Witaj na nowej wersji szkoleniaekspert.pl!
Cieszymy się, że tu jesteś! Odświeżyliśmy naszą stronę, aby zapewnić Ci jeszcze lepsze warunki korzystania z naszych usług. Teraz możesz łatwiej znaleźć informacje, produkty i usługi, których szukasz.

Jeśli masz wykupione szkolenia wideo sprzed stycznia 2024 roku, aby je znaleźć kliknij tutaj Zostaniesz przełączony na starą wersję strony!

Jeśli masz jakiekolwiek pytania lub sugestie, nie wahaj się skontaktować z nami. Jesteśmy tutaj, aby Ci pomóc! Więcej informacji znajdziesz pod linkiem klikając tutaj

Edyta Zaniewicz

Certyfikowana księgowa i compliance officer. Autorka publikacji „Compliance w biurze rachunkowym”.

Certyfikowana księgowa i compliance officer. Autorka publikacji „Compliance w biurze rachunkowym”. Stworzyła procedury, działania i rozwiązania organizacyjne, które zapewnią funkcjonowanie biur rachunkowych zgodnie z przepisami prawa w ujęciu wielopłaszczyznowym. Działa na rzecz świadczenia wysokiej jakości usług księgowych przez biura rachunkowe w Polsce. Wiceprezes Zarządu Krajowej Izby Biur Rachunkowych. Właścicielka biura rachunkowego działającego od 2009 r. Biuro, które prowadzi jest Członkiem Założycielem KIBR. W Izbie pełni funkcję wiceprezesa ds merytorycznych. Koordynuje pracę zespołu ds. profesjonalizacji; który odpowiada za tworzenie procesów, mających na celu wypracowanie kodeksu dobrych praktykach w biurach rachunkowych. Edukatorka w zakresie standaryzacji procesów w biurach rachunkowych. Prelegentka konferencji. Szkoleniowiec i wykładowca z zakresu księgowości i podatków. Na co dzień współpracuje z czołowymi wydawnictwami i portalami podatkowymi w Polsce – przygotowując publikacje i opracowania z zakresu prawa podatkowego.


Zobacz także:

Kobieta z pasją. Pełna optymizmu, dobrej energii i uśmiechu. Prezes Kancelarii Usług Księgowych Hejne z siedzibą w Gdańsku.

właściciel Kancelarii Bezpieczeństwo Informacji, ekspert Business Centre Club, członek Stowarzyszenia Administratorów Bezpieczeństwa Informacji.

Prawnik specjalizujący się w problematyce zamówień publicznych.

Trener, Prawnik specjalizujący się w zamówieniach publicznych od ponad 18 lat.