Witaj na nowej wersji szkoleniaekspert.pl!
Cieszymy się, że tu jesteś! Odświeżyliśmy naszą stronę, aby zapewnić Ci jeszcze lepsze warunki korzystania z naszych usług. Teraz możesz łatwiej znaleźć informacje, produkty i usługi, których szukasz.

Jeśli masz wykupione szkolenia wideo sprzed stycznia 2024 roku, aby je znaleźć kliknij tutaj Zostaniesz przełączony na starą wersję strony!

Jeśli masz jakiekolwiek pytania lub sugestie, nie wahaj się skontaktować z nami. Jesteśmy tutaj, aby Ci pomóc! Więcej informacji znajdziesz pod linkiem klikając tutaj

 

Jesteśmy organizatorem szkoleń, kursów, konferencji
oraz seminariów.

Robimy to od 2008 roku.

 

Przeprowadziliśmy dla Państwa ponad 1000 szkoleń, w których uczestniczyło około 40.000 osób.
Jesteśmy DUMNI z tego, że większość osób uczestniczących w naszych wydarzeniach to nasi STALI Klienci.
Tematami wiodącymi, dzięki którym jesteśmy zauważani na terenie całego kraju są PODATKI oraz ZAMÓWIENIA PUBLICZNE.
Organizujemy dla Państwa szkolenia otwarte, szkolenia zamknięte, udostępniamy wideo szkolenia, a od 2020 roku szkolenia online.

16

Lat doświadczenia

1200

Przeprowadzonych szkoleń

45 000

Przeszkolonych osób

20

Członków zespołu


Jesteśmy instytucją szkoleniową, która została wpisana do rejestru instytucji szkoleniowych pod numerem ewidencyjnym: 2.22/00117/2014. Jesteśmy członkiem Polskiej Izby Firm Szkoleniowych.
Posiadamy Certyfikat - Rzetelna Firma.

Eksperci

Mamy najlepszych, uznanych Ekspertów w kraju z bogatym dorobkiem w dziedzinach, w których się specjalizują.


Należą do nich:

  • doradca podatkowy dr Krzysztof Biernacki – ekspert w dziedzinie podatków,
  • specjalista ds. zamówień publicznych – Józef Edmund Nowicki – wybitny praktyk, autor poczytnych komentarz,
  • doradca podatkowy Damian Staszak – ekspert w dziedzinie podatków,
  • ekspert ds. finansów i księgowości – Arkadiusz Szulc

 

Poznaj naszych Ekspertów

Co robimy?

Poznaj zakres naszej oferty

Szkolenia stacjonarne

Szkolenia online

Szkolenia VOD

Szkolenia wyjazdowe

Szkolenia stacjonarne

 

Oprócz rzetelnej wiedzy, na której najbardziej nam zależy, a którą przekazują Wam nasi Trenerzy ważne dla nas jest, aby stworzyć odpowiednie warunki do jej przyswajania. Szkolenia organizujemy między innymi w Warszawie, Krakowie, Katowicach, Rzeszowie, Poznaniu, Wrocławiu, Toruniu, Łodzi, Gdańsku i Gdyni.

Staramy się, aby miejsca, w których przygotowujemy szkolenia były dobrze skomunikowane z komunikacją miejską oraz aby zawsze w pobliżu był parking przeznaczony dla samochodów osobowych. Zależy nam, abyście jak najmniej tracili czasu na dojazd. Szkolenia stacjonarne odbywają się w hotelach ***3 lub ****4 gwiazdkowych z jasnymi przestronnymi salami z klimatyzacją.

Zawsze podczas przerw jest kawa, herbata oraz woda a także ciasteczka, często pieczone. Obiady, na które Was zapraszamy staramy się, aby były inne niż standardowe, a osoby nie tolerujące jakichś składników mają zawsze wybór dania dostosowanego do ich wymogów. Wszystko po to, aby wiedza mogła być przyswajana w jak najlepszych warunkach!

Szkolenia online

 

Staramy się korzystać z najlepszych dostępnych platform, dbając o wysoką jakość obrazu i dźwięku, które przekazujemy w eter.
Dodatkowo udostępniamy czat, abyście mogli zadawać pytania w czasie rzeczywistym.

Dążymy do perfekcji, chcemy być dla Was najlepszą firmą szkoleniową z jaką mieliście kontakt.

Zobacz ofertę szkoleń online

Szkolenia VOD

 

Szkolenia VOD to pełne nagrania ze szkoleń online. Największą zaletą szkoleń VOD jest możliwość oglądania ich w dowolnej chwili i z dowolnego urządzenia. Każda osoba, która zakupi szkolenie VOD otrzymuje dostęp do indywidualnego konta na którym może oglądać swoje szkolenie. Szkolenia VOD to nowoczesna forma edukacji bez konieczności fizycznej obecności na szkoleniu. Idealnie sprawdza się dla osób, które nie mają możliwości dojazdu na szkolenie stacjonarne lub mają problem z oglądaniem szkolenia online na żywo w pracy.

Zobacz ofertę szkoleń wideo

Szkolenia wyjazdowe

Poznaj zakres naszej oferty

 

Kilka razy do roku, z różnych zakresów tematycznych organizujemy szkolenia wyjazdowe. Z jednej strony zależy nam na przekazaniu wyjątkowej wiedzy przez renomowanych Ekspertów, z drugiej umożliwienie wypoczynku dla Uczestników w komfortowych warunkach.

Szkolenia takie organizujemy w malowniczym otoczeniu gór, jezior lub morza. Najczęściej są to Zakopane, Karpacz, Szklarska Poręba, Mikołajki, Solina, Władysławowo. Przygotowujemy wówczas dla Was dodatkowe atrakcje, takie jak: przejazdy bryczkami lub saniami, rejsy żaglówkami, wycieczki po okolicy, imprezy okolicznościowe z regionalnym jadłem.

Zwykle odbywa się to wszystko w hotelach ⭐⭐⭐⭐4 lub ⭐⭐⭐⭐⭐5 gwiazdkowych, w których zawsze macie dostęp do strefy spa z basenami i saunami.
Wszystko co robimy, robimy dla Uczestników naszych szkoleń, na których zadowoleniu najbardziej nam zależy!

Nasze Osiągnięcia

Jest to też sukces naszej kadry - trenerów, wykładowców.

Achievement 1 Achievement 2 Achievement 3 Achievement 4

Zaufali nam: