Witaj na nowej wersji szkoleniaekspert.pl!
Cieszymy się, że tu jesteś! Odświeżyliśmy naszą stronę, aby zapewnić Ci jeszcze lepsze warunki korzystania z naszych usług. Teraz możesz łatwiej znaleźć informacje, produkty i usługi, których szukasz.

Jeśli masz wykupione szkolenia wideo sprzed stycznia 2024 roku, aby je znaleźć kliknij tutaj Zostaniesz przełączony na starą wersję strony!

Jeśli masz jakiekolwiek pytania lub sugestie, nie wahaj się skontaktować z nami. Jesteśmy tutaj, aby Ci pomóc! Więcej informacji znajdziesz pod linkiem klikając tutaj

Arkadiusz Szulc

Praktyk, specjalista ds. finansów i rachunkowości, wykładowca w Sopockiej SW w zakresie podatków, rachunkowości oraz systemu ubezpieczeń społecznych.

Arkadiusz Szulc - Absolwent Uniwersytetu Gdańskiego Katedry Rachunkowości, specjalista w zakresie organizacji rachunkowości finansowej i podatkowej w małych i średnich przedsiębiorstwach, trener oraz wykładowca w Sopockiej Szkole Wyższej w zakresie podatków, rachunkowości oraz systemu ubezpieczeń społecznych, wieloletni praktyk w zakresie księgowości prowadzący własną firmę consultingowo-rachunkową. Posiada uprawnienia wydane przez Ministra Finansów do usługowego prowadzenia ksiąg oraz certyfikat Głównego Księgowego wydany przez Stowarzyszenie Księgowych w Polsce. Laureat wielu ogólnopolskich konkursów o tematyce rachunkowo-podatkowej, autor wielu publikacji w zakresie rachunkowości i zarządzania.


Zobacz także:

Radca prawny, specjalistka w zakresie zamówień publicznych i PPP.

Kobieta z pasją. Pełna optymizmu, dobrej energii i uśmiechu. Prezes Kancelarii Usług Księgowych Hejne z siedzibą w Gdańsku.

Przede wszystkim praktyk, doradca podatkowy i adiunkt Katedry Finansów UE we Wrocławiu.

Prawnik specjalizujący się w problematyce zamówień publicznych.