Witaj na nowej wersji szkoleniaekspert.pl!
Cieszymy się, że tu jesteś! Odświeżyliśmy naszą stronę, aby zapewnić Ci jeszcze lepsze warunki korzystania z naszych usług. Teraz możesz łatwiej znaleźć informacje, produkty i usługi, których szukasz.

Jeśli masz wykupione szkolenia wideo sprzed stycznia 2024 roku, aby je znaleźć kliknij tutaj Zostaniesz przełączony na starą wersję strony!

Jeśli masz jakiekolwiek pytania lub sugestie, nie wahaj się skontaktować z nami. Jesteśmy tutaj, aby Ci pomóc! Więcej informacji znajdziesz pod linkiem klikając tutaj

Nasza kadra

Nasza kadra

Przede wszystkim praktyk, doradca podatkowy i adiunkt Katedry Finansów UE we Wrocławiu.

Praktyk i doświadczony wykładowca prawa zamówień publicznych. Redaktor naczelny portalu w Przetargach.pl

Doradca podatkowy, wykładowca na studiach podyplomowych z zakresu podatku dochodowego od osób prawnych.

Specjalistka od tarczy antykryzysowych i rozliczeń podatkowych, autorka artykułów na stronie prawo.pl i ekspert w Rzeczpospolitej.

Doradca podatkowy. Prowadzi kancelarię doradztwa podatkowego.

Praktyk, specjalista ds. finansów i rachunkowości, wykładowca w Sopockiej SW w zakresie podatków, rachunkowości oraz systemu ubezpieczeń społecznych.

Trener, Prawnik specjalizujący się w zamówieniach publicznych od ponad 18 lat.

Radca prawny, specjalistka w zakresie zamówień publicznych i PPP.

Jest psycholożką, socjolożką i trenerką biznesu. Przez 15 lat była związana ze środowiskiem biznesowym. Dzięki zdobytym doświadczeniom, prowadzi sesje coachingowe z zakresu zarządzania i budowania zespołów.

Posiada kilkuletnie doświadczenie w zakresie szkoleń z zakresu prawa pracy, w tym czasu pracy kierowców oraz bezpieczeństwa i higieny pracy.

Pasjonat nowoczesnych narzędzi do obróbki danych, który wie, że równie ważne jak zrozumienie liczb jest zrozumienie potrzeb ludzi, którym te liczby będą zaprezentowane.

Prawnik specjalizujący się w problematyce zamówień publicznych.

doradca podatkowy, absolwent studiów MBA, specjalizujący się w opodatkowaniu podmiotów prowadzących działalność w branży IT

Doświadczony wykładowca z zamówień publicznych, praktyk, pracownik samorządowy.

Ukończyła filologię polską na Uniwersytecie Gdańskim oraz filologię angielską w Pomorskiej Wyższej Szkole Humanistycznej. Absolwentka wydziału prawa w Wyższej Szkole Administracji i Biznesu w Gdyni.

właściciel Kancelarii Bezpieczeństwo Informacji, ekspert Business Centre Club, członek Stowarzyszenia Administratorów Bezpieczeństwa Informacji.

Badaczka i trenerka w obszarze rachunkowości behawioralnej.

Ekspert prawa pracy. Posiada ponad 20-letni staż pracy w Państwowej Inspekcji Pracy na stanowisku starszego inspektora pracy.

ekspert z wieloletnim doświadczeniem, współpracujący z najlepszymi ośrodkami szkoleniowymi i doradczymi w Polsce. Niezależny konsultant z dziedziny finansów publicznych oraz prawa pracy. Od lat zajmuje się opracowywaniem i wdrażaniem procedur w instytucjach sektora finansów publicznych w tym wdrażania systemu kontroli zarządczej dla sektora publicznego. Wykładowca w Krajowej Szkole Sądownictwa i Prokuratury.

Kobieta z pasją. Pełna optymizmu, dobrej energii i uśmiechu. Prezes Kancelarii Usług Księgowych Hejne z siedzibą w Gdańsku.

Certyfikowana księgowa i compliance officer. Autorka publikacji „Compliance w biurze rachunkowym”.

31 lat w branży podatkowej, 27 lat własna kancelaria. Obsługuje ponad 350 podmiotów.