Witaj na nowej wersji szkoleniaekspert.pl!
Cieszymy się, że tu jesteś! Odświeżyliśmy naszą stronę, aby zapewnić Ci jeszcze lepsze warunki korzystania z naszych usług. Teraz możesz łatwiej znaleźć informacje, produkty i usługi, których szukasz.

Jeśli masz wykupione szkolenia wideo sprzed stycznia 2024 roku, aby je znaleźć kliknij tutaj Zostaniesz przełączony na starą wersję strony!

Jeśli masz jakiekolwiek pytania lub sugestie, nie wahaj się skontaktować z nami. Jesteśmy tutaj, aby Ci pomóc! Więcej informacji znajdziesz pod linkiem klikając tutaj

Agata Ośmiałowska-Brzostowska

Jest psycholożką, socjolożką i trenerką biznesu. Przez 15 lat była związana ze środowiskiem biznesowym. Dzięki zdobytym doświadczeniom, prowadzi sesje coachingowe z zakresu zarządzania i budowania zespołów.

Jest psycholożką, socjolożką i trenerką biznesu. Przez 15 lat była związana ze środowiskiem biznesowym. Dzięki zdobytym doświadczeniom, prowadzi sesje coachingowe z zakresu zarządzania i budowania zespołów. Doświadczenie psychologiczne zdobywała w trójmiejskiej służbie zdrowia, uczestnicząc w różnych projektach publicznych oraz prowadząc własną praktykę, która zaowocowała autorskimi warsztatami rozwojowymi (zrozumieć chorobę, koło życia, uwolnij emocje, ABC relacji, trudne rozmowy, bezpieczna granica). W praktyce szkoleniowej integruje różne podejścia naukowe z praktycznymi koncepcjami. Stawia na przejrzystość i konkret bo to w połączeniu z praktyką daje realne możliwości zmiany. Indywidualnie pracuje w oparciu o wydobywanie zasobów, wzmocnienie zdrowych/wspierających wzorców oraz modyfikację niezdrowych/niewspierających. Stawia na szybką i skuteczną pomoc, dlatego też korzysta z narzędzi, które oferuje CBT: racjonalna terapia zachowania, terapia skoncentrowana na rozwiązaniach, czy terapia simontonowska.


Zobacz także:

Praktyk i doświadczony wykładowca prawa zamówień publicznych. Redaktor naczelny portalu w Przetargach.pl

31 lat w branży podatkowej, 27 lat własna kancelaria. Obsługuje ponad 350 podmiotów.

doradca podatkowy, absolwent studiów MBA, specjalizujący się w opodatkowaniu podmiotów prowadzących działalność w branży IT

Badaczka i trenerka w obszarze rachunkowości behawioralnej.