SZKOLENIA ZAMKNIĘTE

Tworzymy programy uwzględniające potrzeby naszych klientów oraz specyfikę branży, dzięki czemu osiągamy wysoką efektywność szkoleń.Szkolenia zamknięte są projektowane na potrzeby konkretnego Klienta i dedykowane dla jego pracowników. Podstawowym elementem procesu tworzenia programu, doboru  formy prowadzenia zajęć i miejsca szkolenia jest analiza potrzeb firmy, dla której szkolenie jest przygotowywane. Każde zamówienie opracowujemy bardzo indywidualnie. Traktujemy je jako inwestycję zlecającej  firmy. Zawsze staramy się stworzyć szkolenie na miarę oczekiwań Klienta, którego sukces jest wymiarem naszego sukcesu.

Nasz cel:

Nasz cel:


Dążymy w swych działaniach do tego, by być profesjonalnym dostawcą usług szkoleniowo-doradczych dla małych, średnich i dużych firm oraz instytucji publicznych.

Należymy do 10 najlepszych firm szkolących z zamówień publicznych w Polsce.

Z czego szkolimy?

Zamówienia publiczne
Podatki
Kadry i płace
Ochrona środowiska
Prawo
Windykacja należności
Sprzedaż
Zarządzanie

Jak szkolimy?

Po pierwsze:

Kluczowym elementem szkoleń jest dla nas ich wartość merytoryczna, którą zawsze dopasowujemy do potrzeb Klienta. O wysoki poziom tych szkoleń dbają nasi eksperci – trenerzy, którzy należą do czołówki ekspertów w swoich branżach w Polsce.

Po drugie:

Jesteśmy w stanie przygotować dla Państwa, w zależności od potrzeb, bogaty program imprez towarzyszących. Między innymi mogą to być uroczyste kolacje połączone z degustacją regionalnych potraw i trunków, biesiady przy ognisku, zwiedzanie atrakcji turystycznych. Możemy na Państwa życzenie zorganizować rajdy terenowe, przejażdżki dorożkami, rejsy statkiem lub jachtami.
Jesteśmy w stanie połączyć program merytoryczny szkoleń z możliwością wszechstronnego wypoczynku.

Galeria
Szkolenia - Piotr Tymochowicz
Galeria
Szkolenia - Józef Edmund Nowicki
Galeria
Szkolenia - prof. dr hab. Witold Modzelewski

Przy organizacji szkoleń zamkniętych dopasowujemy się do 3 elementów:

  • termin, jaki Państwa interesuje,
  • budżet, którym Państwo dysponujecie oraz
  • efekt, jaki chcecie uzyskać.

WYŚLIJ DO NAS ZAPYTANIE OFERTOWE

LUB ZADZWOŃ PO WIĘCEJ SZCZEGÓŁÓW

Opinie o nas

Poziom merytoryczny i sposób przekazania wiedzy przez Wykładowcę na bardzo wysokim poziomie. Materiał przekazany był w sposób zrozumiały wynikający wprost z cytowanego przepisu ustawy. Wszelkie wątpliwości wyjaśniane były w sposób wyczerpujący. Jako uczestnik wielu szkoleń muszę stwierdzić, że było jednym z niewielu ciekawszych i nie powodujących znużenia uczestnika. W kwestii organizacji szkolenia poza częścią merytoryczną nie mam żadnych zastrzeżeń, organizacja bardzo w porządku.
Joanna Soborowska
Telewizja Polska S.A.
Uczestniczyłam w szkoleniu w dn. 7-8.11.2016r. Szkolenie całkowicie spełniło moje oczekiwania. Przygotowanie merytoryczne Wykładowcy oceniam najwyżej. Sposób prowadzenia zajęć bardzo ciekawy, zachęcający do czynnego brania udziału w szkoleniu, wystawiam notę również najwyższą. Jeśli chodzi o organizację szkolenia, nie mam również zastrzeżeń - prawidłowo rozłożone godziny wykładów, odpowiednia ilość przerw na tyle, aby można było spokojnie odetchnąć przed następną dawką wiedzy. Całość oceniam bardzo dobrze. Bardzo dziękuję za możliwość uczestniczenia w szkoleniu. Z poważaniem,
Katarzyna Maciak