O nas

Ekspert Sp. z o.o. jest firmą szkoleniowo doradczą, świadczącą usługi szkoleniowe.
Stanowimy zespół doświadczonych organizatorów szkoleń i konferencji.
Jesteśmy instytucją szkoleniową, która została wpisana do rejestru instytucji szkoleniowych pod numerem ewidencyjnym: 2.22/00117/2014

 

 

W ramach naszej działalności, poprzez ćwiczenia praktyczne, symulacje komputerowe oraz prezentacje przykładów dajemy możliwość samodzielnego rozwiązywania problemów w zakresie:

 

Zamówienia publiczne
Podatki
Kadry i płace
Ochrona środowiska
Prawo
Windykacja należności
Sprzedaż
Zarządzanie

Szkolenie kierujemy do kadry zarządzającej,  księgowych, analityków, finansistów, menedżerów wszystkich szczebli, dla których analiza niezbędna jest w pracy zawodowej oraz osób, które chciałyby szerzej poznać problematykę oceny kondycji finansowej, zarządzania i marketingu przedsiębiorstw.
Misją firmy Ekspert Sp. z o. o. jest dostarczanie najwyższego poziomu usług szkoleniowych i wykwalifikowanie uczestników danego szkolenia tak, aby mieli oni znaczący wpływ na kreowanie sukcesu organizacji, w której pracują.
Naszą ofertę kierujemy głównie do instytucji, które zdają sobie sprawę, iż działanie każdej z jednostek prowadzone na najwyższym poziomie, prowadzi do ciągłego wzrostu pozycji firmy na rynku. Wieloletnie doświadczenie naszych specjalistów pomaga w podwyższeniu umiejętności zespołowo - zawodowych Twojej kadry, co bezpośrednio przeniesie się na efektywność, a co za tym idzie zyskowność i sukces Twojej organizacji.

Nasza oferta charakteryzuje się:

  • elastycznym i indywidualnym podejściem do potrzeb Klienta;
  • szkolenia łączymy z indywidualnym doradztwem;
  • możliwość wsparcia procesu szkoleniowego e – szkoleniami.

Specjalizujemy się w następujących obszarach tematycznych:

  • Szeroko pojętej problematyki księgowości i finansów, a skończywszy na zarządzaniu i marketingu;
  • Prawa gospodarczego - prowadzimy szereg szkoleń związanych ze zmianami w polskim prawodawstwie gospodarczym i finansowym;
  • Przywództwa i zarządzania zespołem, motywowania pracowników, umiejętności interpersonalnych, aktywnych technik sprzedaży, opieki nad klientem, sztuka negocjacji, umiejętność skutecznej prezentacji.

Dzięki szkoleniom prowadzonym przez firmę Ekspert sp. z o. o. klienci zostają wyposażeni w wiedzę i umiejętności, których zdobycie poprzez zbieranie doświadczenia biznesowego zajęłoby im miesiące lub lata pracy.