Witaj na nowej wersji szkoleniaekspert.pl!
Cieszymy się, że tu jesteś! Odświeżyliśmy naszą stronę, aby zapewnić Ci jeszcze lepsze warunki korzystania z naszych usług. Teraz możesz łatwiej znaleźć informacje, produkty i usługi, których szukasz.

Jeśli masz wykupione szkolenia wideo sprzed stycznia 2024 roku, aby je znaleźć kliknij tutaj Zostaniesz przełączony na starą wersję strony!

Jeśli masz jakiekolwiek pytania lub sugestie, nie wahaj się skontaktować z nami. Jesteśmy tutaj, aby Ci pomóc! Więcej informacji znajdziesz pod linkiem klikając tutaj

Kamil Wiśniewski

doradca podatkowy, absolwent studiów MBA, specjalizujący się w opodatkowaniu podmiotów prowadzących działalność w branży IT

Doradca podatkowy, absolwent studiów MBA, specjalizujący się w opodatkowaniu podmiotów prowadzących działalność w branży IT, przedsiębiorstw innowacyjnych oraz handlu metalami szlachetnymi ze szczególnym uwzględnieniem złota inwestycyjnego.


Zobacz także:

Doradca podatkowy. Prowadzi kancelarię doradztwa podatkowego.

Posiada kilkuletnie doświadczenie w zakresie szkoleń z zakresu prawa pracy, w tym czasu pracy kierowców oraz bezpieczeństwa i higieny pracy.

Specjalistka od tarczy antykryzysowych i rozliczeń podatkowych, autorka artykułów na stronie prawo.pl i ekspert w Rzeczpospolitej.

Doświadczony wykładowca z zamówień publicznych, praktyk, pracownik samorządowy.