Witaj na naszej nowej wersji strony szkoleniaekspert.pl

Oddajemy Ci w użytkowanie nową wersję strony szkoleniaekspert.pl. Naszym celem jest pomóc Ci korzystać z naszych usług. Automatyzujemy proces zapisu oraz kupna szkoleń online, stacjonarnych oraz wideo szkoleń. Wszystko będzie się dziać szybciej, dzięki czemu będziesz szybciej informowany o wszelkich zmianach związanych ze szkoleniami, którymi będziesz zainteresowany.

Najważniejszą zmianą, którą wprowadzamy, a którą najbardziej odczujesz jest to, że aby zapisać się na szkolenie stacjonarne lub online należy mieć założone konto i być na nim zalogowanym. Robimy to, aby uprościć naszą komunikację.

Na założone konto będziesz otrzymywał materiały dotyczące wykupionego szkolenia, a po szkoleniu, jeśli będzie nagrywane otrzymasz tam to szkolenie w wersji wideo. Dodatkowo na tym koncie będą się dla Ciebie generować faktury oraz Certyfikaty ukończenia szkolenia. Wszystko odbywać się będzie w sposób automatyczny, a Ty będziesz miał wszystko w jednym miejscu. Po prostu – zależy nam na Twojej wygodzie.

Inne zmiany poznasz podczas eksploatacji nowej odsłony naszej strony.

Jeśli będziesz mieć jakieś pytania lub coś będzie budziło Twoje wątpliwości to jesteśmy do dyspozycji pod adresem mailowym biuro@szkoleniaekspert.pl lub pod numerem telefonu 59 822 34 56.

Zapraszamy do kontaktu, a także życzymy wielu pozytywnych wrażeń na nowej wersji strony szkoleniaekspert.pl

Zespół szkoleniaekspert.pl