Witaj na nowej wersji szkoleniaekspert.pl!
Cieszymy się, że tu jesteś! Odświeżyliśmy naszą stronę, aby zapewnić Ci jeszcze lepsze warunki korzystania z naszych usług. Teraz możesz łatwiej znaleźć informacje, produkty i usługi, których szukasz.

Jeśli masz wykupione szkolenia wideo sprzed stycznia 2024 roku, aby je znaleźć kliknij tutaj Zostaniesz przełączony na starą wersję strony!

Jeśli masz jakiekolwiek pytania lub sugestie, nie wahaj się skontaktować z nami. Jesteśmy tutaj, aby Ci pomóc! Więcej informacji znajdziesz pod linkiem klikając tutaj

eNotice2 - szkolenie praktyczne - zawiera ostatnie zmiany w funkcjonowaniu eNotices2!

30.08.2024 08:30

Opis szkolenia

e-Notice2 do narzędzie do przesyłania ogłoszeń w procedurze unijnej.

Od dnia udostępniania publikatora do użytkowania budzi on nieustanne emocje i to niekoniecznie te pozytywne.

W trakcie szkolenia zostanie Państwo praktycznie zaprezentowany sposób przekazywania ogłoszeń przy wykorzystaniu narzędzie e-Notice2 wraz z instrukcją w jaki sposób radzić sobie z napotkanymi błędami.
Serdecznie zapraszamy!

Program szkolenia:

CZĘŚĆ TEORETYCZNA:

1. Obowiązujące od 1 stycznia 2024 r. progi unijne w zamówieniach publicznych

2. Aspekty prawne dotyczące ogłoszeń publikowanych w eNotices 2

3. Tworzenie konta na e-Notice2

4. Omówienie ogólne zawartości głównych zakładek na eNotices2: „Moje ogłoszenia", „Moje ustawienia formularzy", „Książka adresowa", „Moje grupy robocze", „Utwórz ogłoszenie" – co służy czemu? Jak działa grupa robocza? Jak ją utworzyć i zaprosić członków? Jak przenieść ogłoszenia do innego kontekstu?

5. Omówienie szczegółowe zakładki „Moje ustawienia formularzy" – „Ustawienia formularzy", „Domyślne wartości pól" i „Ustawienia głównego nabywcy";

6. Konfiguracja formularzy i dane predefiniowane.

7. Jak przygotować się do publikacji ogłoszenia?

8. Ważne wskazówki i porady

9. Omówienie Instrukcji wypełniania ogłoszenia o zamówieniu

10. Jak poradzić sobie z błędami w ogłoszeniu wraz ze wskazaniem sposobu rozwiązania najczęściej występujących błędów.

CZĘŚĆ PRAKTYCZNA:

Przygotowanie ogłoszenia o zamówieniu w procedurze klasycznej w podziale na części

Szczegółowe omówienie zakładek: „Proces składania ofert", „Warunki przetargu", w tym kryteria kwalifikacji (jak poradzić sobie, gdy w postępowaniu Zamawiający nie stosuje warunków udziału w postępowaniu?); kryteria udzielenia, informacje o powtarzalności, wymogi dotyczące realizacji zamówienia „Informacje o składaniu ofert" i „Odwołanie" w odniesieniu do każdej ze zdefiniowanych części zamówienia.

Przygotowanie ogłoszenia o wyniku postępowania w e-Notice2

Jak poradzić sobie z błędami w ogłoszeniu wraz ze wskazaniem sposobu rozwiązania najczęściej występujących błędów.

Agnieszka Mirek

Podinspektor ds. zamówień publicznych i pozyskiwania środków pozabudżetowych

Kurs był bardzo pomocny, zwłaszcza dla osób stawiających pierwsze kroki obszarze zamówień publicznych. Wszelkie zagadnienia zostały objaśnione od podstaw, w przystępny i zrozumiały sposób. Dużą zaletą było przygotowanie merytoryczne i wiedza Pani Agnieszki Szajkowskiej prowadzącej szkolenie oraz możliwość zadawania pytań zarówno podczas szkoleń, jak i w ramach opieki merytorycznej za pośrednictwem poczty elektronicznej. Szkolenia na platformie odbywały się sprawnie i bez zakłóceń. Otrzymane materiały w postaci nagrań i prezentacji stanowią atrakcyjną pomoc w ugruntowaniu zdobytej wiedzy oraz poszukiwaniu konkretnych informacji.

Iwona Cieślak

Miasto i Gmina Sanniki

Dzień dobry,

 

uczestniczyłam w szkoleniu organizowanym przez Państwa firmę już po raz kolejny i oczywiście szkolenie spełniło moje oczekiwania, które prowadzone było przez Panią Agnieszkę Szajkowską w lutym i szkolenie dotyczyło platformy "eNotice2 - szkolenie praktyczne" .

 

Szkolenie bardzo praktyczne i bardzo pomocne w pracy.

 

Informacje, które otrzymałam na szkoleniu bardzo przydają się w praktyce. Ogromny plus za nagrania, które otrzymaliśmy po szkoleniu.

Informacje organizacyjne

 

Oświadczenie o zwolnieniu z VAT

Jeśli środki, które wydatkujesz na szkolenie, pochodzą ze środków publicznych i chcesz zastosować zwolnienie z podatku VAT, wypełnij poniższy plik i prześlij na adres mailowy:

📧 szkolenia.rp@szkoleniaekspert.pl

Cena zawiera:

  • dostęp "na żywo" do szkolenia on-line,
  • otrzymasz po szkoleniu nagranie wideo ze szkolenia - dzięki czemu można ponownie przeanalizować cały przebieg szkolenia,
  • w ramach szkolenia sesja pytań i odpowiedzi - będzie możliwość przedyskutowania swoich wątpliwości z ekspertem - prawniczką Panią Agnieszką Szajkowską, która odpowie na wszystkie pytania w trakcie warsztatów,
  • materiały szkoleniowe,
  • imienny certyfikat uczestnictwa.

ZAPISZ SIĘ NA SZKOLENIE JUŻ DZIŚ. Ilość miejsc ograniczona.

Na Państwa życzenie możemy zrealizować powyższy temat w charakterze szkolenia wewnętrznego. Jeśli chcą Państwo uzyskać dodatkowe informacje lub mają pytania dotyczące szkolenia, prosimy o kontakt pod numerem telefonu.

59 822 34 56 lub na adres e-mail szkolenia@szkoleniaekspert.pl

Na Państwa życzenie możemy zrealizować powyższy temat z eNotice w charakterze szkolenia wewnętrznego.  W ramach szkolenia zamkniętego - możliwe przeprowadzenia audytu konta oraz przygotowanie formularzy.
Jeśli chcą Państwo uzyskać dodatkowe informacje lub mają pytania dotyczące szkolenia, prosimy o kontakt pod numerem telefonu
59 822 34 56  lub na adres e-mail szkolenia@szkoleniaekspert.pl

eNotice2 - szkolenie praktyczne - zawiera ostatnie zmiany w funkcjonowaniu eNotices2!

Termin:
30.08.2024 08:30
Jeśli wydatkowane środki pochodzą ze środków publicznych i chcesz zastosować stawkę VAT ,,zw" to przejdź dalej!
Uczestnicy:
X
499,00 zł netto
613,77 zł brutto / os.
Agnieszka Szajkowska

Trener, Prawnik specjalizujący się w zamówieniach publicznych od ponad 18 lat.