzo zadowolona ze szkolenia, jak ze wszystkich szkoleń prowadzonych przez Pana Biernackiego. Szczególnie jestem wdzięczna za to , że w materiałach szkoleniowych zmiany są pokazane w następujący sposób : stan przed i po - to bardzo pomocne. Materiały są wystarczające, platforma on-line w porządku. Wszystko ok!

Magdalena Kalarus-Kwaśniewska

Kopalnia Soli „Wieliczka" S.A.

Uczestniczyłam w kursie zorganizowanym przez Państwa i chciałabym podzielić się opinią. Otóż szkolenie było na najwyższym poziomie pod każdym względem – przygotowanie techniczne Super, wykładowca Super – jego sposób przekazu bogatej wiedzy sprawił, ze wiele udało się zapamiętać, materiały szkoleniowe – super bogate. Czekałam z niecierpliwością na kolejne dni szkolenia a co najważniejsze Nowe prawo zamówień publicznych już nie jest dla mnie straszne a było :) Bardzo dziękuje.

Beata Cholewa

Sieć Badawcza Łukasiewicz - Instytut Elektrotechniki

Szkolenie przerosło moje oczekiwania. Prowadzone było w sposób przystępny, przejrzysty, konkretny. Pan Nowicki w jasny i zrozumiały sposób przekazuje swoją wiedzę. Otrzymane materiały na pewno będą pomocne w pracy. Każde z Pani pytań (przekazywanie wiedzy, organizacja, platforma on-line, ogrom otrzymanych materiałów) oceniam na 6+.

Barańska Karolina

Barańska Karolina

Dzień dobry

Wielkie brawa dla Pani Izabeli za anielską cierpliwość:) Bardzo dobry przekaz, bardzo dobrze słucha się Pani Izabeli, odpowiedzi wyczerpujące, bardzo konstruktywne szkolenie i ogromne zaangażowanie prowadzącej. Już poleciłam znajomym Wasze szkolenia:)

Monika Jakubczyk

Gmina Haczów

Dzień dobry,

Szkolenie spełniło moje oczekiwania w 100%. Pani Leśniewska, w mojej ocenie to profesjonalistka z ogromną wiedzą, pragnąca przekazać wyczerpująco wszystkie informacja, których dotyczyło szkolenie. Potwierdzeniem moich słów jest uczestnictwo w szkoleniu po obejrzeniu bezpłatnego webinarium tydzień wcześniej.

Pozdrawiam,

Agnieszka Lewandowska

Dom Pomocy Społecznej w Krakowie

Szanowni Państwo, jako pracownik Domu Pomocy Społecznej w Krakowie uczestniczę w szkoleniach Pana Józefa Edmunda Nowickiego od wielu, wielu lat. Szkolenia prowadzone przez Pana Nowickiego zawsze były i są profesjonalne, przekaz kierowany do uczestników jest zawsze jasny i wyczerpujący, Pan Nowicki odpowiada na pytania - gdy szkolenia odbywały się na żywo, to również zawsze można było po szkoleniu pozostać i udzielał dokładnych odpowiedzi na konkretny temat. Wspaniały i merytoryczny wykładowca. Szkolenia przez platformę on-line również przygotowane są perfekcyjnie, nigdy nie miałam problemów z odtwarzaniem, zarówno podczas szkoleń jak i darmowych webinarów (Pana Nowickiego i Pani Agnieszki Szajkowskiej). Bardzo dziękuję za udział w szkoleniu i webinarach.

Monika Sautycz

Gmina Miejska Świeradów-Zdrój

Szkolenie jak najbardziej spełniło moje oczekiwania. Bardzo podoba mi się forma szkolenia w godzinach wieczornych, mam nadzieję, że będą prowadzone jeszcze szkolenia i kursy w takiej formule. Pan Józef jak zawsze jest super przygotowany, sposób przekazania wiedzy jest bardzo przystępny. Platforma działała bez zarzutu, materiały i prezentacje jak zawsze super, rzeczowe i konkretne. Ogólnie szkolenie bardzo bardzo pozytywne a i cena bardzo dla pracodawcy zadowalająca

Władysława Lipień

ADAL Narcyz Lipień

Tematyka szkoleń jest dostosowana do potrzeb w obecnej sytuacji prawnej, przy ciągłych ekspresowych zmianach przepisów prawnych i koncertu życzeń ustawodawcy. Bardzo wysoko cenię wykłady, prezentacje i dodatkowe wyjaśnienia, komentarze; głównie P. Staszaka, P. Biernackiego, P. Leśniewskiej, ale również P. Szulca za profesjonalizm i jasno sprecyzowane wyjaśnienia. Organizacja szkoleń jest bardzo poprawna i przystępna, szczególnie sposób informowania i przekazywania materiałów poprzez mail-e. Bardzo cenię przesyłane mi materiały ze szkoleń w ramach oferty urodzinowej. Nie wiem dlaczego zrezygnowano z linków do webinariów, a podawane są tylko strony, podczas gdy linki były wygodniejszym dostępem. Jeżeli będzie możliwość w roku 2023 opłacenia abonamentu na webinaria na cały rok, to chętnie skorzystam. Bardzo dziękuję za miłą i sympatyczną współpracę z administracją „eksperta".

Magdalena Mulszanowska

Kierownik Działu Zamówień i Umów - Miejskie Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji

Polecam udział w szkoleniu prowadzonym przez Pana Józefa Edmunda Nowickiego - „Akademia nowego Prawa zamówień publicznych" organizowane przez Ekspert Sp. z o.o. Było to kolejne szkolenie z tej firmy, w którym wzięłam udział i również tym razem, spełniło moje oczekiwania w 100%. Szkolenie na najwyższym poziomie merytorycznym, potężna dawka wiedzy praktycznej. Program szkolenia został wyczerpany w każdym aspekcie. Przekazane materiały wraz z gratisami, ogromnie przydatne. Szkolenie bardzo interesujące i prowadzone w sposób rzeczowy. Profesjonalizm oraz zaangażowanie Wykładowcy, imponująca znajomość przepisów z zakresu Prawa zamówień publicznych powodowała, iż szkolenie wzbogaciło Uczestników nie tylko o teorię, ale również o stronę praktyczną. Wykładowca reagował na zadawane przez Uczestników pytania, odpowiadając w sposób przystępny, podając praktyczne przykłady z codziennego życia „zamówieniowców" i rozwiewając ich wątpliwości. Na szczególną pochwałę zasługuje kontakt z osobami szkolącymi się wraz możliwością konsultacji telefonicznych i indywidualnych porad po odbytym szkoleniu. W kwestii organizacyjnej, również bez zastrzeżeń, bardzo fachowo i profesjonalnie. Sporadycznie „rwało" łączność, ale podejrzewam, że tak jak to bywa przy szkoleniach on-line, było to wina łącza internetowego oraz przeciążenia, a nie platformy on-line. Na szczęście Pan Nowicki, czuwał i szybko reagował na informacje o problemach z łącznością. Ogólna ocena 10/10.

Agnieszka Borkiewicz

dyrektor Biblioteki Publicznej Miasta i Gminy Jarocin

Czy szkolenie spełniło Państwa oczekiwania? W pełni. Rzetelna dawka wiedzy, bardzo na temat, wyczerpująco. Jedno z lepszych szkoleń, w których miałam okazję uczestniczyć. Jak oceniają Państwo przygotowanie merytoryczne i sposób przekazania wiedzy przez wykładowcę? Bardzo dobry przekaz. Pani Agnieszka bardzo merytorycznie poprowadziła szkolenie, nie nudziła, mówiła w sposób zrozumiały i przystępny. Jak oceniają Państwo organizację szkolenia, platformę on-line? Bardzo dobrze. Jak oceniają Państwo otrzymane materiały? Bardzo przydatne.

Magdalena Smoleńska

Biuro Rachunkowe

Wiedza Pani Izy i sposób jej przekazywania - chylę czoła !!

Daje 6 !

 

Pozdrawiam

Katarzyna Laskowska

Biuro Rachunkowe AFCenter

Dzień dobry,

to ja dziękuje bardzo za możliwość uczestniczenia w tak świetnie przeprowadzonym szkoleniu.

Pani Iza daje swoją osobą gwarancję fachowo przeprowadzonego szkolenia- przystępny chyba dla każdego sposób przedstawienia tematu, dużo materiałów do utrwalenia przekazanych wiadomości, zwrócenie uwagi na "punkty zapalne" no i wiedza , wiedza i jeszcze raz wiedza...to jest bezcenne :)

Platforma on-line sprawdza się genialnie w tego typu szkoleniach.

Myślę, że nikt nie pokusi się na niską ocenę.... ja po prostu nie pozwalam :)

Pozdrawiam,

Monika Sautycz

Inspektor ds. zamówień publicznych UM Świeradów-Zdrój

Witam, uczestniczyłam w szkoleniu organizowanym przez firmę Szkolenia Ekspert dotyczącą "Zamówienia na roboty budowlane w 2021 roku w trybie podstawowym i przetargu nieograniczonym„. Przed szkoleniem otrzymałam cały pakiet bardzo obszernych materiałów szkoleniowych. Materiały i wzory bardzo pomocne, przejrzyście sporządzone na pewno przydadzą się w dalszej pracy. Platforma szkoleniowa i organizacja szkolenia na najwyższym poziomie, wszystko działało bez zarzuty. Szkolenie prowadził pan Józef Edmund Nowicki, mój ulubiony wykładowca, który bardzo rzeczowo i konkretnie potrafi przestawić nam zagadnienia ustawy Prawo zamówień publicznych. Zawsze jest przygotowany, odpowiedzi poparte są doświadczeniem i praktyką w zawodzie. Odpowiada na wszystkie pytania uczestników szkolenia, a jak ktoś ma bardziej złożony problem to również można do niego zadzwonić i uzyskać poradę. Bardzo podoba mi się ta forma szkolenia on-line, jestem bardzo zadowolona i polecam wszystkim kto ma chęć podszkolić się z zamówień publicznych, a to taka dziedzina, że ciągle tej wiedzy jest za mało, pozdrawiam serdecznie Monika S. Gmina Miejska Świeradów-Zdrój

Marek Wróbel

KANCELARIA KSIĘGOWA

W nawiązaniu do szkolenia mając na względzie trudność poruszanych tematów jestem pod wrażeniem wspaniałego przygotowania oraz jasnego ( w obecnej niejednoznacznej oprawie prawnej) przekazu poruszanych przez wykładowcę spraw. Wykładowca Pan Damian Staszak ukazał mi że o rzeczach beznadziejnych można nauczać w sposób przystępny i zrozumiały bez niepotrzebnego ględzenia. Wyrazy uznania dla wspaniałej osobowości.

Joanna Stepaniuk

Urząd Gminy Wierzbica

Bardzo dziękuję za dostęp do materiałów oraz do filmów ze szkolenia. Szkolenie jak najbardziej spełniło moje oczekiwania. Przygotowane bardzo profesjonalnie, forma prezentacji bardzo ciekawa, wyczerpująca temat. Prowadzący szkolenie otwarty na dyskusję, komunikatywny, kompetentny, z ogromnym doświadczeniem. Jestem zachwycona jakością i poziomem usługi. Materiały i prezentacja – rewelacja! Jestem bardzo wdzięczna za przesłane materiały, które na pewno wykorzystam w pracy zawodowej. Organizację szkolenia i platformę on-line oceniam bardzo wysoko. Kontakt z organizatorami szkolenia wzorowy. Wszystkie odpowiedzi udzielano na bieżąco i w wyczerpujący sposób.

Iwona Paprocka-Katra

BIURO RACHUNKOWE KONKRET

Dzień dobry

Uczestniczyłam w szkoleniu "Bezpieczna granica"

Szkolenie spełniło moje oczekiwania. Pani Agata Ośmiałowska-Brzostowska prowadziła rewelacyjnie zajęcia.

Otrzymane prezentacje pozwolą w dowolnym momencie przejść samodzielnie wszystkie etapy szkolenia, aby popracować nad zmianą lub utrwaleniem swoich zachowań.

Do zapisu na szkolenie zachęcił mnie obejrzany webinar.

Serdecznie pozdrawiam

Dominika Gregorek-Koss

Powiatowe Centrum Pomocy Rodzinie w Słupsku

Bardzo dziękuję za udział w szkoleniu. Prowadząca jak zawsze poprowadziła szkolenie o wysokim poziomie merytorycznym. Materiały szkoleniowe na pewno zostaną wykorzystane podczas codziennych obowiązków służbowych.

Lucyna Pietraszek

Telewizja Polska SA

Moja ocena szkolenia jest bardzo wysoka. Dobre przygotowanie zarówno organizacyjne, jak i merytoryczne. Przejrzyste i czytelne materiały szkoleniowe, przemiła atmosfera oraz profesjonalizm wykładowcy.

kpt. Justyna Choły - Odrobna

Specjalista Działu Kwatermistrzowskiego Zakładu Karnego we Wronkach

Uczestniczyłam w szkoleniu z nowelizacji Prawa zamówień publicznych prowadzonym przez p. J. E. Nowickiego. Zarówno to, jak i poprzednie szkolenie, w których miałam przyjemność uczestniczyć w pełni nie tylko spełniało, ale też przerosło moje oczekiwania. Zawsze jestem pod dużym wrażeniem, jeśli chodzi o ogromną wiedzę prowadzącego, przede wszystkim jest to zawsze merytoryczna zwięzła treść poparta licznymi przykładami z praktyki zamówień oraz orzecznictwem. Sposób przekazywania tej wiedzy jest przystępny zarówno dla osób z doświadczeniem, jak i początkujących. Wykorzystuję w praktyce materiały przesyłane przez p. Nowickiego, okazywały się pomocne w codziennej pracy i problemach, jakie wynikają podczas prowadzonych procedur przetargowych. Doceniam ogromnie, że p. Nowicki zawsze pozostaje otwarty na wszelkie zapytania ze strony uczestników i służy radą zarówno w trakcie szkolenia, jak i poza nim . Oceniam też na bardzo wysokim poziomie organizację szkolenia w obecnych trudnych czasach pandemii. Wszelkie ewentualne utrudnienia, zgłaszane sprawy spotykały się z natychmiastową reakcją ze strony organizatorów, szczególne podziękowania dla p. Moniki. Polecam bardzo zarówno firmę szkoleniową, jak i prowadzącego.

Justyna Kowalska

Pomorska Grupa Konsultingowa S.A.

Szkolenie przeprowadzone profesjonalnie, brak zastrzeżeń do organizacji czy narzędzi (platforma) Materiały przygotowane profesjonalnie, logicznie i przejrzyście. Podsumowując – było to pierwsze szkolenie on-line, z którego jestem zadowolona pod każdym względem. Na pewno będę polecać.

mgr inż. Daniel Wawrzkiewicz

z-ca kierownika referatu Infrastruktury Komunalnej i Inwestycji

Szkolenie oceniam na 5 pod każdym względem: tematyka, przygotowanie merytoryczne i sposób przekazania wiedzy przez P. Agnieszkę. Organizacyjnie również bez zastrzeżeń, nie było żadnych problemów z transmisją. Otrzymane materiały na pewno będą pomocne w codziennej pracy.

Anita Adamska-Smyczek

Zespół Szkolno - Przedszkolny w Jejkowicach

Uczestniczyłam w wielu szkoleniach ale pierwszy raz spotykam się z tak wszechstronną i kompleksową obsługą klienta. Podnieśliście Państwo szkolenia na wyższy poziom. Zazwyczaj obsługa klienta kończy się wraz z opłaceniem faktury. Bardzo chętnie skorzystam z ponownego obejrzenia szkolenia tym bardziej że przydzielono mi zamówienia publiczne z marszu i dopiero w tym temacie ,, raczkuję,,. Chętnie skorzytam jeszcze z innych szkoleń bo jakość Państwa szkolenia oceniam bardzo wysoko. Platforma działała bez zarzutu, prowadząca szkolenie w sposób przystępny i co osobiście dla mnie ważne na przykładach objaśniała nowe przepisy. Odpowiedziała na wszystkie zadane w czacie pytania, co jest ewenementem podczas szkoleń on-line. Wielkie podziękowania zarówno dla prowadzącej jak i Państwa za wyjaśnienie i przesłanie zagadnienia związanego z PPK. Wszelkie aspekty oceniam w najwyższej skali zadowolenia.

Małgorzata Ścibor

BUCHCOM Biuro Rachunkowe

Kurs "Księgowość podejście praktyczne" spełnił moje oczekiwania, jak wszystkie kursy z Panem Szulcem. Tematy obejmowały zagadnienia przydatne w bieżącej pracy biura rachunkowego, przedstawione jasno i zrozumiale z praktycznym podejściem do tematu. Pan Arek jest bardzo zaangażowany w to co robi. Polecam innym kursy prowadzone przez tego wykładowcę.

Anna Małysiak

Biuro Podatkowe S.C.

Dziękuję za interesujące i merytoryczne szkolenia. Moje oczekiwania zostały spełnione, a tematy były właściwie dobrane. Cały kurs mi się podobał, prowadzący ciekawie przedstawiał omawiane zagadnienia. Pan Arkadiusz wyróżnia się ogromną wiedzą, pełnym zaangażowaniem, odpowiadał wyczerpująco na każde zadane na czacie, jak i mailowo pytanie. Z czystym sumieniem mogę polecić ten kurs innym, zarówno początkującym księgowym, jak i tym doświadczonym, ze względu na odświeżenie wiedzy i prezentowanie zmian.

Katarzyna Nokielska

Urząd Miejski w Woźnikach

Dziękuję za materiały i film ze szkolenia. Szkolenie spełniło moje oczekiwania. Wykładowca w profesjonalny sposób przekazuje wiedzę. Bardzo dobra organizacja szkolenia. Materiały szkoleniowe czytelne i przejrzyste

Renata Krajewska

kierownik ds. administracyjnych GMINNE CENTRUM KULTURY I SPORTU

To było jedno z Państwa szkoleń, w którym w pełnym skupieniu, uczestniczyłam do końca Na pochwałę szczególnie zasługuje: - sposób prowadzenia szkolenia przez Pana Piotra - spokojna wypowiedź, wyraźny ton, doskonałe przygotowanie merytoryczne - dokładne omawianie prezentacji - niemalże zdanie po zdaniu - bardzo szczegółowo - możliwość zadawania w trakcie prezentacji pytań - oraz szybka reakcja i udzielanie przez Pana Piotra konkretnych odpowiedzi w trakcie trwania szkolenia, a nie na sam koniec - maksymalne wykorzystanie czasu - prezentacja nie była za długa Podsumowując z pewnością skorzystam z kolejnych szkoleń, które będą realizowane przez Pana Piotra ze względu na sposób przekazywania wiedzy oraz możliwość uzyskania odpowiedzi na pytania, które mogą wydawać się trywialne

Mariola Graczyk

Gmina Olkusz

Szkolenie spełniło moje oczekiwania. Prowadzący Pan Józef Nowicki posiada duże doświadczenie i obszerną wiedzę, którą przekazuje w sposób profesjonalny i przystępny. Ponadto wykładowca jest otwarty na dyskusję, kompetentny i komunikatywny, odpowiadał na pytania uczestników szkolenia w sposób wyczerpujący. Szkolenie było przygotowane bardzo profesjonalnie, prezentacja w dostępnej i zrozumiałej formie. Temat szkolenia został omówiony w wyczerpującym zakresie, dużo praktycznych wskazówek. Dostarczone materiały są bardzo obszerne i na pewno będą bardzo pomocne w mojej pracy. Należy zwrócić również uwagę na profesjonalną koordynację szkolenia po stronie firmy. Kolejny raz jestem usatysfakcjonowana jakością i poziomem szkolenia. Mam nadzieję, że jeszcze nie raz skorzystam z Państwa szkoleń.

Joanna Myszka

Biuro Rachunkowe " Profit"

Kurs "Aktualne praktyki rozliczeń podatkowych w wybranych obszarach" oceniam wysoko, jak też inne szkolenia prowadzone przez Państwa firmę. W szczególności szkolenia prowadzone przez dr. Krzysztofa Biernackiego; bardzo merytoryczne i świadczące o najwyższym poziomie wiedzy z zakresu prawa, a w szczególności prawa podatkowe, uzupełnione o elementy wiedzy praktyczne, prowadzone z humorem i lekkością. POLECAM ! Materiały z kursu jak tez z innych szkoleń, wyczerpujące, czytelne i przejrzyste. Organizacja bez zastrzeżeń.

Sabina Lipińska

Urząd Gminy Stary Dzierzgoń

Dziękuję za bardzo owocne i ciekawe szkolenie. Jest to już kolejne szkolenie w którym uczestniczę za pomocą Państwa platformy. Bardzo cenię sobie przygotowanie merytoryczne, wiedzę i sposób jej przekazywania przez Wykładowcę Pana Józefa Edmunda Nowickiego. Bardzo przydatne są również, szczegółowo opracowane materiały, które otrzymuje każdy uczestnik szkolenia! Kontakt telefoniczny z wykładowcą po szkoleniu przez określony czas to także duży bonus i przydatna rzecz. Szkolenie w pełni spełniło moje oczekiwania i bardzo polecam je zainteresowanym osobom!

Władysława Lipień

ADAL

Zarówno szkolenia, jak też pomoce udostępniane przez Panią Izę Leśniewską są bardzo profesjonalne i pomocne w działalności. Ogromna wdzięczność za wysiłek i pracę Pani Izabeli w przybliżaniu bieżących informacji o ogromie zmian, jakie serwuje prawodawca. Serdeczne dzięki, ogromne uznanie.

Agnieszka Kupaj

Powiatowy Urząd Pracy w Kaliszu

W odpowiedzi na pytanie dotyczące szkolenia pt. "Sprawozdanie, Planowanie oraz Regulaminy wewnętrzne" w pełni spełniło moje oczekiwania, zarówno szkolenie jak i webinarium, które Państwo proponujecie zawsze jest bardzo pomocne.

Małgorzata Lewandowicz

Regionalne Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa w Kaliszu

Od niedawna zajmuję się tematyką zamówień publicznych i szkolenie spełniło moje oczekiwania. Wykładowca posiada dużą wiedzę merytoryczną, przekazuje ja w sposób przystępny, powtarza najważniejsze kwestie, wyczerpująco odpowiada na pytania. Otrzymaliśmy bardzo dużą ilość przydatnych materiałów.

Paulina Długosz

inspektor w OPS w Sernikach

Tak, spełniło oczekiwania. Pani Agnieszka bardzo dobrze przygotowana merytorycznie, wyczerpująco odpowiada na zadawane pytania, przekazuje treści w sposób jasny i zrozumiały. Bardzo pomocne materiały, prezentacje

Dorota Frankowska

KANCELARIA RACHUNKOWA FRANKOWSKA SPÓŁKA JAWNA

Cenimy sobie bardzo szkolenia organizowane przez Państwa. A mamy porównanie – korzystamy też z platformy znanej ogólnopolskiej firmy. I zawsze bardzo chętnie sięgamy do Waszych szkoleń.

Joanna Soborowska

Telewizja Polska S.A.

Poziom merytoryczny i sposób przekazania wiedzy przez Wykładowcę na bardzo wysokim poziomie. Materiał przekazany był w sposób zrozumiały wynikający wprost z cytowanego przepisu ustawy. Wszelkie wątpliwości wyjaśniane były w sposób wyczerpujący. Jako uczestnik wielu szkoleń muszę stwierdzić, że było jednym z niewielu ciekawszych i nie powodujących znużenia uczestnika. W kwestii organizacji szkolenia poza częścią merytoryczną nie mam żadnych zastrzeżeń, organizacja bardzo w porządku.

Bogusława Choroba

Muzeum w Tarnowskich Górach

Bardzo dziękuję za dodatkowe materiały. Muszę przyznać, że nie spotkałam się do tej pory z Firmą szkoleniową, która tak dbałaby o uczestników szkolenia. Jestem pod wrażeniem.

Monika Jaworska

BLIRT S.A.

Jestem bardzo zadowolona z przeprowadzonego przez Państwa szkolenia, kurs spełnił moje oczekiwania, tematy były właściwie dobrane. Prowadzący Pan Arkadiusz był świetnie przygotowany i bardzo zaangażowany, udzielał wyczerpujących odpowiedzi oraz bardzo łatwo nawiązywał kontakt z uczestnikami. Z pełnym sumieniem mogę polecić ten kurs.

Aneta Kuszyk- Baran

Urząd Miasta Puławy

Szkolenie było bardzo dobrze przygotowane.Organizacja szkolenia, platforma on-line- bez zarzutu. Przygotowanie merytoryczne i przekazywanie wiedzy przez P. Nowickiego oceniam na bardzo wysokim poziomie. Materiały oceniam na bardzo dobrym poziomie, na pewno ułatwią i przydadzą się w pracy w zamówieniach publicznych.

Agnieszka Makuch

Mazowieckie Specjalistyczne Centrum Zdrowia im. prof. Jana Mazurkiewcza w Pruszkowie

Świetne, skondensowane szkolenie. Merytorycznie super. Prowadząca konkretna, z ogromną wiedzą, odnosząca się do zadawanych na bieżąco pytań.Prezentacja czytelna.

Albina Dąbrowska

Usługi Biurowe

Szkolenie jak zwykle super, materiały również. Bardzo się cieszę, że mam dostęp do filmików, bo mogę do nich wracać, aby jeszcze raz coś usłyszeć. Temat jest zawiły, więc możliwość odsłuchania go ponownie jest super.

Katarzyna Skawińska

Biuro Rachunkowe Primus

W odpowiedzi na pytania dotyczące kursu "Księgowość podejście praktyczne", informuję, że kurs został przeprowadzony profesjonalnie. Pan Arek, w każdym temacie kursu, przekazywał dużo ważnych i praktycznych informacji. Zawsze był dobrze przygotowany, podobnie jak materiały szkoleniowe, które otrzymywaliśmy, przekazał moc wiedzy, jeżeli chodzi o podejście praktyczne do księgowości. Zaangażowanie Pana Arka w wyjaśnienie tematu szkolenia było zawsze duże, ugruntował moją wiedzę praktyczną i nawet nie przeszkadzało mi to, że kurs prowadzony był on-line. Kurs zdecydowanie mogę polecić innym, zarówno w tematyce, jak również z uwagi na prowadzącego. Zdecydowanie na plus kursu jest fakt, że poszczególne szkolenia można sobie jeszcze raz odtworzyć. POLECAM !!!

Marzena Protaś

Powiatowy Urząd Pracy Parczew

Bardzo dobre szkolenie, bardzo dobrze dobrany temat. Bardzo dobry wykładowca, komunikatywna, przyjemna w słuchaniu, chętnie odpowiadała na pytania. Jestem zadowolona

Ewa Baran

Miejski Ośrodek Kultury "Centrum" im. Adama Mickiewicza Zawiercie

Szkolenie, jak każde z p. Izabelą, jest na najwyższym poziomie. Czytelnie, jasno i przejrzyście przekazane wiadomości. Materiały są przygotowane tak, że uczestnik zawsze może do nich wrócić i będzie mógł wykorzystać od ręki.

Beata Lenart

Kancelaria Doradcy Podatkowego Biuro Rachunkowe Beata Lenart

Szkolenie, jak każde z p. Izabelą, jest na najwyższym poziomie. Czytelnie, jasno i przejrzyście przekazane wiadomości. Materiały są przygotowane tak, że uczestnik zawsze może do nich wrócić i będzie mógł wykorzystać od ręki.

Joanna Lorek

Biuro Rachunkowe RACHMIX Joanna Lorek

- czy kurs się Państwu podobał, Kurs bardzo mi się podobał - czy spełnił Państwa oczekiwania, Spełnił moje oczekiwania , ponieważ już szybciej uczestniczyłam w webinarach i szkolenia prowadzonych przez Pana Arkadiusza i odpowiada mi styl ich prowadzenia - czy tematy były właściwie dobrane, tematy były dobrze dobrane, pozwoliły na uporządkowanie posiadanej już wiedzy, i zwróciły uwagę na ważne zmiany - jak oceniacie sposób prowadzenia zajęć przez Pana Arka oraz jak oceniacie jego zaangażowanie, Pan Arkadiusz wspaniale prowadzi zajęcia mocno się w nie angażując. Odpowiada na maile, jeżeli mówi że "coś" podeśle na maila to to wywiązuje się z tego. - a także czy polecilibyście ten kurs innym. Oczywiście :) Już poleciłam moim koleżankom po fachu i też były zadowolone.

Wojciech Żelazny

KomendaWojewódzka Państwowej Straży Pożarnej Wydział Logistyki

Bardzo dobrze przekazana wiedza przez wykładowcę Platforma działa bez zarzutu, organizacja bardzo dobra. Materiały obszerne i bardzo przydatne.

Krzysztof Przybek

ROPS Rzeszów

Szkolenie miało bardzo wysoki poziom merytoryczny co bezsprzecznie związane jest z wysokimi kwalifikacjami prowadzącego. Jestem pod wrażeniem biegłej znajomości przepisów ustawy Pzp w korelacji z przepisami ustaw powiązanych i przepisami wykonawczymi. Poza zwięzłą prezentacją tematu szkolenia nieoceniona była również możliwość dyskusji, dotyczącej jego tematu jak również innych spraw związanych z codzienną pracą każdego z uczestników. Możliwość zadawania indywidualnych pytań po zakończeniu szkolenia jest ogromnie pomocna w rozwiązywaniu bieżących problemów związanych z pracą w zamówieniach publicznych. Organizacyjnie szkolenie również stało na bardzo wysokim poziomie i życzyłbym sobie i wszystkim zainteresowanym możliwości uczestniczenia w kolejnych szkoleniach organizowanych przez firmę Ekspert Sp. z o.o.

Wojciech Kubiak

KW PSP w Toruniu

Szkolenie oceniam bardzo wysoko zarówno pod względem organizacyjnym jak i merytorycznym. Na szkoleniach szczególnie cenię sobie możliwość zadawania pytań na bieżąco co u pana Nowickiego jest możliwe. Nie przypominam sobie by prowadzący pozostawił pytanie bez odpowiedzi. Istotne dla mnie było również to, że każda odpowiedź była uzasadniana prawnie. Polecam gorąco zarówno firmę szkoleniową Ekspert jak i prowadzącego pana Józefa E. Nowickiego.

Ewa Przybylska

Opolski Urząd Wojewódzki

Materiały autorstwa Pana Józefa Nowickiego są przystępnie napisane i wyczerpują swoją treścią poruszane tematy. Autor nie narzuca swojego poglądu ale stara się obiektywnie oceniać i przedstawić dany problem. Ten sam sposób prezentował nam Pan Józef na szkoleniu. Ogromna wiedza praktyczna i teoretyczna, znajomość bieżących orzeczeń KIO pozwala stwierdzić, że poziom szkolenia był bardzo wysoki. Natomiast sposób prowadzenia szkolenia był REWELACYJNY. Pan Józef w sposób ciekawy i zrozumiały zdradzał nam tajniki prawa zamówień publicznych.

Monika Bagnicka

Powiatowy Urząd Pracy dla Powiatu Nowosądeckiego

Uczestnictwo w tak dobrze merytorycznie i organizacyjnie przygotowanym szkoleniu to czysta przyjemność. Opinia może być tylko jedna – pozytywna:) Materiały szkoleniowe, które otrzymaliśmy na szkoleniu wraz z obszernym świetnie napisanym komentarzem to duża skarbnica wiedzy. Podczas szkolenia każdy nawet najmniejszy problem był tłumaczony w sposób zrozumiały i czytelny. Pan Józef Edmund Nowicki opisywał każdy temat powoli podając od razu przykłady, które w pełni pozwoliły zrozumieć omawiany problem. Program szkolenia został tak ułożony tematycznie, że płynnie przechodziliśmy po tematyce ustawy PZP. Dodatkowym atutem tego szkolenia jest możliwość korzystania z opieki merytorycznej Pana Józefa Edmunda Nowickiego już po szkoleniu. Należy też podkreślić fakt, iż zgodnie z obietnicą prowadzącego po szkoleniu otrzymałam na maila dodatkowe komentarze zawierające orzecznictwo w obrębie danego problemu. Na szczególną uwagę zasługuje też wzorowa opieka naszej opiekunki Pani Joanny, która zrobiła wszystko żeby ten czas spędzony w Zakopanem był czasem nie tylko wytężonej nauki, ale również czasem odpoczynku i relaksu od codziennego natłoku obowiązków:) Bardzo miło będę wspominać to szkolenie i mam nadzieję że jeszcze nieraz się spotkamy.

Tomasz Gołębiewski

SMSKLIMA S.C.

Zaczynając od samego początku to jak dla mnie wszystko było na 5. Począwszy od REJESTRACJI na szkolenie, przepływie informacji przed szkoleniem jak również przebieg całego szkolenia. Prowadzący w postaci Pana Józefa Nowickiego - Klasa sama w sobie. Jestem pod ogromnym wrażeniem wiedzy i doświadczenia, jak również sposobu przekazania informacji słuchaczom. Według mnie samo szkolenie jak i organizacja jego była naprawdę profesjonalna. Liczę na to że jeszcze nie raz skorzystam z Państwa usług z zakresu szkoleń.

Maria Stachura

Biuro Rachunkowe "Twoja Księgowa" Maria Stachura.

- Tak kurs mi się podobał, - Tak spełnił moje oczekiwania, - Tak tematy były właściwie dobrane, - Moja ocena dotycząca sposobu prowadzenia zajęć przez Pana Arka = 5 (bardzo dobra) oraz moja ocenia zaangażowanie Pana Arka = 5 (bardzo dobrze), - a także poleciłam już kurs innej osobie. Dziękuję, że mogłam w nim uczestniczyć.

Renata Kraus

Miejski Zakład Komunikacyjny w Bielsku-Białej

W szkoleniu organizowanym przez firmę Ekspert Sp. z o.o. brałam udział drugi raz. Zarówno za pierwszym razem, jak i teraz szkolenie było zorganizowane wzorowo. Do tej oceny przyczynili się zarówno Pracownicy Organizatora - Ekspert Sp. z o.o. - kompetentni i mili, jak również Szkolący - Pan Józef Edmund Nowicki. Pan Nowicki jest fachowcem w swojej branży: rzeczowy i nie pozostawia żadnych pytań bez odpowiedzi. Ogromnym atutem jest także fakt, że w razie wątpliwości w interpretacji Pzp można skontaktować się z Panem Nowickim telefonicznie. Otrzymane materiały (opinie) są bardzo przydatne do codziennej - trudnej - pracy w zamówieniach publicznych.

Agnieszka Gabruk-Teodorowicz

Zastępca Dyrektora Regionalny Ośrodek Polityki Społecznej w Opolu

Szkolenie cechowało się wysokim poziomem merytorycznym, aktywizującą formą zajęć oraz dobrą atmosferą. Profesjonalizm i zaangażowanie Pana Nowickiego zasługuje na wysoką ocenę. Praktyczne podejście do omawianych tematów, rzeczowy i jasny sposób przekazywania informacji to główne atuty Prowadzącego. Szkolenie zarówno pod względem organizacyjnym jak i merytorycznym zostało przeprowadzone w sposób fachowy.

Beata Soroczyńska

KIK Biuro Rachunkowe

Szkolenie jak najbardziej spełniło moje oczekiwania a nawet nie spodziewałam się aż tak miłej atmosfery. Przygotowanie merytoryczne prowadzącego pana dr Krzysztofa Biernackiego było pod każdym względem przemyślane oraz przygotowane. Prowadzenie zajęć również było prowadzone w sposób bardzo przystępny a zarazem interesujący. Sam prowadzący potrafił odpowiedzieć na każde zadane pytanie oraz rozwiązać problemy nurtujące nas jako księgowe. Organizacja szkolenia przez Firmę Ekspert oraz niezastąpiona pani Asia nasza opiekunka to temat rzeka. Szkolenie było zorganizowane pod każdym względem perfekcyjnie, zarówno pod względem szkolenia oraz zapewnionej rozrywki w chwilach wolnych. Jeszcze raz dziękuję za miło spędzony czas i jak tylko będzie możliwość skorzystam z innych szkoleń w przyszłości organizowanych przez Waszą Firmę.

Weronika Stachura

Zakład Gospodarki Komunalnej i Mieszkaniowej

Uczestniczyłam w szkoleniach Pana Nowickiego już parę razy i nigdy się nie zawiodłam. Duża wiedza, umiejętność jej przekazania oraz miła atmosfera na zajęciach oto główne zalety. Na pewno będę jeszcze nie raz korzystać z fachowości Pana Nowickiego. Uważam że jest jednym z lepszych szkoleniowców w tej dziedzinie.

Katarzyna Kozioł

UG Potęgowo

Szkolenie oceniam bardzo dobrze, zwłaszcza pod względem merytorycznym. Prowadzący szkolenie o bardzo dużej wiedzy i doświadczeniu, materiały również bardzo przydatne. Cena atrakcyjna. Warunki bardzo dobre. Dziękuję!

Ewa Bąkowska

Okręgowa Komisja Egzaminacyjna

Szkolenie w mojej ocenie przeprowadzone było profesjonalnie. Prowadzący wykazał się bardzo dobrą znajomością tematyki i umiejętnością przekazania posiadanej wiedzy i doświadczenia. Podczas szkolenia prowadzący zachęcał do aktywnego uczestnictwa poprzez dyskusję i zadawanie pytań. Bardzo dobre warunki lokalizacyjne i lokalowe.

Renata Sykut

Główny specjalista ds. zamówień publicznych Starostwo Powiatowe w Krakowie

Pan Józef Nowicki prowadził szkolenie w sposób wysoce profesjonalny, swoją ogromną wiedzę, zarówno praktyczną jak i teoretyczną, przekazuje w sposób swobodny i przystępny, opierając się na przykładach praktycznych. Zarówno wiedza merytoryczna Pana Nowickiego jak i sposób prowadzenia szkolenia są na najwyższym poziomie. Szkolenie spełniło moje oczekiwania zarówno od strony merytorycznej jak i organizacyjnej, a otrzymane materiały będą bardzo przydatne w praktyce. Na pewno będę korzystała jeszcze ze szkoleń prowadzonych przez Pana Nowickiego i wszystkim je gorąco polecam.

Ewelina Sobczak.

ZESPÓŁ SZKÓŁ GIMNAZJALNO-LICEALNYCH

Dziękuję serdecznie za dodatkowe materiały szkoleniowe. Szkolenie prowadzone przez Pana Nowickiego było bardzo merytoryczne, interesujące. Na trudne pytania były wyczerpujące odpowiedzi, ciekawe przykłady z życia wzięte. Jestem bardzo zadowolone ze szkolenia.

Joanna Zelent

Urząd Gminy Męcinka

Wykładowca profesjonalista! Sposób prowadzenia szkolenia doskonały! Szkolenie dobrze przygotowane! Dużo dodatkowych materiałów

Justyna Kancelarz

Szkoła Podstawowa Nr 7 w Nowej Rudzie

Było mi niezmiernie miło uczestniczyć w szkoleniu. Szkolenie w pełni spełniło moje oczekiwania. Przygotowanie merytoryczne wykładowcy jest bardzo wyczerpujące. Wiedza jaką posiada Pan Józef Edmund Nowicki jest przeogromna. Sposób prowadzenia szkolenia jest rewelacyjny. Bardzo podoba mi się że szkolenie jest przeprowadzane w tak małej grupie ( czyli 20-30 osób) . Szkolenie w dużej części to dyskusja, odpowiedzi na zadawane przykłady, rozwiązywanie problemów, a nie suche fakty z czytania np. ustawy. Jest mi niezmiernie miło, że mogłam uczestniczyć w kolejnym szkoleniu . Jestem zadowolona z organizacji szkolenia. Miejsce szkolenia było bardzo dobre. Blisko dworca PKP i PKS dla tych co musieli dojechać ( tak jak ja ). Hotel przepiękny. Lunch oraz poczęstunek super. Organizacja szkolenia, wykład, materiały zasługują wg. mnie na 6 z plusem.

Paweł Kamiński

Zespól Placówek Oświatowych w Opolu

Szkolenie uważam za bardzo rzetelne i ciekawe. Omówione zostały zagadnienia bardzo przydatne w praktyce. Szczegółowo i w sposób zwięzły przekazana została problematyka na temat zamówień publicznych. Organizacja szkolenia bez zarzutów.

Anna Chwedoruk

Gmina Rzeczenica

Szkolenie oceniam bardzo dobrze. Wykładowca posiada imponującą wiedzę i doświadczenie. Prowadzi zajęcia w sposób angażujący jego uczestników. Organizacja szkolenia przez firmę Ekspert sp. z o.o. na bardzo wysokim poziomie.

Anna Gadziała

EPSILON Księgowość i Inwestycje Sp. z o.o.

Chciałam bardzo podziękować za przeprowadzenie szkolenia. W jak największym stopniu spełniło ono moje oczekiwania. Przygotowanie merytoryczne, jak i sposób prowadzenia zajęć przez wykładowce były na najwyższym poziomie. Zapoznanie z przepisami prawa podparte przykładami z życia sprawiło, że całość szkolenia była niezwykle pouczająca i zostanie wykorzystana w mojej pracy. Na uwagę zasługują również świetnie dobrane materiały i dbałość o zachowanie jak największej ilości potrzebnych informacji poprzez przekazane mailem materiały oraz nagrane szkolenie udostępnione przez Państwa w internecie. Za co serdecznie dziękuję. Kontakt przed szkoleniem, serdeczna atmosfera i dbałość o uczestników sprawiły, że organizację szkolenia oceniam również jak najlepiej. Jeszcze raz dziękuję za wszystko i życzę powodzenia w dalszej działalności. Z miłą chęcią będę obserwować tematy innych szkoleń.

Jolanta Ziegler

Zarząd Dróg Powiatowych w Kościanie

Szkolenie podobało mi się, gdyż było prowadzone merytorycznie, przy danym temacie można było zadawać pytania, na które były udzielane wyczerpujące odpowiedzi. Szkolenie prowadzone płynnie, interesująco. Uczestnicy szkolenia mogli zadawać pytania, ale też przedstawiać jak u siebie dany problem rozwiązali

Wiesława Wysoczańska

Zespół Ekonomiczno-Administracyjny Jelcz-Laskowice

Oczywiście szkolenie spełniło moje oczekiwania, wykładowca jak zwykle świetnie przygotowany pod względem merytorycznym na każde zadane pytania odpowiadał wyczerpująco w sposób przejrzysty, sposób prowadzenia szkolenia celujący - w formie wykładów i dyskusji. Organizacja szkolenia jak zawsze bez zarzutów na wysokim poziomie. Polecam wszystkim, którzy jeszcze nie uczestniczyli w szkoleniach organizowanych przez EKSPERT Sp z o.o.

Izabela Fecko

Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej w Świdnicy

Witam dziękuje za materiały szkoleniowe. Jeżeli chodzi o samo szkolenie to bardzo fajnie przygotowane merytorycznie dla osób które zaczynają przygodę z zamówieniami publicznymi. Warto było wziąć udział w tym szkoleniu bardzo mi się podobało

Danuta Wiśniewska

Urząd Miasta w Lubawce

Byłam bardzo pozytywnie zaskoczona przebiegiem szkolenia. Poruszono tematy, które w pełni mnie interesowały. Przykłady z "życia" wzięte. Odpowiednie tempo, ciekawie prowadzone i dużo skorzystałam biorąc w nim udział. Po powrocie, podzieliłam się wiedzą z innymi pracownikami naszego Urzędu prowadzącymi sprawy z tematyki Pzp. Dziękuję za przesłane materiały.

Anna Jarzębowska

Gmina Świecie

Cała organizacja była na wysokim poziomie, a jeśli chodzi o wykłady Pana Nowickiego to uważam, że były bardzo dobrze poprowadzone. Ilość godzin pozwoliła na omówienie bardzo dużo ważnych tematów, które sprawiają kłopoty zamawiającym. Dla mnie osobiście ważnym elementem szkolenia z zakresu ustawy pzp była wiedza praktyczna P. Nowickiego, gdyż to właśnie "praktyka czyni mistrza". Dodam, że padało wiele pytań ze strony uczestników szkolenia i na każde od razu padała odpowiedź, co według mnie świadczy o bardzo szerokiej wiedzy wykładowcy, gdyż bardzo często spotyka się sytuacje gdzie na zadane pytanie nie pada odpowiedź tylko "nie jestem pewien sprawdzę i odpowiem". Podsumowując moją opinię uważam, że Pan Nowicki jest wysokiej klasy specjalistą. (Pracuję w tym "zawodzie" od 1996 roku i to było najlepsze szkolenie w jakim miałam przyjemność brać udział).

Jerzy Sulim

Urząd Miejski w Dzierzgoniu

Szkolenie bardzo ciekawe a przede wszystkim merytoryczne. Osobiście miałem okazję skonsultować z prowadzącym, konkretnie interesujące mnie przypadki. Sposób przekazywania informacji oraz natychmiastowe udzielanie odpowiedzi na wszelkiego rodzaju problemowe pytania, potwierdza bardzo wysoki profesjonalizm prowadzącego. Najcenniejszym w tego typu szkoleniu, jest możliwość wspólnego analizowania nietypowych przypadków i uzyskiwania odpowiedzi na nurtujące pytania, popartej rzeczywistymi przykładami. Pod tym względem, Pan Józef Nowicki okazuje się być mistrzem.

Maria Malinowska

PRZEWOZY REGIONALNE SP.Z O.O.

Dziękuję bardzo za to, że było mi dane uczestniczyć w tak profesjonalnie przygotowanym szkoleniu w zakresie "Prawa Zamówień Publicznych". Profesjonalizm, wiedza, doświadczenie oraz umiejętność przekazywania wiadomości ze znajomości prawa i rozporządzeń z zakresu zamówień publicznych uczestnikom szkolenia przez Pana Józefa Nowickiego jest wspaniałe. Swoboda komunikowania się z uczestnikami szkolenia powodowała, że wszyscy się otwierali, nikt się nie obawiał, że zadaje nietaktowne pytanie. Wiedza, którą nabyliśmy podczas tego szkolenia będzie bardzo przydatna w codziennej pracy zawodowej.

Hanna Sołtysiak

STOWARZYSZENIE WOLNA PRZEDSIĘBIORCZOŚĆ

Zajęcia prowadzone przez Pana Józefa Nowickiego uważam za bardzo pożyteczne dla słuchaczy studium. Pan Nowicki posiada bardzo wszechstronną i szczegółową wiedzę na temat zamówień publicznych, popartą wieloletnią praktyką. Zachęca do dyskusji, zwraca uwagę na istotne problemy i sposoby ich rozwiązania. Poważnie traktuje temat ale z sympatią podchodzi do kursantów.

Piotr Dobrzański

DGT Sp. z o.o.

Zajęcia prowadzone przez Pana Nowickiego były prowadzone na dobrym poziomie i w miłej atmosferze. Z tej części szkolenia odniosłem największy pożytek. Szczególne cenne jest podparcie opinii w konkretnych wyrokach KIO oraz obrazowanie teorii przykładami.

Mirosław Jachimowski

ZAKŁAD GOSPODARKI MIESZKANIOWEJ

Dziękuję, że mogłem uczestniczyć w szkoleniu "Zamówienia publiczne do 14 tys. euro". Szkolenie odbyło się w bardzo miłej atmosferze, wiedza Pana Józefa Nowickiego była na wysokim poziomie. Innym ważnym aspektem była możliwość zadawania pytań na bieżąco w trakcie wykładu. Takie luźne podejście stwarzało wszystkim uczestnikom możliwość włączenia się ze swoimi pytaniami w różnych kwestiach do prowadzącego. Szkolenie od strony organizacyjnej bez zarzutu na 5.

Rafał Janik

Memling Security sp. z o. o.

Biorąc udział w studium "Specjalista ds. zamówień publicznych" zorganizowanym przez firmę Ekspert sp. z o.o. po pomyślnym ukończeniu kursu z przyjemnością informuję i polecam wyżej wymienioną firmę. Szkolenia były przeprowadzone na bardzo wysokim poziomie przez wykwalifikowanych wykładowców, w miłej atmosferze. Szczególnie polecam zajęcia prowadzone przez Pana Józefa Edmunda Nowickiego - eksperta i doradcę, biegłego sądowego w dziedzinie zamówień publicznych.

Joanna Grabowska

Centrum Kultury i Sztuki

Cóż można powiedzieć o Panu Józku? - jednym słowem FACHOWIEC. Zajęcia prowadzone rzetelnie i bardzo ciekawie, żadne z naszych pytań nie pozostało bez odpowiedzi. Gdyby moja firma miała nieograniczone środki na szkolenia byłabym uczestnikiem każdego, którego wykładowcą byłby Pan Józef Nowicki.

Edyta Ruszel

Zespół Placówek Oświatowych Nr 3

Szkolenie było prowadzone profesjonalnie przez Pana Nowickiego. Wyczerpujące informacje na temat zamówień publicznych i zadawanych pytań związanych z tym tematem. Bardzo mi się podobało to szkolenie.

Wiesława Sobiegraj

PIGB Czarne

Ze szkolenia jestem zadowolona a wiedza prowadzącego - przeogromna i bardzo się cieszę z możliwości kontaktu telefonicznego i porad p. Nowickiego, co prawda jeszcze nie korzystałam ale sama możliwość fachowej pomocy jest bardzo przydatna.

Magdalena Berezowska

Miejski Zakład Gospodarki Komunalnej

Pani Joanno dziękuję za miłą niespodziankę, która dodatkowo przekonała mnie, że udział w Szkoleniu organizowanym przez Państwa był bardzo dobrym wyborem i będę polecała Waszą firmę jako kompetentną i profesjonalną. Na Pani ręce składam ogromne podziękowania w szczególności dla Pana Józefa Edmunda Nowickiego.

Anna Kulesza

Centrum Kształcenia Praktycznego w Wyszkowie

Moja opinia o szkoleniu jest jak najbardziej pozytywna. Chcę poinformować, że zorganizowanie szkolenia o takiej tematyce było w 100 % trafne. Pan Nowicki jest bardzo dobrym ekspertem w tej dziedzinie. Wszystko tłumaczył zrozumiale i odpowiadał na każde nasze pytanie od zaraz a nie tak, że na odpowiedz trzeba czekać niekiedy kilka dni. Ogólnie co do miejsca szkolenia to też jesteśmy zadowoleni, chociaż w sali było trochę zimno.

Wioletta Górecka

Mazowiecki Wojewódzki Ośrodek Medycyny Pracy

Szkolenie z Zamówień publicznych zostało przeprowadzone na wysokim poziomie. Umiejętności Wykładowcy oraz przekaz ogromnej wiedzy pozwoliły nam na usystematyzowanie wiedzy i rozwianie wielu wątpliwości i pytań. Bardzo zatem dziękujemy za zorganizowanie takiego kursu.

Agnieszka Prandol

Instytut Geografii i Przestrzennego Zagospodarowania PAN w Warszawie

Zajęcia prowadzone przez Pana Józefa Edmunda Nowickiego są idealną formą nauki dla początkujących w zakresie zamówień publicznych oraz źródłem [bez dna :))] wszelkich przykładów i rozwiązań dla już wdrożonych w tą tematykę. Dotychczas uczestniczyłam w kilku szkoleniach, ale żadne z nich nie dało mi tyle, co szkolenie z Panem Józefem. Setki przykładów z życia wziętych, każde pytanie postawione przez uczestników dokładnie przedyskutowane i omówione a odpowiedź jasna dla wszystkich. Wszystko językiem zrozumiałym i przystępnym dla każdego. Całość szkolenia - prowadzący Józef Edmund Nowicki oraz organizator Ekspert - na najwyższym poziomie. ..... żałuję, że szkolenie się już skończyło i z niecierpliwością oczekuję na następne...... pozdrawiam serdecznie wszystkich wykładowców oraz opiekunkę szkolenia z ramienia organizatora, Panią Joannę Glazik.

Beata Dziewięcka

Sąd Rejonowy Włoszczowa

Jestem początkująca w problematyce zamówień publicznych. Naukę rozpoczęłam od szkolenia organizowanego przez Waszą firmę. Chociaż inni uczestnicy szkolenia byli już zaawansowani dałam radę. Zaraz po ukończeniu szkolenia przystąpiłam do przeprowadzenia dwóch przetargów i poradziłam sobie bez większych problemów. Głównie za sprawą prowadzącego pana Józefa Nowickiego. Doskonały specjalista, nie tylko teoretyk, ale praktyk co było bardzo dużą zaletą podczas spotkań. Bardzo dobry pedagog. Ogromna wiedza przekazywana w sposób zwięzły i zrozumiały, nawet dla tych którzy zaczynają. Polecam wszystkim początkującym oraz tym, którzy chcą wiedzieć więcej o zamówieniach. Muszę dodać, że możliwość konsultacji z panem Józefem Nowickim nawet po zakończeniu szkolenia jest bezcenna. Pozdrawiam organizatorów oraz pana Józefa i innych szkolących.

Agnieszka Strzelczyk

Główna Księgowa, MEGA-INWEST. S.A.

Chciałam podziękować za możliwość skorzystania z organizowanego przez Państwo szkolenia ”Nawiązanie stosunku pracy i związane z tym obowiązki pracodawcy". Szkolenie jak najbardziej profesjonalnie przygotowane, osoby prowadzące szkolenie posiadały bardzo dużą wiedzę zarówno teoretyczną jak i praktyczną. Szkolenia organizowane przez Państwa oraz kadra prowadząca szkolenia wykazuje się profesjonalizmem i kompetencją na bardzo wysokim poziomie. Z przyjemnością skorzystam z następnych szkoleń organizowanych przez Państwa Firmę.

Wojciech Pancer

Platan sp. z o.o.

Organizacja szkolenia na b. wysokim poziomie, bardzo dobry bufet, w którym - ważne – nie kończyła się kawa. Szkolenie bardzo ciekawe ze względu na temat i prowadzącego. Poziom szkolenia, zaangażowanie prowadzącego Piotra Tymochowicza, zaangażowanie organizatorów oceniam celująco.

Agnieszka Kislak

PROTEKTEL Zbigniew Achcinski, Dariusz Stempin, Jacek Turkowski Spólka Jawna

Szkolenie było bardzo interesujące i poszerzyło moją wiedzę na pewne tematy. Poruszone zostały niektóre zagadnienia, z którymi pojawiają się problemy w trakcie bieżącej pracy, a nie tylko przy zamknięciu roku. Kompetencje prowadzącego również oceniam bardzo wysoko. (...)

Agnieszka Święcka

"Elektro-Nauta" Sp. z o.o.

Dowiedziałam się bardzo dużo i wyjaśniłam wszystkie wątpliwości. Materiały są bardzo przystępnie napisane i zostały świetnie wyjaśnione. Także oby jak najwięcej takich szkoleń i takich profesjonalnych wykładowców, którzy mówią bardzo ciekawie, są przykłady itd.Ten czas nawet nie wiem kiedy zleciał. Bo byłam na szkoleniach nie z Państwa firmy, że strasznie się dłużyły i nudne po prostu były. A te były takie, jakie mi osobiście odpowiadają i zrealizowały moje oczekiwania. Ja jestem bardzo zadowolona

Piotr Trawiński

Centrum Medyczne VIMED

Merytorycznie szkolenie było na najwyższym poziomie, co do organizacji to bez zastrzeżeń - wzorowo!:)

Rafał Reszke

Kierownik ds. Handlowych w firmie Hoster

Przyznam, iż szkolenie przeszło moje wyobrażenia o tym, jak bardzo dużo można z nich "wynieść" praktycznych sposobów na udoskonalanie własnych umiejętności. Łącząc wyrazy szacunku serdecznie pozdrawiam.

Paweł Chmiel

Wydział Organizacyjno - Prawny Krajowy Ośrodek Wsparcia Rolnictwa

Szkolenia organizowane przez Ekspert sp. z o.o. są rzeczowe, dobrze zorganizowane i bez wątpienia można je polecać. Szkolenie spełniło oczekiwania, było zgodne z programem. Pan Józef Edmund Nowicki jak zawsze w formie. Dużo materiałów przystępnie napisanych. Organizacja szkolenia, platforma on-line – Bez zastrzeżeń.

Anna Stabrowska

TOUAX sp. z o.o.

Jeśli chodzi o kurs - wszystko jest niezwykle ważne dla osób biorących udział w szkoleniu. Poczynając od miłego, ciepłego przywitania przez Panią Joannę i Prowadzącego - Roberta Rebizanta, poprzez stworzenie sympatycznej atmosfery i dbałość o uczestników w czasie wspólnych, kilku godzin. Prowadzący bardzo ciekawie przybliżył problem windykacji w szerokim aspekcie. Przywołane przykłady podparte wiedzą merytoryczną, scenki odgrywane przez uczestników na zadany temat dały szansę kursantom na konfrontacje swej dotychczasowej wiedzy windykacyjnej z jednoczesnym jej poszerzeniem.

Bożena Backtrog

Perfectis

Szkolenie „Windykacja należności w praktyce” było wyjątkowo interesujące. Poruszono tematy które nurtują każdą osobę zaangażowaną w prowadzenie działalności gospodarczej i odpowiedzialną za utrzymanie płynności finansowej w firmie. W trakcie szkolenia poznałam szereg zagadnień związanych z windykacją, takich o których wiedzą tylko profesjonalni windykatorzy i to najlepsi. Wiedza przekazana przez prowadzącego pozwala mi spojrzeć na zagadnienie windykacji całkiem innym okiem niż do tej pory. Myślę iż nie przesadzam, jeśli powiem iż szkolenie to może być podstawą do zajęcia się zawodowo windykacją należności. Bardzo dobrze że prowadzący nie skoncentrował się na zagadnieniach prawnych (jak napisać pozew, kiedy złożyć, jakie załączniki) są to informacje które można znaleźć w każdym poradniku. Wiedza jaką nam przekazał była rzeczywiście windykacją w praktyce. Jestem zadowolona że trafiłam na to właśnie szkolenie.

Ewa Bieńko

STRAWFORD-POLAND Sp. z o.o.

Kurs spełnił moje oczekiwania i jestem bardzo zadowolona. Zawarta w szkoleniu wiedza i praktyczne uwagi będą bardzo przydatne w mojej pracy. Jeszcze raz dziękuję za pomoc i miłą atmosferę. Wiedza Pana Roberta pozwoli mi na efektywne (mam nadzieję) odzyskiwanie należności od klientów.

Ewa Borowska

Dział Operacji Finansowych Comp S.A.

Szkolenie prowadzone w bardzo miły, przystępny sposób z wykorzystaniem praktycznych metod windykacji. Prowadzący szkolenie posiadał dużą wiedzę i w sympatyczny sposób potrafił ją przekazywać uczestnikom szkolenia. dziękuję

Kamila Szimelfennig

Towarzystwo Finansowe SKOK S.A.

Jeżeli mam ocenić szkolenie - mogę z całą odpowiedzialnością wystawić notę 5 :) Dużo nowych informacji, które nie do końca dotyczą mojej branży, ale mogą przydać się w przyszłości. Sympatyczna atmosfera i możliwość aktywnego uczestnictwa potęgują moje pozytywne odczucia. Prowadzący ma spore doświadczenie i umiejętność zainteresowania kursantów tym, o czym jest mowa. Podsumowując - jestem zadowolona z tego, że mogłam uczestniczyć w Państwa szkoleniu.

Aneta Ruszczak

Comp S.A.

Szkolenie bardzo mi się podobało. Pan Robert świetnie to szkolenie poprowadził, w ciekawy i zabawny sposób podzielił się z nami swoja wiedzą. Dla mnie osobiście dodatkowo bardzo ciekawy był temat dot. windykowania już na poziomie zawierania umowy z kontrahentem i zastosowanie w tejże fazie klauzul określających zasady stosowania kar umownych.

Janusz Zaręba

HATEK Janusz Zaręba Sp.J.

Szkolenie spełniło po części moje oczekiwania. Aby spełnić wszystkie powinno trwać 2 dni. Prelekcja ciekawa, prelegent swobodny, kontaktowy, tak jak potrzeba. Nie mam zastrzeżeń co do treści i formy szkolenia. Ja jestem zadowolony.

Marcin Szyffer

OKT Polska Sp. z o. o.

Szkolenie zostało przeprowadzone bardzo profesjonalnie a przedstawiona wiedza praktyczna na pewno znajdzie zastosowanie w codziennej pracy każdego windykatora nie tylko w relacjach b2c ale też b2b.

Ewa Bajduszewska

Specjalista ds. windykacyjno-prawnych TROPS S.A.

Uważam, że zarówno zakres wiedzy merytorycznej, jak i ogromne doświadczenie prowadzącego szkolenie oraz materiały, które otrzymałam są na bardzo wysokim poziomie. Ćwiczenia zorganizowane na końcu szkolenia uzmysłowiły mi braki i najczęściej popełniane błędy w procesie windykacji. Reasumując, szkolenie interesujące, pouczające i skłaniające do refleksji, że niestety jeszcze długa droga przede mną, stąd czekam na kolejne, ciekawe oferty szkoleń o podobnej tematyce.

Beata Parol

FANEX sp. z o.o.

Szkolenie bardzo mi się podobało. Było prowadzone bardzo ciekawie i fachowo.

Jadwiga Gabrychowicz

BANK SPÓŁDZIELCZY

Szkolenie w którym uczestniczyłam było bardzo ciekawe ze względu na dużą ilość praktycznych informacji z zakresu windykacji, atmosfera bardzo przyjemna oraz interesujący sposób prowadzenia szkolenia.

Helena Kubasik, Aleksandra Lewandowska

Sąd Okręgowy w Słupsku

Jesteśmy bardzo zadowolone ze szkolenia „W interesie pracodawcy. Profilowany kurs prawa pracy zorientowany na ochronę interesów pracodawcy”, w którym brałyśmy udział. Zarówno poziom merytoryczny, jak i sposób prezentacji wiedzy na szkoleniu były profesjonalne. Wykładowca wykazał wysoką umiejętność mówienia w sposób prosty i zrozumiały o rzeczach zawiłych i trudnych. Ważna była niewymuszona atmosfera i swoboda w zadawaniu pytań. Jedyny minus to zbyt mało czasu na omówienie wszystkich tematów szkolenia. Przydałby się jeszcze jeden dzień. Wszystkie informacje podane na szkoleniu były przydatne, chociaż nie wszystkie nowe. Serdecznie polecamy udział w szkoleniach, których wykładowcą jest Pan M. Krzysztof Bukowski.

Magda Mojsa

NLI CTM Gdańsk Sp. z o.o.

Szkolenie "W interesie pracodawcy. Profilowany kurs prawa pracy zorientowany na ochronę interesów pracodawcy" jest szkoleniem bardzo rzeczowym i profesjonalnym, stanowiącym dobrą powtórkę i uzupełnienie wiedzy każdego kadrowca, natomiast dla osób prowadzących firmy stwarza możliwość zapoznania się z wiedzą z zakresu prawa pracy w kontekście ochrony interesów Pracodawcy. Bardzo ciekawy element szkolenia stanowią tzw. bezpieczne standardy, które można wykorzystać w codziennej pracy.

Urszula Jagielska

Biuro Rachunkowe UL-TEL

Szczerze stwierdzam, że bardzo profesjonalnie przedstawiciele firmy Ekspert obsługują szkolące się osoby. Ze wszystkich szkoleń w jakich uczestniczyłam po raz pierwszy odczułam taką troskę i komfort w dbałości o klienta. Jeśli tylko będę miała możliwość skorzystania z Waszych szkoleń na pewno to zrobię.

Kamila Walenciej

FHU PIOMAR AGRO-TECH

Jestem bardzo zadowolona ze szkolenia gdyż było na wysokim poziome zarówno pod względem organizacyjnym jak i z merytorycznego punktu widzenia. Bardzo dobry przepływ informacji przed i podczas szkolenia.

Teresa Malarska

Biuro Rachunkowe

Szkolenie przygotowane i przeprowadzone w sposób dobry. Osobiście lubię takie formy (chodzi mi o liczbę osób uczestniczących). Daje ona możliwość czynnego udziału. Moje oczekiwania zostały spełnione.

Katarzyna Kalbarczyk

Awas-Serwis Sp. z o.o.

Szkolenie z "CZAS PRACY, ŚWIADECTWO PRACY, BADANIA LEKARSKIE, UMOWY CYWILNOPRAWNE I INNE NOWOŚCI 2011r." przeprowadzone przez firmę Ekspert Sp. z o.o. spełniło moje oczekiwania. Szkolenie było ciekawe i prowadzone w miłej atmosferze.

Izabela Dudzicz

Elektronika S.A.

Bardzo cenne szkolenie, prowadzone ciekawie i dynamicznie. Przydatna i praktyczna wiedza, nawet dla osoby z dużym doświadczeniem w windykacji.

Beata Trocka

Mixer Polska

Było mi bardzo miło uczestniczyć w szkoleniu "Telewindykacja" zorganizowanym przez Państwa. Szkolenie było bardzo dobrze zorganizowane. Wspaniała atmosfera, świetne przekazanie wiedzy i zdobytego doświadczenia przez prowadzącego. Ciekawe praktyczne ćwiczenia, wymiana doświadczeń między uczestnikami. Zdobyta wiedza podczas szkolenia na pewno pomoże mi w efektywniejszym wykonywaniu swojej pracy.

Zbigniew Krużel

Tarnowskie Centrum Kultury

Całość szkolenia oceniam bardzo wysoko. Podobało mi się praktyczne podejście do zagadnienia. Brałem udział w szkoleniach organizowanych przez inne konkurencyjne Firmy i naprawdę mogę polecić Waszą.

Dariusz Falkowski

Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej w Kurzętniku

Wykładowca bardzo dobrze przygotowany merytorycznie, osoba z szeroką wiedzą i doświadczeniem, chętnie odpowiadający na wszelkie pytania i wątpliwości uczestników szkolenia. Szkolenie bardzo dobrze zorganizowane. Materiały na wysokim poziomie merytorycznym.

Anna Bakiewicz

Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej w Kętrzynie

Szkolenie spełniło moje oczekiwania organizacyjne i merytoryczne. Uważam, iż Wykładowca prowadził zajęcia w sposób zrozumiały i potrafił przekazać posiadaną wiedzę. Otrzymane materiały były bardzo pomocne w trakcie zajęć i myślę, że przydadzą się w trakcie wykonywania obowiązków zawodowych. Dziękuję serdecznie za przeprowadzone szkolenie:), warto było spotkać się i poznać problematykę związaną z zamówieniami publicznymi.

Edyta Nowak

Szkoła Podstawowa nr 143

Cieszę się, że wzięłam udział w szkoleniu. Spełniło ono moje oczekiwania i twierdzę, że nie mogłam trafić lepiej. Przygotowanie merytoryczne, dbałość o szczegóły - na najwyższym poziomie. Uzyskałam odpowiedzi na wszystkie nurtujące mnie pytania. Ze szkolenia wyszłam ze sporym bagażem wiedzy (choć temat zamówień publicznych to temat rzeka). Szczerze polecam.

Karolina Misztal

PWSFTviT w Łodzi

Szkolenie spełniło nasze oczekiwania. Oczywiście na razie nowelizacja nie weszła jeszcze w życie i różne problemy pojawią się po jej wprowadzeniu. Prowadzący Pan Józef Nowicki jest prawdziwym ekspertem w dziedzinie zamówień publicznych. Cytował z pamięci numery artykułów ustawy, odpowiedział na każde pytanie. Podawał przykłady z życia wzięte. Pytania można było zadawać w każdym momencie. Bardzo cenna jest oferta "opieki" prawnej po szkoleniu

Pracownicy firmy ECO-ABC Sp.z o.o Bełchatów

ECO-ABC Sp.z o.o Bełchatów

Odnośnie szkolenia to spełniło ono nasze oczekiwania, ponieważ wyjaśniło wiele kwestii. Wykładowca z dużą wiedzą praktyczną i teoretyczną to podstawa, a Pan Nowicki na pewno tym dysponuje. Organizacja szkolenia bardzo dobra. Na pewno jeszcze skorzystamy z Państwa usług. Polecam!

Kinga Bieniek

Radca prawny

Szkolenie, w którym uczestniczyłam w październiku 2016 roku w Karpaczu w zakresie prawa Zamówień Publicznych oceniam bardzo pozytywnie. Organizator zadbał nie tylko o wysoki poziom nauczania, ale także o całą oprawę związaną z przedmiotowym pobytem. Szkolenie prowadzone przez szanowany autorytet i praktyka jednocześnie w osobie Pana Józefa Nowickiego było intensywne i bardzo profesjonalne, a jednocześnie elastyczne pod kątem zapotrzebowania słuchaczy, ich zróżnicowania ze względu na instytucje, które reprezentowali. Bardzo wysoko oceniam także czas spędzony poza zajęciami. Organizator wiele uwagi przyłożył do wyboru miejsca, a także hotelu, w którym odbyło się szkolenie, gdyż warunki były świetne. Podjęto także sporo trudu, aby uczestnicy oprócz szkolenia, mogli skorzystać z uroków miejscowości, w której zorganizowany był pobyt. Byłam pod wrażeniem, że można wszystko tak zgrabnie połączyć, aby w tak krótkim czasie odbyć prawie 20 godzin szkolenia, a jednocześnie jeszcze coś zobaczyć i poznać fajnych ludzi. Z pewnością jeszcze nie raz skorzystam z oferty Państwa Firmy.

Zbigniew Krużel

Tarnowskie Centrum Kultury

Szkolenie w którym uczestniczyłem oceniam bardzo wysoko. Byłem na wielu szkoleniach ale to prowadzone przez pana Majerskiego było naprawdę bardzo dobre. Przygotowanie merytoryczne i sposób prowadzenia wyśmienite.

Gabriela Bendzmer

Powiatowy Inspektorat Weterynarii w Lęborku

Jako uczestnik szkolenia w Gdyni w dniach 10-11.08.2016 r. chciałabym bardzo podziękować za konkretną i merytoryczną wiedzę, jaką uzyskałam. Szkolenie zostało przeprowadzone rzetelnie, podejście do tematu było bardzo jasne i szczegółowe, co w przypadku tej tematyki było niezbędne. Zajęcia były prowadzone przez doświadczonego wykładowcę, Pana Józefa Nowickiego, który w sposób szczegółowy i wyczerpujący potrafił wyjaśnić każdą wątpliwość, jaka się tylko pojawiła. Dzięki temu uzyskałam wiedzę, która pozwoli mi z pełnym przekonaniem stosować nowe procedury Prawa Zamówień Publicznych. Z czystym sumieniem mogę polecić tą firmę i tego prowadzącego, gdyż cała organizacja oraz przeprowadzenie szkolenia były na najwyższym poziomie, tak samo zresztą jak “opieka” poszkoleniowa.

Przemysław Tadla

Wojewódzki Urząd Pracy w Rzeszowie

Czy szkolenie spełniło Pani/Pana oczekiwania? -Tak Jak ocenia Pani/Pan przygotowanie merytoryczne wykładowcy? -Nie śmiem nawet oceniać J Wykładowca to przecież jedna z ikon systemu zamówień publicznych w Polsce. Jak ocenia Pani/Pan sposób prowadzenia zajęć przez wykładowcę? -Bardzo mi odpowiadał – zamiast klasycznego czytania przepisów ustawy był specyficzny mix wiedzy, doświadczenia i humoru. Jak ocenia Pani /Pan organizację szkolenia? -Bardzo dobrze

Anna Jaworska

Urząd Miejski w Nowogrodźcu

Szkolenie w pełni spełniło moje oczekiwania. Zakres wiedzy merytorycznej oraz sposób prowadzenia szkolenia przez Wykładowcę odbyło się na bardzo wysokim poziomie. Pozdrawiam

Kazimierz Worwąg

DPS Radziechowice

Szkolenie całkowicie spełnia moje oczekiwania, wykładowca posiada ogromny zasób wiedzy oraz przystępnie go przekazuje, interpretując wybrane art. Ustawy Pzp. Tego typu szkolenia są potrzebne, w przyszłości z nich skorzystam. Organizacja szkolenia b. dobra.

Joanna Wyrzykowska Starszy Inspektor

Prokuratury Okręgowej w Świdnicy

Szkolenie w pełni spełniło nasze oczekiwania. Pan Wiśniewski jest osobą, która niewątpliwie posiada dużą wiedzę z zakresu Pzp, był przygotowany merytorycznie do wykładu i swoją wiedzę potrafił świetnie przekazać, na każde zadane pytanie udzielał konkretnej odpowiedzi. Dodatkowym atutem jest miejsce szkolenia - bardzo blisko dworca i organizacja szkolenia (przerwy kawowe i lunch).

Maria Dydo

Główny Specjalista PUP Dębica

Pan Piotr Wiśniewski - wykładowca profesjonalny, z dużym doświadczeniem praktycznym. Zajęcia prowadzone przystępnie, fachowo i rzetelnie. Organizacja bez zarzutu (miejsce, parking, sala, poczęstunek - super). Szkolenia prowadzone przez EKSPERT Sp. z o.o. są naprawdę godne polecenia.

Arkadiusz Linek kier. Ref. Inwestycyjno-Remontowego GZMK

GMINNY ZARZĄD MIENIA KOMUNALNEGO w STRZELCACH OPOLSKICH

Szkolenie spełniło moje oczekiwania , jak wszystkie szkolenia przeprowadzane przez Pana Józefa Nowickiego , który znany jest ze swego profesjonalizmu i merytorycznego przygotowania na najwyższym poziomie. Sposób prowadzenia zajęć przez wykładowcę Pana Józefa Nowickiego zawsze jest dostosowany do zagadnień poruszanych w trakcie zajęć w sposób niezwykle czytelny , merytoryczny z wieloma wątkami , tak aby móc jak najlepiej zrozumieć tematykę poruszanych problemów interpretacyjnych. Jeśli chodzi o organizację szkolenia , to cechowała się ona profesjonalizmem dostosowanym do profesjonalizmu wykładowcy.

Małgorzata Stelmach

Wielkopolski Zarząd Melioracji i Urządzeń Wodnych w Poznaniu

Na szkoleniu, którego wykładowcą był Pan Nowicki nie znalazłam się przypadkiem. Już wcześniej uczestniczyłam w wykładach Pana Nowickiego i dlatego szukałam szkolenia, które poprowadzi, oczywiście chodziło mi o tematykę prowadzenia przetargu nieograniczonego. Pan Nowicki jest świetnie przygotowany merytorycznie, prowadzi szkolenia ciekawie, w oparciu o konkretne przykłady, orzeczenia i opinie sądów oraz KIO. Odpowiada na wszystkie pytania uczestników szkolenia. Najbardziej cenię to, że Pan Nowicki nie odpowiada jak większość wykładowców, stwierdzeniem, że takie jest jego zdanie, a opinie różne. Pan Nowicki interpretuje przepis ustawy konkretnie stwierdzając jak należy rozumieć dany zapis, zawsze popierając to odpowiednimi opiniami , wyrokami czy orzeczeniami. Po wprowadzeniu ostatniej nowelizacji każdy zamawiający miał szereg problemów z zastosowaniem „nowej" ustawy, zwróciłam się mailowo do Pana Nowickiego z trudnym zapytaniem, Pan Nowicki umówił się ze mną na rozmowę telefoniczną i pomógł mi rozwiązać problem. Miłym zaskoczeniem jest przekazanie e-booka po zakończeniu szkolenia. Wielu wykładowców poprzestaje na wydruku ustawy, która oczywiście jest potrzebna, ale w prosty sposób dostępna. Odpowiedzialność za stosowanie przepisów PZP spoczywa na naszych barkach, dlatego o wiele cenniejszy jest „przewodnik" o prowadzeniu przetargu nieograniczonego, tak często stosowanego, niż sam tekst ustawy. Reasumując, szkolenie poprowadzone przez Pana Nowickiego spełniło moje oczekiwania, oceniam je bardzo pozytywnie, zarówno pod względem przygotowania merytorycznego wykładowcy jaki i prowadzenia szkolenia. Odpowiadało mi również miejsce szkolenia oraz jego organizacja.

Beata Kwitowska

Sekretarz Gminy Powidz

Szkolenie prowadzone przez p. Józefa Nowickiego są na bardzo wysokim poziomie. Wykładowca dysponuje szeroką wiedzą nie tylko merytoryczną ale i co bardzo ważne praktyczną w odniesieniu do zmieniającego się na przestrzeni ostatnich lat stanu prawnego. Szkolenie spełniło moje oczekiwania zarówno w tematyce szkolenia jak i poza nią w ramach zamówień publicznych. Wykładowca odpowiada na wszystkie pytania nie tylko te związane bezpośrednio z tematyką szkolenia.Wykładowca bardzo przystępny w kontakcie, w sposób jasny i zrozumiały tłumaczy przedmiotowe zagadnienia. Na pewno skorzystam jeszcze ze szkoleń Eksperta ze względu na świetnego wykładowcę. Organizacja szkolenia przez Eksperta: 1. Miejsce : bardzo dogodna lokalizacja ( w sąsiedztwie dworca PKP, PKS ), warunki szkolenia - bardzo dobre. 2. Materiały : przygotowane, dodatkowe bonusy w cenie. 3. Opieka organizatora: bez zarzutu, cały czas na miejscu przedstawiciel organizatora. 4. Cena : bardzo przystępna, poczęstunek kawowy elegancko przygotowany, smaczny obiad w cenie. Serdecznie pozdrawiam

Milena Kuśmierek

Sąd Rejonowy w Turku

Jestem bardzo zadowolona z uczestnictwa w szkoleniu z zamówień publicznych w Poznaniu. Szkolenie spełniło moje oczekiwania. Wykładowca był bardzo dobrze przygotowany merytorycznie. Sposób prowadzenia zajęć był interesujący. Organizacja szkolenia na wysokim poziomie. Jestem bardzo zadowolona. Lokalizacja też super- blisko dworca PKP. Obiad pyszny. Pozdrawiam

Elżbieta Owczarek

Politechnika Łódzka

Witam, Dziękuję za przesłanie kompletu materiałów ze szkoleń. Będą bardzo przydatne w mojej pracy. Szkolenia oceniam pozytywnie, spełniło ono moje oczekiwania. Pomimo, że temat wydawałoby się wszystkim dobrze rozeznany, to i tak Pan Nowicki wyjaśnił wiele wątpliwości i przedstawił problemy w nowym świetle prawnym. Cenię Pana Józefa Nowickiego za kompetencje, ogromną aktualną wiedzę i "trzeźwą" interpretację przepisów. Sposób przekazania wiedzy jest klarowny i uporządkowany. Organizacja szkolenia bez zarzutu, szczególnie chwalę sobie wcześniejsze i kilkakrotne powiadamianie mailowe o szkoleniu. Przy dużej ilości pracy takie przypominanie jest bardzo skuteczne. Pozdrawiam

Karolina Popielarz

Urząd Miejski w Mogilnie

Szkolenie bardzo użyteczne, treściwe. Wykładowca komunikatywny, elastyczny, otwarty na sugestie i potrzeby słuchaczy. Przygotowanie szkolenia (materiały + poczęstunek) wręcz modelowe. Przygotowany zakres wiedzy idealnie wpisał się w czas przeznaczony na szkolenie.

Wiesława Bronowicka

Państwowy Powiatowy Inspektor Sanitarny w Dzierżoniowie

Czy szkolenie spełniło Pani/Pana oczekiwania? Tak. Szkolenie wyjaśniło wątpliwości w zakresie udzielania małych zamówień pub. Jak ocenia Pani/Pan przygotowanie merytoryczne wykładowcy? Wykładowca to ekspert-zna b. dobrze obowiązujące przepisy prawne i ich interpretację w praktyce, gdyż sam uczestniczy w procesie udzielania zamówień pub. Jak ocenia Pani/Pan sposób prowadzenia zajęć przez wykładowcę? Zajęcia prowadzone ciekawie, z zaangażowaniem uczestników, w każdym momencie prowadzący wyjaśnia wątpliwości z praktyki uczestników szkolenia Jak ocenia Pani /Pan organizację szkolenia? Organizacja bardzo dobra, stały kontakt mailowy i telefoniczny z p. Moniką Ługowską

Małgorzata Jackowska

Zakład Obsługi Przejść Granicznych w Korczowej

Udział w szkoleniu był bardzo owocny. Przygotowanie merytoryczne oraz sposób prowadzenia zajęć przez Pana Józefa Nowickiego, moim zdaniem zasługuje na najwyższą ocenę. Z przyjemnością będę uczestniczyła w szkoleniach z zakresu zamówień publicznych, prowadzonych przez wybitnego fachowca - Pana Nowickiego. Organizacja szkolenia oraz miejsce, również zasługuje na wysoką ocenę. Dziękuję i pozdrawiam

Jolanta Bielenda

ZESPÓŁ SZKOLNO-PRZEDSZKOLNY NR 7

Jestem bardzo zadowolona, że mogłam wziąć udział we wczorajszym szkoleniu. Było ono przygotowane profesjonalnie zarówno pod względem organizacyjnym jak i prowadzenia zajęć. Natomiast moja wiedza nie jest na tyle dostateczna, abym mogła oceniać przygotowanie merytoryczne wykładowcy. Powiem tylko, że od kilku lat biorę udział w szkoleniach na temat zamówień publicznych i na wczorajszym zagadnienia w tym zakresie były przekazane najlepiej, sprawnie, rzeczowo, we właściwym tempie i zgodnie z programem szkolenia. Dziękuję bardzo.

Maria Chrzanowska

Miasto Czeladź

Dziękuję bardzo za przesłane materiały. Wczorajsze szkolenie oceniam bardzo dobrze. Spełniło ono jak najbardziej moje oczekiwania. Pomogło wyjaśnić wątpliwości pojawiające się w praktyce. Przygotowanie merytoryczne Wykładowcy i sposób prowadzenia zajęć oceniam również wysoko. Byłam wielokrotnie uczestnikiem szkoleń z panem J.E.Nowickim i bardzo je sobie cenię. Również organizacja szkolenia spełniła moje oczekiwania. Korzystna lokalizacja ośrodka szkoleniowego, dobre warunki lokalowe i cenne materiały przesłane po szkoleniu. Dziękuję i pozdrawiam.

Stanisława Skalska

Nadleśnictwo Strzyżów

Byłam uczestnikiem szkolenia w Rzeszowie z którego jestem bardzo zadowolona. Wykładowca super. Tematy były omawiane bardzo zrozumiale, wyczerpująco, wykładowca w czasie szkolenia udzielał odpowiedzi na pytania zadawane przez uczestników. Bardzo istotną sprawą jest to, że można się zwrócić do Wykładowcy w przypadku wątpliwości o wyjaśnienie lub poradę telefonicznie. Organizacja szkolenia również dobra.

Barbara Dziczek

MIDAS Profesjonalna obsługa księgowo-kadrowa firm

Dziękuję za świetnie zorganizowane i profesjonalnie poprowadzone szkolenie. Materiały są merytorycznie dobrze przygotowane i przy tym przejrzyste. Wykładowca - świetny! :-) Z pozdrowieniami

Patrycja Chilarska

Specjalista ds. zamówień publicznych - Nadleśnictwo Lądek Zdrój

Szkolenie spełniło moje oczekiwania w 100%

Krystyna Głód

Dzień dobry

Pani Monika była bardzo dobrze merytorycznie przygotowana do zajęć, prowadziła je w sposób uporządkowany i według planu. Chociaż kilkakrotnie odpowiadała również na pytania, które nie do końca dotyczyły tematu szkolenia.

Jeżeli o mnie chodzi to bardzo mi odpowiadała taka krótka forma szkolenia na konkretny wybrany temat. Często długie szkolenia nie są w stanie przekazać pełnej wiedzy z uwagi na to, że zazwyczaj zaczyna brakować czasu. Zwłaszcza jeśli prowadzący stara się odpowiadać na pytania i to często nie dotyczące danego szkolenia lub też powtarzające się. A dodatkowo trudno się skupić przez 6 czy 8 godzin na tematyce szkolenia.

Krótkie szkolenie wieczorne na wybrany to jest całkiem dobry pomysł.

Pozdrawiam

Grażyna Dębska

Kurs prowadzony przez Pana Arkadiusz Szulca prowadzony był na wysokim poziomie pod względem merytorycznym jak i praktycznym. Profesjonalizm oraz wskazówki są bardzo pomocne w wykonywaniu codziennej pracy. Przeprowadzony kurs okazał się bardzo pomocny a przekazane informacje oceniam bardzo wysoko (6). Chętnie polecę znajomym księgowym.

Agnieszka Nawacka

Jeszcze raz chciałam podziękować za szkolenie pt. „Letnia Akademia Nowego Prawa Zamówień Publicznych". Jak wspomniałam we wcześniejszym mailu szkolenie było zorganizowane na wysokim poziomie zarówno organizacyjnie jak też merytorycznie. Wykładowca w sposób jasny przedstawił poruszaną problematykę wspierając się przykładami „z życia wzięte"

Elżbieta Matczak-Pudelska

Szkolenie jak najbardziej spełniło moje oczekiwania. Duża ilość wiedzy przekazana w przystępny sposób, bieżące odpowiadanie na zadane pytania, gruntowne przygotowanie merytoryczne prowadzącego (marka sama w sobie). Materiały bardzo przydatne. Platforma działała sprawnie i bez zarzutu. Pełne zadowolenie.

Joanna Regosz

Od kilkunastu lat uczestniczę w szkoleniach organizowanych przez Państwa firmę. Uwielbiam szkolenia z dr. Biernackim za sposób przekazywania wiedzy, dobrą organizację czasową szkolenia oraz niesamowite doświadczenie, którym się chce dzielić. Nigdy (do wczoraj) nie byłam udziału w szkoleniu prowadzonym przez Pana Staszaka. Jestem również pod ogromnym wrażeniem! Spokój, dokładność, intonacyjne zwracanie uwagi na NAJWAŻNIEJSZE sprawy, kilkukrotne powtarzanie tego co najważniejsze, niepominięcie żadnego pytania i problemu uczestnika. Rewelacja! Bardzo dziękuję za wczorajsze szkolenie, które rozwiało moje najmniejsze wątpliwości w zmianach na nowy, niełatwy rok podatkowy.

Wiesława Wysoczańska

Dziękuję, dodam tylko, że to jest przyjemność uczestniczyć w szkoleniach, które prowadzi Pan Józef, od kilkunastu lat korzystam ze szkoleń i z materiałów, które otrzymałam po każdym szkoleniu oraz z porad telefonicznych.

Joanna Grosz

Szkolenie spełniło moje oczekiwania. Wykładowca jest osobą z bardzo dużą wiedzą merytoryczną oraz świetnym szkoleniowcem, który umie przekazać w sposób przystępny i zrozumiały wiedzę swoim słuchaczom. Bardzo lubię szkolenia z panem Józefem Edmundem Nowickim

Katarzyna Ziembla

Dziękuję za materiały. Nie ukrywam, że korzystam najczęściej z Państwa oferty szkoleń. Szkolenie w pełni spełniło moje oczekiwanie. Jestem pod wrażeniem wiedzy Pana Józefa Nowickiego prowadzącego szkolenie. Organizacja szkolenia oraz platforma na piątkę.

Zofia Celejewska

Dziękuje. Szkolenie na bardzo wysokim poziomie, mimo 4 godzin czas mija szybko w bardzo miłej atmosferze. Jestem bardzo zadowolona i w przyszłości chetnie skorzystam z państwa oferty. Pan Arkadiusz Szulc jest doskonały w tym co robi.

Joanna Jania

Szkolenie spełniło moje oczekiwania. Wykładowca - Pan Józef przekazał wiedzę w sposób przystępny i zrozumiały, rozwiał wszystkie moje wątpliwości w tematyce szkolenia. Dawno nie byłam na tak dobrym szkoleniu.

Monika Cieślik

Szkolenie było bardzo rzeczowe i konkretne. Szkolący ma dar do przekazywania wiedzy i mimo wieczornej pory z uwagą słuchało się jego wykładu. Jeśli chodzi o materiały to super, że są ode uzupełnione o dodatkowe interpretacje. Są także przygotowane w treściwy ale przejrzysty sposób. Dziękuje za tak ciekawe szkolenie.

Aneta Jokiel

Dziękuję bardzo za możliwość uczestniczenia w szkoleniu. Słuchać Pan J.Z. Nowickiego i uczyć się od jednego z Najlepszych szkoleniowców to ogromny zaszczyt i przyjemność:) Bardzo chciałabym w przyszłości, posiąść taką wiedzę. Szkolenie REWELACYJNE! Perfekcyjnie przygotowane i prowadzone. Merytorycznie wybitne. Ogrom materiałów. Dziękuję jeszcze raz:) Technicznie też bez zarzutów. Sprawna organizacja. Szkolenie bardzo owocne. Pan Nowicki jest Mistrzem.

Marcin Szwej

Szkolenie było bardzo dobre, a Pan wykładowca był bardzo dobrze przygotowany merytorycznie i chętnie odpowiadał na bieżąco, na wszystkie pytania. Szkolenie było bardzo dobrze zorganizowane, a materiały świetnie dobrane. Bardzo fajną opcją jest także dostęp do video-szkolenia po jego zakończeniu.

Beata Lenart

Jak każde szkolenie p. Arka bardzo dobre, merytoryczne, zrozumiałe, czytelne. W ostatnim czasie słuchałam różnych szkoleń zorganizowanych przez inne firmy, ale te prowadzone przez p. Arka, Damiana i Krzysztofa są rewelacyjne.

Aleksandra Majkowska

Szkolenie było świetne, na najwyższym poziomie i co ważne w konkurencyjnej cenie. Pan Edmund jest najlepszym wykładowcą z ogromną wiedzą, którą potrafi przekazać Bardzo przydatne materiały i prezentacje

Barbara Kruk

Bardzo dziękuję za szkolenie „Polski Ład - wybrane zmiany na 2022 rok". Wyjątkowo dobrze przygotowane. Pan Damian przekazuje wiedzę w sposób wyczerpujący i jasny. Niezwykła osoba, mówi na temat, merytorycznie i na ile to możliwe, w obecnym stanie prawnym, zagadnienia omawia szczegółowo i w sposób zrozumiały. Normalny polski język, nie nowo-socrealistyczny... (dlaczego mi się to stare pojęcie kojarzy w kontekście obecnych czasów i przepisów... zupełnie nie wiem... ) Prezentacje bardzo pomocne. Platforma on-line super.

Barbara Jasieniecka

Szkolenie spełniło moje oczekiwania, gdyż mimo udziału w wielu szkoleniach dowiedziałam się czegoś nowego. Sposób prowadzenia zajęć bardzo mi odpowiada i jak najbardziej byłabym zainteresowana wieczorowym sposobem zajęć.

Bożena Harendarczyk

Po raz pierwszy brałam udział w szkoleniu on-line. Jestem bardzo pozytywnie zaskoczona. Pani Monika bardzo przystępnie wytłumaczyła wszystkie zagadnienia, odpowiedziała na wszystkie pytania. Bardzo chętnie wezmę udział w następnym szkoleniu prowadzonym przez Panią Monikę.

Beata Miłowska

Kierownik Referatu Rozwoju Gospodarczego

Szkolenie spełniło oczekiwania. Slajdy bardzo dobrze przygotowane, przykłady obliczeń na cyfrach bardzo dobre. Osobiście jestem bardzo zadowolona z nowego szkoleniowca Pani Moniki Brzostowskiej. Profesjonalna, zorganizowana, kontaktowa, szanująca osoby , które szkoli. Bardzo podobała mi się formuła szkolenia wieczorem, w ciągu dnia trudno być tak skupionym jak wieczorem ( co jest bardzo ciekawym doświadczeniem )

Krystyna Głód

Pani Monika była bardzo dobrze merytorycznie przygotowana do zajęć, prowadziła je w sposób uporządkowany i według planu. Chociaż kilkakrotnie odpowiadała również na pytania, które nie do końca dotyczyły tematu szkolenia. Jeżeli o mnie chodzi to bardzo mi odpowiadała taka krótka forma szkolenia na konkretny wybrany temat. Często długie szkolenia nie są w stanie przekazać pełnej wiedzy z uwagi na to, że zazwyczaj zaczyna brakować czasu. Zwłaszcza jeśli prowadzący stara się odpowiadać na pytania i to często nie dotyczące danego szkolenia lub też powtarzające się. A dodatkowo trudno się skupić przez 6 czy 8 godzin na tematyce szkolenia. Krótkie szkolenie wieczorne na wybrany to jest całkiem dobry pomysł.

Edyta Głuszek

Szkolenie przygotowane bardzo dobrze pod kątem zakresu omawianego materiału. Wykładowca bardzo profesjonalnie przekazywał wszelkie informacje. Wszystkie zgłaszane na bieżące kwestie były szczegółowo i zrozumiale wyjaśniane , a żadne pytanie merytoryczne nie pozostało bez odpowiedzi.

Anna Waligóra

Szkolenie super. Pan Arkadiusz przekazuje wiedzę w sposób prosty, przejrzysty. Jako jeden z nielicznych Państwa wykładowców potrafi przekazać wiedzę w sposób zrozumiały, praktyczny a nie tylko teoretyczny.

Ewa Szczepaniak

Kursant bardzo zadowolony, chłonie wiedzę niczym gąbka J Pan Arkadiusz - przekaz jasny i zrozumiały J mam nadzieję, ze tak będzie dalej .... Forma on-line - baaaardzo dobry pomysł ! wygodnie, można zadawać pytania – co jest też super! Można sobie odtworzyć – też super!

Elżbieta Kwiatkowska

Dziękuję za wyczerpujące szkolenie, które w pełni spełniło moje oczekiwania. Bardzo zrozumiały i szczegółowy przekaz informacji przez Wykładowcę poparty dużą ilością przydatnych przykładów. Do tego jeszcze prezentacja i przesłane wcześniej materiały bardzo ułatwiły uczestnictwo w szkoleniu. A możliwość ponownego odsłuchania szkolenia to super bonus, ponieważ uczestnictwo w szkoleniu podczas bieżącej pracy zawsze wiąże się z tym, że czegoś się nie usłyszy lub źle zrozumie. Dzięki możliwości odsłuchania spokojnie odtworzę jeszcze raz szkolenie i uzupełnię swoją niewiedzę. Organizacja szkolenia super, wszystko na czas i dużo przypomnień. Bardzo dziękuje i serdeczne pozdrawiam życząc zdrowia i spokoju.

Elżbieta Buniak

Możliwość obejrzenia nagrań w dowolnym terminie i dodatkowa sesja pytań stanowiły dla mnie podstawę w podjęciu decyzji o zakupie szkolenia. Przygotowanie merytoryczne wykładowcy, biegłość w posługiwaniu się wiedzą i doświadczeniem nabytym w praktycznym prowadzeniu biura rachunkowego - nie do przecenienia! Sposób przekazywania wiedzy świetny! Nie czułam się zmęczona, przytłoczona, zdekoncentrowana i przestraszona! co często zdarzało mi się na innych szkoleniach. Oczywiście, nie wykupiłam szkolenia "na ślepo" - bezpłatne webinarium pozwoliło mi mieć nadzieję, że szkolenie spełni moje oczekiwania. Wykładowca - Pan Arkadiusz Szulc zna się na swojej robocie :) i wręcz czuło się, że zależy mu na tym, żeby uczestnik kursu był usatysfakcjonowany - za co również bardzo dziękuję! Materiały, prezentacje i sposób komunikacji przygotowane doskonale. Fakturkę i certyfikat otrzymałam bez przypominania się :) Jeszcze raz dziękuję, mam nadzieję na kolejne ciekawe oferty szkoleniowe, miło byłoby dostać procentową zniżkę w opłacie za szkolenie zależną od ilości zakupionych szkoleń (to taka moja podpowiedź :) - bo cena dla jednoosobowej działalności nie jest mała.

Bożena Załuska

Jestem bardzo wdzięczna za dostęp do nagrania. Jest to dla mnie bardzo cenne z uwagi ,że w trakcie szkolenia zmuszona jestem -niestety czasami odebrać telefon, czy obsłużyć klienta . Szkolenie było bardzo pomocne , rozwiało wątpliwości , przypomniało to co zapomniane uzupełniło luki, ugruntowało wiedzę. Wszystko profesjonalnie przygotowane - organizacja szkolenia , platforma . Wykładowca Pan Arkadiusz - jak zwykle w bardzo jasny ,przyswajany sposób prowadzący szkolenia, dający dużo praktycznych przykładów, zadania -super . Dziękuję również ,za maile informacyjne , "przypominajki" - uważam to również za bardzo cenne. Dziękuję również za Wasze webinaria- tak przydatne i cenne w codziennym zmaganiu się ze zmianami . Bardzo chętnie z nich korzystam. Wszystko oceniam na wysokim poziomie i z dużym zaangażowaniem . Jeszcze raz dziękuję i pozdrawiam. Życzę dalszych sukcesów.

Renata Odulińska

Ze szkolenia jesteśmy bardzo zadowoleni, bardzo dużo wiedzy praktycznej, konkretnej. Szkolenie przygotowane bardzo dobrze pod wzgledem merytorycznym. Wykładowca w profesjonalny, sposób przedstawił cały materiał.

Iwona Paprocka-Katra

Uczestniczyłam w szkoleniu "Bezpieczna granica" Szkolenie spełniło moje oczekiwania. Pani Agata Ośmiałowska-Brzostowska prowadziła rewelacyjnie zajęcia. Otrzymane prezentacje pozwolą w dowolnym momencie przejść samodzielnie wszystkie etapy szkolenia, aby popracować nad zmianą lub utrwaleniem swoich zachowań. Do zapisu na szkolenie zachęcił mnie obejrzany webinar.

Alicja Żmuda

Pragnę poinformować, że przeprowadzone szkolenie "Zamówienia publiczne dla początkujących" przez Panią Agnieszkę Szajkowską było w pełni profesjonalne i przekazane w bardzo przystępny sposób. Moje oczekiwania zostały spełnione Przygotowanie merytoryczne na wysokim poziomie i przekazane w sposób profesjonalny i bardzo przystępny. Szkolenie od strony organizacyjnej, tj. komunikacja z organizatorem szkolenia, przeprowadzenie szkolenia online (bez zakłóceń) również oceniam pozytywnie i na wysokim poziomie komunikacyjnym. Nadesłane materiały szkoleniowe oceniam bardzo wysoko.

Dariusz Nawrot

Oceniam to szkolenie bardzo pozytywnie. Po prostu konkret. Możliwość zadawania pytań po szkoleniu to też super sprawa. Miałem dwa, trudno było się dodzwonić, już zrezygnowałem, ale Pan Nowicki sam oddzwonił. Jego wiedza - ogromna. Bardzo pozytywnie odbieram mnogość materiałów które otrzymałem/otrzymam (jak dala mnie ważne materiały - dostawa żywności - co łączyć co nie, ale też i nagranie z kursu - bo jeden wieczór miałem przerwy w połączeniu, chyba z 15 minut, i to złośliwie wtedy kiedy akurat byłem bardziej zainteresowany ...) No i rozsądna cena. Pracuję w szkole, ciężko dostać kasę na szkolenia dla administracji, więc płaciłem sam. Cena na szczęście nie była zaporowa. Nawet skorzystałbym z jeszcze jednego szkolenia, tego do 130 tys dla szkół i dps, ale niestety grudzień, prezenty, Sylwester ... No szkoda, chociaż wiem, że rezerwując do "kiedyś tam" byłoby taniej. Może w przyszłym roku, bo takie zamówienia to w szkołach podstawa, w zasadzie ja mam 1 (zawsze żywność na stołówkę) lub 2 postępowania ustawowe w roku, reszta poniżej 130 tys.). No i pora też dobra. Raz zadałem pytanie mailem - czy pójdzie kurs na iOS - chyba sami ne wiedzieliście, ale szkolenie bez problemu też na Safari w iOS "idzie". Korzystałem z różnych szkoleń (tj. różnych firm, płatnych i darmowych webinarów - ale Wasze oceniam najlepiej. Nie słodzę, a najlepszy dowód na to, to to, że chiało mi się tyle napisać.

Zofia Celejewska

Szkolenie było na bardzo wysokim poziomie a sposób przekazywania wiedzy bardzo przystępny. Atmosfera jak zawsze miła. Pan Arkadiusz Szulc jest mistrzem w tym co robi.

B.Durzyńska

Dzień dobry, mnie osobiście kurs bardzo się podobał. Uważam że organizacja kursu który najpierw skupia się na omówieniu zagadnienia a później przerabia dany problem na zadaniach jest najlepsza w zdobywaniu i utrwalaniu wiedzy. Pan Arkadiusz bardzo kompetentnie odpowiada na pytania i posiada umiejętność zainteresowania tematem.

Beata Burzyńska

Szkolenie z Panią Moniką Brzostowską oceniam bardzo dobrze. Sposób prowadzenia zajęć, odpowiedzi na pytania oraz merytoryczne przygotowanie bardzo profesjonalne. A wieczorna pora idealna, zwłaszcza w aktualnym okresie gdzie pracy i telefonów od klientów jest mnóstwo. Wieczorne godziny pozwalają się skupić tylko i wyłącznie na szkoleniu. Duży plus za to :) Czekam na kolejne szkolenia.

Mec. Aleksandra Patyk

Szkolenie na wysokim poziomie merytorycznym! Wiedza Wykładowcy, zarówno teoretyczna jak i praktyczna w przedmiocie Prawa zamówień publicznych, jest wprost imponująca. Mimo, iż szkolenie było tylko jednodniowe, wzbogaciło jego uczestników o kolejną obszerną i solidną porcję wiedzy. Program szkolenia został wyczerpany w każdym aspekcie. Na szczególną pochwałę zasługuje niesamowicie duży kontakt Wykładowcy z uczestnikami szkolenia oraz jego zaangażowanie w rozwiązanie problemu każdego uczestnika. Myślę, że szkolenia organizowane przez Ekspert sp. z o.o. spełniają oczekiwania uczestników, a tym samym są godne polecenia. Szkolenie od strony organizacyjnej bez zarzutu. Nie pozostaje nic innego, tylko czekać na kolejne!

Elżbieta Kamińska

Ja jestem zadowolona ze sposobu prowadzenia szkolenia, materiały bardzo dobrze przygotowane. Wieczorny czas na webinar super. Ogólnie 5 na 5 możliwych

Sylwia Wróbel

Dziękuję bardzo za materiały i filmy z szkolenia. Co do samego szkolenia to oczywiście spełniło nadmiarowo moje oczekiwania. Przygotowanie merytoryczne oraz sposób przekazywania wiedzy przez Pana Józefa Nowickiego oceniam na najwyższym poziomie. Organizacja szkolenia oraz platforma on- line, również w mojej ocenie jest na wysokim poziomie. Otrzymane materiały to bardzo dobrze przygotowane, pod każdym względem, obszerne opracowanie nowej Ustawy Prawo Zamówień Publicznych, z praktycznym i prawnym podejściem do niełatwych zagadnień.

Marek Białowiec

Warszawa

Witam, chciałbym serdecznie podziękować za umożliwienie mi uczestniczenia w szkoleniu w dniu 27.04.2016 r. prowadzonym przez Pana Józefa Nowickiego. Było to zdecydowanie najlepsze szkolenie z zakresu zamówień publicznych w jakim uczestniczyłem. Spełniło ono całkowicie moje oczekiwania choć gdyby to ode mnie zależało, zdecydowanie wybrałbym kilkudniowe. Zarówno przygotowanie merytoryczne wykładowcy, sposób prowadzenia zajęć jak i organizację szkolenia oceniam na więcej niż bardzo dobrze. Bardzo dziękuję za przesłane materiały. Nie spotkałem się nigdy dotąd z taką otwartością w stosunku do uczestników szkolenia zarówno ze strony wykładowcy jak i organizatora. Objęcie uczestników programem INFO Nowe PZP - systemem informacji prawnej dotyczącej stosowania przepisów nowej ustawy - Prawo zamówień publicznych, świadczy nie tylko o Państwa profesjonalizmie, ale także wskazuje na troskę jaką otaczacie swoich klientów podczas szkoleń i po ich zakończeniu. Myślę, że jest to pomysł nowatorski i godny polecenia szczególnie tym podmiotom z branży edukacyjnej, które mając nastawienie jedynie komercyjne, nie dbają o poziom swoich usług. Szkolenia organizowane przez Spółkę Ekspert będę polecał swoim znajomym i mam nadzieję że samemu uda mi się w nich jeszcze nie raz uczestniczyć. Pozdrawiam serdecznie i życzę dalszych sukcesów.

Beata Kaim

Beata Kaim

Odpowiadając na państwa prośbę o odbytych kursach moja opinia jest bardzo pozytywna. Zagadnienia które były poruszane bardzo przydały się w mojej bieżącej pracy i rozwiały problemy, które się w trakcie pojawiły. Pan Arek jest bardzo dobrym prowadzącym i bardzo dobrze od strony praktycznej tłumaczy zadania i przepisy. Kurs już dużo wcześniej polecałam moim znajomym z branży. W przyszłości bardzo chętnie chciałabym skorzystać ze szkoleń o szerszej tematyce księgowań.

Tadeusz Rap

Kurs spełnił moje oczekiwania, tematy były dobrze dobrane. Pan Arkadiusz Szulc prowadził spotkania ciekawie oraz nie pozwalał na chwile obniżonej uwagi. Jedynie prosiłbym o przesyłanie materiałów szkoleniowych wcześniej ponieważ staram się wstępnie przygotować do spotkania, żeby nie tracić czasu na przypominanie sobie zagadnień podczas zajęć. Kurs jest wary polecenia innym osobom i na pewno będę zachęcał znajomych do skorzystania z kursu tej formule.

Grażyna Mach

Szkolenie spełniło moje oczekiwania. Pan Józef Edmund Nowicki dla mnie jest nr 1 w tej dziedzinie. Kilka lat temu uczestniczyłam w szkoleniu 3-dniowym - rewelacja, zasób wiedzy jaki wyniosłam z tego szkolenia pozwolił mi na przeprowadzanie postępowań prawidłowo i bez stresu. Szkolenie prowadzone było w sposób bardzo przystępny i zrozumiały, oparty na przykładach i poparte jednocześnie wyczerpującym komentarzem. Na bieżąco mogliśmy zadawać pytania, na które otrzymywaliśmy wyczerpujące odpowiedzi. Program szkolenia zrealizowany był w całości. Najważniejszą dla mnie sprawą był ogromny zasób wiedzy prowadzącego szkolenie oraz to, że szkolenie nie polegało na wyświetlaniu art.z ustawy i odczytywaniu jego brzmienia, jak to bardzo często się zdarza. Szkolenie pod względem merytorycznym na "6". Pan Nowicki tryska wiedzą . Mankamentem szkolenia był krótki czas (dla wykładowcy), w którym Pan Nowicki chciał nam przekazać jak największą ilość wiedzy w zakresie zamówień publicznych i to zrobił, a to jest nie lada sztuka.

Mieczysław Cierżniak

Zakres omawianego materiału był dobrany bardzo dobrze obejmując całość postępowania przetargowego. Głównym argumentem przemawiającym za wyborem tego właśnie szkolenia był zakres tematyki podany w informacji. Sposób prowadzenia również spełnił oczekiwania ponieważ było przeprowadzone spójnie z przekazaniem informacji zarówno prawnych jak i sposobu zastosowania przepisów oraz popełnianych błędów. Wykładowca dysponował bardzo dobrą znajomością ustawy oraz wiedzą w zakresie jej stosowania, praktyk poprawnych i błędach które popełniają zamawiający. Szkolenie spełniło stawiane oczekiwania i przyniosło rezultaty dla uczestników.

Marek Juraszek

Szkolenie w którym uczestniczyłem, było świetnie, profesjonalnie przygotowane pod względem organizacyjnym i znakomicie prowadzone przez Pana Piotra Tymochowicza.

Waldemar Kowalski

Bardzo podobał mi się sposób, w jaki zostało przeprowadzone to szkolenie, przemili ludzie i super atmosfera. Szkoda, że trwało tylko 2 dni :( Na szkoleniu zrozumiałem i nauczyłem się rzeczy, o których wcześniej nie miałem zielonego pojęcia, a nawet nie wiedziałem, że niektóre zachowanie się ma tak ogromny wpływ na drugą osobę.

Paweł Dymnicki

Specjalista ds. zamówień publicznych

Bardzo jestem zadowolony ze szkolenia i chętnie piszę się na następne. Nauczyłem się ciekawych rzeczy, z których wcześniej nie zdawałem sobie sprawy np. jak ważne jest oprawa tego co chcemy przekazać, czyli mowa niewerbalna, konstrukcja i techniki lingwistyczne, a nie sama treść. Bardzo się cieszę, że miałem możliwość brać udział w szkoleniu.

Łukasz Kruszewski

Bardzo się cieszę, że mogłem uczestniczyć w projekcie "Mistrz Perswazji" organizowanym przez szkolenia.ekspert.pl. Przystępując do szkolenia miałem już za sobą kilka innych i muszę powiedzieć, że szkolenia.ekspert.pl wypadły śpiewająco. Świetny kontakt przed uczestnictwem, doborowe towarzystwo i obsługa w trakcie zajęć oraz miły kontakt po projekcie, pozwalają naprawdę szczerze polecić firmę. Na ogromne uznanie zasługuje profesjonalne, merytoryczne podejście. Jasny i precyzyjny harmonogram, bogata treść i elastyczne warsztaty pozwoliły mi nie tylko wchłonąć potężną dawkę wiedzy, ale i stosować ją z powodzeniem w praktyce.

Monika Gierlich

Szkolenie bardzo mi się podobało. Przyznaję, byłam mile zaskoczona. Już wcześniej brałam udział w rozmaitych szkoleniach, ale nie spełniały one do końca moich oczekiwań. Tym razem się nie zawiodłam- profesjonalna obsługa, materiały szkoleniowe i przede wszystkim prowadzący szkolenie. Pan Jarek Sikorski swoim wykładem zmusił mnie do zweryfikowania mojego poglądu na omawiane tematy. Nauczyłam się nowych, wręcz zaskakujących rzeczy, które pozwolą mi na większą efektywność w pracy. Chciałabym wziąć udział w kontynuacji tego szkolenia, bo wiem, że nie będzie to zmarnowany czas i przyniesie mi to wiele korzyści.

Marek Rycharski

Jeśli chodzi o szkolenie to uważam je za bardzo udane. Zarówno przedstawienie tematu jak i osoba wykładowcy bardzo mi odpowiadały. Szkolenie oceniam bardzo wysoko - jako godne polecenia.

Ewa Szczepaniak

Szkolenie spełniło moje oczekiwania, było dla mnie przypomnieniem zajęć z Zarządzania, które miałam na studiach podyplomowych. Pan Sikorski jako trener był osoba otwartą, nawiązał kontakt z uczestnikami szkolenia. Ćwiczenia pobudzały do aktywności.

Anna Ziółkowska

Oczywiście szkolenie spełniło moje oczekiwania - otrzymałam wyczerpujące odpowiedzi na każde pytanie. Pan wykładowca profesjonalnie prowadził wykłady z dośc trudnej dziedziny - w taki sposób, że materiał który przekazywał okazywał się prosty. Oczywiście Pan wykładowca był bardzo dobrze przygotowany merytorycznie, bardzo pomocny - nawet w czasie przerw kawowych :) Organizacje szkolenia oceniam celująco - od początku aż do zakończenia. Mając na uwadze pyszny poczęstunek, wspaniałą kawe i obiad. Materiały które otrzymałam na szkoleniu jak i drogą mailową również oceniam celująco. Szkolenie idealne Pozdrawiam serdecznie

Ilona Biniek

"Szkolenie przeprowadzono na bardzo wysokim poziomie merytorycznym, w sposób pełni profesjonalny. Wykładowca posiada duże doświadczenie, wysokie kwalifikacje oraz bardzo dobre przygotowanie merytoryczne. Postawa Wykładowy do Uczestników przyjazna, w pełni profesjonalna oraz zaangażowana. Czas trwania szkolenia sprzyjał realizacji zaplanowanego programu szkolenia. Dzięki szkoleniu zdobyłam wiedzę potrzebną na moim stanowisku pracy." Z poważaniem,

Marek Mazur

Opinia dot. szkolenia w dniu 3-4.11.2016r. we Wrocławiu NT Nowelizacja prawa zamówień publicznych w 2016r. prowadzonego przez p. Józefa Edmunda Nowickiego – Szkolenie przeprowadzone zostało bardzo dobrze. Termin dwóch dni był terminem optymalnym na ogarnięcie tak szerokiego spektrum tematycznego. Prowadzący szkolenie wykazał się bardzo dużą znajomością tematu jak też łatwością i swobodą przekazywania swojej wiedzy. Materiały szkoleniowe były bardzo dobre – łącznie z dostarczonymi obecnie drogą mailową. Organizacja szkolenia również bardzo dobra. Polecam sobie i innym na przyszłość. Szkolenie, które bardzo dużo dało jego uczestnikom. Pozdrawiam

Katarzyna Maciak

Uczestniczyłam w szkoleniu w dn. 7-8.11.2016r. Szkolenie całkowicie spełniło moje oczekiwania. Przygotowanie merytoryczne Wykładowcy oceniam najwyżej. Sposób prowadzenia zajęć bardzo ciekawy, zachęcający do czynnego brania udziału w szkoleniu, wystawiam notę również najwyższą. Jeśli chodzi o organizację szkolenia, nie mam również zastrzeżeń - prawidłowo rozłożone godziny wykładów, odpowiednia ilość przerw na tyle, aby można było spokojnie odetchnąć przed następną dawką wiedzy. Całość oceniam bardzo dobrze. Bardzo dziękuję za możliwość uczestniczenia w szkoleniu. Z poważaniem,

Anna Włodarczak

Czy szkolenie spełniło Państwa oczekiwania? - Zdecydowanie tak, szkolenie zawsze uwzględnia kompleksowo zachodzące zmiany i poruszane są z odpowiednim naciskiem te zmiany, które mają największe odniesienie do pracy - w moim przypadku biura księgowego. Jak oceniają Państwo otrzymane materiały? - Przydatne, przejrzyste i prezentacja jest dobrym "skrótem" szkolenia. Jak oceniają Państwo sposób prowadzenia zajęć przez wykładowcę? dr Biernacki, jak zawsze prowadzi szkolenie z odpowiednią dozą poczucia humoru, dzięki czemu uczestnicy nie zasypiają nad kolejnymi artykułami z Ustaw . Ponadto, bardzo profesjonalny, merytoryczny niestety nie ma się do czego przyczepić. Jak oceniają Państwo organizację szkolenia? - Jak zawsze, bardzo dobra organizacja. Pozdrawiam

Małgorzata Bakalarczyk

Szkolenie spełniło moje oczekiwania. Wiedza, doświadczenie prowadzącego przekazana w jasny klarowny sposób. Materiały przydatne - wykorzystam w pracy . Dziękuję za pomoc i wsparcie w prowadzeniu mojej działalności.

Paulina Grala

Szkolenie było przeprowadzone z osobą, która ma ogromne doświadczenie i przygotowanie merytoryczne. Organizacja szkolenia bez zarzutów. Szkolenie warte polecenia!

Aneta Nowak

Szkolenie „Prowadzenie Biura Rachunkowego 2017" spełniło moje oczekiwania. Otrzymane materiały są bardzo pomocne i będę mogła wykorzystać je w moim biurze. Wykładowca bardzo dokładnie omawiał wszystkie zagadnienia w sposób przykuwający uwagę. Ogólna organizacja całego Szkolenia na piątkę.

Dariusz Pułanik

Ze szkolenia jestem bardzo zadowolony. Poziom przekazywanej wiedzy na bardzo wysokim poziomie. Sposób szkolenia – adekwatny do tematyki. Nie byłem do tej pory na szkoleniu ,które w tak krótkim czasie poruszałoby tyle istotnych kwestii. Zgodnie z obietnicą-doszły materiały mailowo .W Urzędzie Pracy też wyraziłem SWOJE ZADOWOLENIE Z UCZESTNICTWA W SZKOLENIU. Jeżeli będziecie mieć państwo szkolenia kolejne to proszę o informację, chętnie będziemy uczestniczyć. Pozdrawiam

Monika Krajewska

Główna Księgowa

Bardzo dziękuje za tak profesjonalnie przygotowany i prowadzony kurs, każdy temat wyjaśniony w sposób prosty i zrozumiały nawet dla początkującej osoby, kurs bardzo dobrze prowadzony przez pana Arkadiusza,który jest osoba bardzo zaangażowana i skrupulatną z olbrzymią wiedzą. Prowadzenie kursu odbywało się w bardzo interesujący sposób poprzez praktyczne pokazanie danego tematu ,dużo zadań oraz materiały dostępne z notatkami Prowadzącego. Bardzo polecam kursy z panem Arkadiuszem Szulcem.

Kornelia Leszko

Specjalista ds. zamówień publicznych

Dzień dobry, szkolenia z Panem Nowickim to merytoryczna uczta. Organizacyjnie wszystko dopięte na ostatni guzik, punktualnie, materiały spełniły moje oczekiwania. Teraz tylko wdrażać zdobytą wiedzę:)

Grzegorz Makolus

Inspektor

Szanowni Państwo, dziękuję za możliwość uczestniczenia w Letniej akademii nowego prawa zamówień publicznych. Było to bardzo ciekawe szkolenie i przeprowadzone perfekcyjnie przez Pana Edmunda. Materiały są w pełni zrozumiałe i bardzo pomocne w dalszej mojej pracy. Jeżeli tylko będzie to możliwe to bardzo chętnie będę korzystał z kolejnych szkoleń, które Państwo organizujecie.

Karolina Kurban-Galijew

Księgowa

Szkolenia firmy EKSPERT spełniają moje oczekiwania w 100%. Wykładowcy jak zawsze w sposób dokładny i zrozumiały przekazują tematy, które były omawiane podczas szkolenia. Jestem bardzo zadowolona. Szkolenia on-line są zorganizowane dobrze, bez zakłóceń, dobrze słychać wykładowców i dobrze widać slajdy. Nie mam zastrzeżeń. Wszystko super. Skorzystam jeszcze nie raz z Państwa szkoleń. Korzystam również z webinariow organizowanych przez Państwa. Bardzo polecam!!!

Michał Wołowicz

Kierownik Referatu Rozwoju Gospodarczego

Szkolenie spełniło moje oczekiwania. Bardzo dobre przygotowanie merytoryczne. Sposób przekazywania wiedzy jak zawsze bardzo precyzyjny i wyrazisty. I to, co jest dla mnie u Prowadzącego najważniejsze – nie ma ciągłych sformułowań typu: moim zdaniem, w mojej opinii itp. Są natomiast suche stwierdzenia, poparte przykładami i podstawą prawną. To jest ważne dla osób bezpośrednio zajmujących się procedurą przetargową lub w niej uczestniczących – ta pewność poprawności stosowania procedur. Organizacja szkolenia, platforma on-line, otrzymane materiały, również oceniam bardzo wysoko.

Agnieszka Mirek

Podinspektor ds. zamówień publicznych i pozyskiwania środków pozabudżetowych

Kurs był bardzo pomocny, zwłaszcza dla osób stawiających pierwsze kroki obszarze zamówień publicznych. Wszelkie zagadnienia zostały objaśnione od podstaw, w przystępny i zrozumiały sposób. Dużą zaletą było przygotowanie merytoryczne i wiedza Pani Agnieszki Szajkowskiej prowadzącej szkolenie oraz możliwość zadawania pytań zarówno podczas szkoleń, jak i w ramach opieki merytorycznej za pośrednictwem poczty elektronicznej. Szkolenia na platformie odbywały się sprawnie i bez zakłóceń. Otrzymane materiały w postaci nagrań i prezentacji stanowią atrakcyjną pomoc w ugruntowaniu zdobytej wiedzy oraz poszukiwaniu konkretnych informacji.

Aneta Mierzejewska

Główny specjalista ds. zamówień publicznych

Z wielką przyjemnością wzięłam udział w szkoleniu pt. "Umowa PZP bez błędów". Pani Małgorzata była przygotowana merytorycznie. Podobało mi się, że podczas szkolenia na bieżąco odpowiadała na zadawane pytania. Jeśli chodzi o platformę on-line, to uważam że jest dobrze przygotowana, szkolenie odbyło się płynnie i bez problemów. Materiały szkoleniowe bez zastrzeżeń.

Monika Sautycz

Inspektor ds. zamówień publicznych

Jak zawsze szkolenie na najwyższym poziomie, mimo bardzo trudnego tematu Pan Józef bardzo przystępnie i fachowo wyjaśnił nam nową ustawę, platforma tez zdała egzamin, u mnie wszystko chodziło bez zarzutu i oczywiście przystępna cena, a dla pracowników samorządów to ważne, super szkolenie pozdrawiam Monika Sautycz Insp. ds. zamówień publicznych w Gminie Świeradów-Zdrój

Sylwia Galiśkiewicz

Specjalista ds. przetargów, Dział Zaopatrzenia i Logistyki

Szkolenie spełniło wszelkie oczekiwania. Nabyłam sporo wartościowej wiedzy. Wysoki poziom przygotowania, zaangażowania i ogromna wiedza praktyczna Pani Agnieszki Szajkowskiej. Bardzo dobrze oceniamy organizację szkolenia oraz platformę on-line. Materiały, prezentacje przydatne, jasno i czytelnie podsumowujące zagadnienia.

Monika Handzlik

Główny specjalista Biuro ds. zamówień publicznych

Ogrom wiedzy, każda minuta szkolenia wykorzystana na 100% (bez zbędnych opowiadań i itp.), materiały szkoleniowe ....kiedy ja to wszystko przejrzę (ale oczywiście opracowanie i merytoryka na najwyższym poziomie), platforma szkoleniowa jak najbardziej ok.