Szkolenie prowadzone przez Dr. Biernackiego zawsze są na najwyższym poziomie, ogromna wiedza z zakresu prawa podatkowego ale również innych dziedzin prawa. Zawsze bardzo pomocny i służący radą. Materiały przygotowane idealnie, czytelne, przejrzyste. Organizacja szkoleń bez zarzutu. Wierna jestem Firmie Ekspert i Dr. Biernackiemu od lat :-)
Beata Zielińska
Biuro Rachunkowe Paragraf Sp. z o.o.
Według uczestniczek – moich pracownic – zarówno organizację kursu, jak samych wykładowców oceniamy na najwyższą ocenę. Ze strony przygotowawczo – organizacyjnej jako pracodawca: pomoc w przygotowaniu odpowiednich materiałów aplikacyjnych, w szczególności tych dotyczących dofinansowania z KFS / pomocy de minimis, również oceniam bardzo wysoko i jeśli w przyszłości będą podobne możliwości, chętnie skorzystamy – zarówno moi pracownicy, jak i (być może) ja sam. Jednocześnie dziękuję za sprawną komunikację dwustronną, dzięki której mogłem na czas przekazywać dane organizacyjne, dotyczące poszczególnych spotkań i sprawnie zorganizować pracę firmy pod nieobecność szkolonych pracownic. Dla nich samych na pewno był to czas pożytecznie spędzony, poświęcony uporządkowaniu i uaktualnieniu posiadanej wiedzy praktycznej o nowe informacje w zmieniających się rzeczywistych warunkach prawnych.
Grzegorz Zięba
Buchfink Sp. z o.o. w Gdyni
Chciałam bardzo podziękować za wspaniałe szkolenie, które odbyło się w dniu 14 lutego w Warszawie. Prowadzący, Pan Józef Nowicki posiada niesamowitą wiedzę w temacie zamówień publicznych, którą przekazuje w sposób bardzo przystępny i zrozumiały, odpowiada na pytania uczestników i wyjaśnia wszystkie nurtujące problemy z tej dziedziny. Jestem bardzo zadowolona, że mogłam uczestniczyć w tym szkoleniu i myślę, że chętnie skorzystam z następnych szkoleń z nowej ustawy Prawo zamówień publicznych.
Urszula Budaszewska
Ośrodek Sportu i Rekreacji m.st. Warszawy w Dzielnicy Targówek
Co do samego szkolenia to oceniam je pozytywnie pod względem merytorycznym tj. znajomość tematu przez Pana Józefa Nowickiego oraz możliwość zadawania nieograniczonej liczby pytań, przed którymi prowadzący się nie wzbraniał. Takie podejście sprawiło, że uczestnicy aktywnie włączali się do dyskusji i przedstawiali swoje problemy związane z udzielaniem zamówień publicznych. Szkolenie, pod względem organizacyjnym – także oceniam pozytywnie.
Irena Kanbur
Kancelaria Prezydenta RP
Dziękuję za otrzymane materiały. W nawiązaniu do zapytania o opinię na temat szkolenia chcę podkreślić, że szkolenie spełniło moje oczekiwania. Zakres tematyczny szkolenia nakreślony w programie "do" i informacji "przed" szkoleniem został w pełni zrealizowany. Wykładowca posiada bardzo dużą wiedzę z zakresu omawianej tematyki zarówno teoretyczną jak i praktyczną. Przygotowanie merytoryczne wykładowcy oceniam bardzo wysoko. Zajęcia prowadzone były w sposób uporządkowany, według z góry opracowanego i przemyślanego schematu. Wykładowca uzupełniał wykład o elementy pogadanki, wzbogacając go o przykłady i odniesienia do praktyki, pozwalając jednocześnie na zadawanie pytań, na które udzielał jasnych, konkretnych i wyczerpujących odpowiedzi. Reasumując poziom prowadzenia zajęć oceniam również wysoko. Szkolenie w Łodzi zostało przeprowadzone w hotelu Światowit w centrum miasta w niewielkiej odległości od dworca autobusowego i kolejowego, co komunikacyjnie -dla uczestników szkolenia- ma niebagatelne znaczenie. Dla mnie ważnym było również to, że mogłem skorzystać z parkingu przy hotelu. Sama organizacja szkolenia - ta przygotowująca do szkolenia, jak i ta na miejscu w pełni profesjonalna. Oceniam ją również wysoko. Pozdrawiam
Michał Szeląg
Zakład Obsługi Placówek Oświatowo Wychowawczych Wieluń
Jestem bardzo zadowolona ze szkolenia on-line „Poznaj 39 kluczowych definicji, zasad i procedur nowego prawa zamówień publicznych" prowadzonego przez Pana Józefa Edmunda Nowickiego. Był on bardzo dobrze przygotowany pod względem merytorycznym i bardzo jasno przekazywał wiedzę na dane zagadnienia. Organizacja szkolenia on-line była przeprowadzona bez zarzutów i żadnych zakłóceń. Otrzymane materiały są w bardzo poręcznej formie e-book, bardzo przejrzyste i dokładne. Dziękuję za szkolenie.
Sabina Lipińska
Urząd Gminy Stary Dzierzgoń
Szkolenie spełniło moje oczekiwania. Bardzo dobre przygotowanie merytoryczne. Sposób przekazywania wiedzy jak zawsze bardzo precyzyjny i wyrazisty. I to, co jest dla mnie u Prowadzącego najważniejsze – nie ma ciągłych sformułowań typu: moim zdaniem, w mojej opinii itp. Są natomiast suche stwierdzenia, poparte przykładami i podstawą prawną. To jest ważne dla osób bezpośrednio zajmujących się procedurą przetargową lub w niej uczestniczących – ta pewność poprawności stosowania procedur. Organizacja szkolenia, platforma on-line, otrzymane materiały, również oceniam bardzo wysoko.
Michał Wołowicz
Kierownik Referatu Rozwoju Gospodarczego
Materiały przygotowane na szkolenie oceniam bardzo dobrze. Pozwoliły na lepsze przyswajanie omawianego tematu. Bardzo pomocne będą także dodatkowe materiały przesłane przez Panią po szkoleniu. Zajęcia były prowadzone przez wykładowcę w sposób profesjonalny i interesujący. Organizacja szkolenia dobra. Wyważona ilość zajęć obowiązkowych do czasu wolnego. Można zastanowić się czy w przypadku krótkich dni nie przesunąć części zajęć na godziny późniejsze a czas słoneczny przeznaczyć na czas wolny.
Danuta Kuźniar
Kancelaria Sejmu
(..) Szkolenie trwało trzy dni i bardzo dobrze rozłożony był czas wykładów w poszczególnych dniach. Prowadzący szkolenie Pan Józef Nowicki imponował wiedzą i dydaktycznym przygotowaniem. Umiejętnie rozkładał akcenty, słuchacz nawet nie zorientował się , że już minęło kolejne półtorej godziny wykładu. Na szczególne uznanie zasługuje też umiejętność prelegenta polegająca na wciąganiu w dyskusję uczestników szkolenia. Dzięki temu atmosfera była przyjazna i pozbawiona bariery "uczniowskiej tremy". Za cenne uważam także punktualne rozpoczynanie zajęć jak i kończenie ich o wyznaczonym czasie. Otrzymane na szkoleniu materiały jak i te dosłane po szkolenie z nawiązką wyczerpują nasze zapotrzebowanie. Jestem przekonany, że nie raz jeszcze będziemy z nich korzystali. (...) Cudowna pogoda jaką mieliśmy w czasie naszego szkolenia dodatkowo zachęcała do wyprawy w Tatry. Tymczasem zajęcia kończyły się gdy już słońce zaszło. Dlatego też warto rozważyć aby rano było więcej czasu wolnego a zajęcia zaczynały się później.
Michał Wasiak
Kancelaria Sejmu
Moja ocena szkolenia jest bardzo wysoka. Dobre przygotowanie zarówno organizacyjne, jak i merytoryczne. Przejrzyste i czytelne materiały szkoleniowe, przemiła atmosfera oraz profesjonalizm wykładowcy.
Lucyna Pietraszek
Telewizja Polska SA
Szkolenie na wysokim poziomie merytorycznym! Wiedza Wykładowcy, zarówno teoretyczna jak i praktyczna w przedmiocie Prawa zamówień publicznych, jest wprost imponująca. Mimo, iż szkolenie było tylko jednodniowe, wzbogaciło jego uczestników o kolejną obszerną i solidną porcję wiedzy. Program szkolenia został wyczerpany w każdym aspekcie. Na szczególną pochwałę zasługuje niesamowicie duży kontakt Wykładowcy z uczestnikami szkolenia oraz jego zaangażowanie w rozwiązanie problemu każdego uczestnika. Myślę, że szkolenia organizowane przez Ekspert sp. z o.o. spełniają oczekiwania uczestników, a tym samym są godne polecenia. Szkolenie od strony organizacyjnej bez zarzutu. Nie pozostaje nic innego, tylko czekać na kolejne!
Mec. Aleksandra Patyk
Poziom merytoryczny i sposób przekazania wiedzy przez Wykładowcę na bardzo wysokim poziomie. Materiał przekazany był w sposób zrozumiały wynikający wprost z cytowanego przepisu ustawy. Wszelkie wątpliwości wyjaśniane były w sposób wyczerpujący. Jako uczestnik wielu szkoleń muszę stwierdzić, że było jednym z niewielu ciekawszych i nie powodujących znużenia uczestnika. W kwestii organizacji szkolenia poza częścią merytoryczną nie mam żadnych zastrzeżeń, organizacja bardzo w porządku.
Joanna Soborowska
Telewizja Polska S.A.
Bardzo dziękuję za dodatkowe materiały. Muszę przyznać, że nie spotkałam się do tej pory z Firmą szkoleniową, która tak dbałaby o uczestników szkolenia. Jestem pod wrażeniem.
Bogusława Choroba
Muzeum w Tarnowskich Górach
Witam, chciałbym serdecznie podziękować za umożliwienie mi uczestniczenia w szkoleniu w dniu 27.04.2016 r. prowadzonym przez Pana Józefa Nowickiego. Było to zdecydowanie najlepsze szkolenie z zakresu zamówień publicznych w jakim uczestniczyłem. Spełniło ono całkowicie moje oczekiwania choć gdyby to ode mnie zależało, zdecydowanie wybrałbym kilkudniowe. Zarówno przygotowanie merytoryczne wykładowcy, sposób prowadzenia zajęć jak i organizację szkolenia oceniam na więcej niż bardzo dobrze. Bardzo dziękuję za przesłane materiały. Nie spotkałem się nigdy dotąd z taką otwartością w stosunku do uczestników szkolenia zarówno ze strony wykładowcy jak i organizatora. Objęcie uczestników programem INFO Nowe PZP - systemem informacji prawnej dotyczącej stosowania przepisów nowej ustawy - Prawo zamówień publicznych, świadczy nie tylko o Państwa profesjonalizmie, ale także wskazuje na troskę jaką otaczacie swoich klientów podczas szkoleń i po ich zakończeniu. Myślę, że jest to pomysł nowatorski i godny polecenia szczególnie tym podmiotom z branży edukacyjnej, które mając nastawienie jedynie komercyjne, nie dbają o poziom swoich usług. Szkolenia organizowane przez Spółkę Ekspert będę polecał swoim znajomym i mam nadzieję że samemu uda mi się w nich jeszcze nie raz uczestniczyć. Pozdrawiam serdecznie i życzę dalszych sukcesów.
Marek Białowiec
Warszawa
Szczerze stwierdzam, że bardzo profesjonalnie przedstawiciele firmy Ekspert obsługują szkolące się osoby. Ze wszystkich szkoleń w jakich uczestniczyłam po raz pierwszy odczułam taką troskę i komfort w dbałości o klienta. Jeśli tylko będę miała możliwość skorzystania z Waszych szkoleń na pewno to zrobię.
Danuta Zawadzka
Gdynia Container Terminal S.A.
Szkolenie miało bardzo wysoki poziom merytoryczny co bezsprzecznie związane jest z wysokimi kwalifikacjami prowadzącego. Jestem pod wrażeniem biegłej znajomości przepisów ustawy Pzp w korelacji z przepisami ustaw powiązanych i przepisami wykonawczymi. Poza zwięzłą prezentacją tematu szkolenia nieoceniona była również możliwość dyskusji, dotyczącej jego tematu jak również innych spraw związanych z codzienną pracą każdego z uczestników. Możliwość zadawania indywidualnych pytań po zakończeniu szkolenia jest ogromnie pomocna w rozwiązywaniu bieżących problemów związanych z pracą w zamówieniach publicznych. Organizacyjnie szkolenie również stało na bardzo wysokim poziomie i życzyłbym sobie i wszystkim zainteresowanym możliwości uczestniczenia w kolejnych szkoleniach organizowanych przez firmę Ekspert Sp. z o.o.
Krzysztof Przybek
ROPS Rzeszów
Szkolenie oceniam bardzo wysoko zarówno pod względem organizacyjnym jak i merytorycznym. Na szkoleniach szczególnie cenię sobie możliwość zadawania pytań na bieżąco co u pana Nowickiego jest możliwe. Nie przypominam sobie by prowadzący pozostawił pytanie bez odpowiedzi. Istotne dla mnie było również to, że każda odpowiedź była uzasadniana prawnie. Polecam gorąco zarówno firmę szkoleniową Ekspert jak i prowadzącego pana Józefa E. Nowickiego.
Wojciech Kubiak
KW PSP w Toruniu
Materiały autorstwa Pana Józefa Nowickiego są przystępnie napisane i wyczerpują swoją treścią poruszane tematy. Autor nie narzuca swojego poglądu ale stara się obiektywnie oceniać i przedstawić dany problem. Ten sam sposób prezentował nam Pan Józef na szkoleniu. Ogromna wiedza praktyczna i teoretyczna, znajomość bieżących orzeczeń KIO pozwala stwierdzić, że poziom szkolenia był bardzo wysoki. Natomiast sposób prowadzenia szkolenia był REWELACYJNY. Pan Józef w sposób ciekawy i zrozumiały zdradzał nam tajniki prawa zamówień publicznych.
Ewa Przybylska
Opolski Urząd Wojewódzki
Uczestnictwo w tak dobrze merytorycznie i organizacyjnie przygotowanym szkoleniu to czysta przyjemność. Opinia może być tylko jedna – pozytywna:) Materiały szkoleniowe, które otrzymaliśmy na szkoleniu wraz z obszernym świetnie napisanym komentarzem to duża skarbnica wiedzy. Podczas szkolenia każdy nawet najmniejszy problem był tłumaczony w sposób zrozumiały i czytelny. Pan Józef Edmund Nowicki opisywał każdy temat powoli podając od razu przykłady, które w pełni pozwoliły zrozumieć omawiany problem. Program szkolenia został tak ułożony tematycznie, że płynnie przechodziliśmy po tematyce ustawy PZP. Dodatkowym atutem tego szkolenia jest możliwość korzystania z opieki merytorycznej Pana Józefa Edmunda Nowickiego już po szkoleniu. Należy też podkreślić fakt, iż zgodnie z obietnicą prowadzącego po szkoleniu otrzymałam na maila dodatkowe komentarze zawierające orzecznictwo w obrębie danego problemu. Na szczególną uwagę zasługuje też wzorowa opieka naszej opiekunki Pani Joanny, która zrobiła wszystko żeby ten czas spędzony w Zakopanem był czasem nie tylko wytężonej nauki, ale również czasem odpoczynku i relaksu od codziennego natłoku obowiązków:) Bardzo miło będę wspominać to szkolenie i mam nadzieję że jeszcze nieraz się spotkamy.
Monika Bagnicka
Powiatowy Urząd Pracy dla Powiatu Nowosądeckiego
Zaczynając od samego początku to jak dla mnie wszystko było na 5. Począwszy od REJESTRACJI na szkolenie, przepływie informacji przed szkoleniem jak również przebieg całego szkolenia. Prowadzący w postaci Pana Józefa Nowickiego - Klasa sama w sobie. Jestem pod ogromnym wrażeniem wiedzy i doświadczenia, jak również sposobu przekazania informacji słuchaczom. Według mnie samo szkolenie jak i organizacja jego była naprawdę profesjonalna. Liczę na to że jeszcze nie raz skorzystam z Państwa usług z zakresu szkoleń.
Tomasz Gołębiewski
SMSKLIMA S.C.
Szkolenie spełniło moje oczekiwania. Pan Józef Edmund Nowicki dla mnie jest nr 1 w tej dziedzinie. Kilka lat temu uczestniczyłam w szkoleniu 3-dniowym - rewelacja, zasób wiedzy jaki wyniosłam z tego szkolenia pozwolił mi na przeprowadzanie postępowań prawidłowo i bez stresu. Szkolenie prowadzone było w sposób bardzo przystępny i zrozumiały, oparty na przykładach i poparte jednocześnie wyczerpującym komentarzem. Na bieżąco mogliśmy zadawać pytania, na które otrzymywaliśmy wyczerpujące odpowiedzi. Program szkolenia zrealizowany był w całości. Najważniejszą dla mnie sprawą był ogromny zasób wiedzy prowadzącego szkolenie oraz to, że szkolenie nie polegało na wyświetlaniu art.z ustawy i odczytywaniu jego brzmienia, jak to bardzo często się zdarza. Szkolenie pod względem merytorycznym na "6". Pan Nowicki tryska wiedzą . Mankamentem szkolenia był krótki czas (dla wykładowcy), w którym Pan Nowicki chciał nam przekazać jak największą ilość wiedzy w zakresie zamówień publicznych i to zrobił, a to jest nie lada sztuka.
Grażyna Mach
W szkoleniu organizowanym przez firmę Ekspert Sp. z o.o. brałam udział drugi raz. Zarówno za pierwszym razem, jak i teraz szkolenie było zorganizowane wzorowo. Do tej oceny przyczynili się zarówno Pracownicy Organizatora - Ekspert Sp. z o.o. - kompetentni i mili, jak również Szkolący - Pan Józef Edmund Nowicki. Pan Nowicki jest fachowcem w swojej branży: rzeczowy i nie pozostawia żadnych pytań bez odpowiedzi. Ogromnym atutem jest także fakt, że w razie wątpliwości w interpretacji Pzp można skontaktować się z Panem Nowickim telefonicznie. Otrzymane materiały (opinie) są bardzo przydatne do codziennej - trudnej - pracy w zamówieniach publicznych.
Renata Kraus
Miejski Zakład Komunikacyjny w Bielsku-Białej
Szkolenie cechowało się wysokim poziomem merytorycznym, aktywizującą formą zajęć oraz dobrą atmosferą. Profesjonalizm i zaangażowanie Pana Nowickiego zasługuje na wysoką ocenę. Praktyczne podejście do omawianych tematów, rzeczowy i jasny sposób przekazywania informacji to główne atuty Prowadzącego. Szkolenie zarówno pod względem organizacyjnym jak i merytorycznym zostało przeprowadzone w sposób fachowy.
Agnieszka Gabruk-Teodorowicz
Zastępca Dyrektora Regionalny Ośrodek Polityki Społecznej w Opolu
Szkolenie jak najbardziej spełniło moje oczekiwania a nawet nie spodziewałam się aż tak miłej atmosfery. Przygotowanie merytoryczne prowadzącego pana dr Krzysztofa Biernackiego było pod każdym względem przemyślane oraz przygotowane. Prowadzenie zajęć również było prowadzone w sposób bardzo przystępny a zarazem interesujący. Sam prowadzący potrafił odpowiedzieć na każde zadane pytanie oraz rozwiązać problemy nurtujące nas jako księgowe. Organizacja szkolenia przez Firmę Ekspert oraz niezastąpiona pani Asia nasza opiekunka to temat rzeka. Szkolenie było zorganizowane pod każdym względem perfekcyjnie, zarówno pod względem szkolenia oraz zapewnionej rozrywki w chwilach wolnych. Jeszcze raz dziękuję za miło spędzony czas i jak tylko będzie możliwość skorzystam z innych szkoleń w przyszłości organizowanych przez Waszą Firmę.
Beata Soroczyńska
KIK Biuro Rachunkowe
Uczestniczyłam w szkoleniach Pana Nowickiego już parę razy i nigdy się nie zawiodłam. Duża wiedza, umiejętność jej przekazania oraz miła atmosfera na zajęciach oto główne zalety. Na pewno będę jeszcze nie raz korzystać z fachowości Pana Nowickiego. Uważam że jest jednym z lepszych szkoleniowców w tej dziedzinie.
Weronika Stachura
Zakład Gospodarki Komunalnej i Mieszkaniowej
Szkolenie oceniam bardzo dobrze, zwłaszcza pod względem merytorycznym. Prowadzący szkolenie o bardzo dużej wiedzy i doświadczeniu, materiały również bardzo przydatne. Cena atrakcyjna. Warunki bardzo dobre. Dziękuję!
Katarzyna Kozioł
UG Potęgowo
Szkolenie w mojej ocenie przeprowadzone było profesjonalnie. Prowadzący wykazał się bardzo dobrą znajomością tematyki i umiejętnością przekazania posiadanej wiedzy i doświadczenia. Podczas szkolenia prowadzący zachęcał do aktywnego uczestnictwa poprzez dyskusję i zadawanie pytań. Bardzo dobre warunki lokalizacyjne i lokalowe.
Ewa Bąkowska
Okręgowa Komisja Egzaminacyjna
Pan Józef Nowicki prowadził szkolenie w sposób wysoce profesjonalny, swoją ogromną wiedzę, zarówno praktyczną jak i teoretyczną, przekazuje w sposób swobodny i przystępny, opierając się na przykładach praktycznych. Zarówno wiedza merytoryczna Pana Nowickiego jak i sposób prowadzenia szkolenia są na najwyższym poziomie. Szkolenie spełniło moje oczekiwania zarówno od strony merytorycznej jak i organizacyjnej, a otrzymane materiały będą bardzo przydatne w praktyce. Na pewno będę korzystała jeszcze ze szkoleń prowadzonych przez Pana Nowickiego i wszystkim je gorąco polecam.
Renata Sykut
Główny specjalista ds. zamówień publicznych Starostwo Powiatowe w Krakowie
Dziękuję serdecznie za dodatkowe materiały szkoleniowe. Szkolenie prowadzone przez Pana Nowickiego było bardzo merytoryczne, interesujące. Na trudne pytania były wyczerpujące odpowiedzi, ciekawe przykłady z życia wzięte. Jestem bardzo zadowolone ze szkolenia.
Ewelina Sobczak.
ZESPÓŁ SZKÓŁ GIMNAZJALNO-LICEALNYCH
Wykładowca profesjonalista! Sposób prowadzenia szkolenia doskonały! Szkolenie dobrze przygotowane! Dużo dodatkowych materiałów.
Joanna Zelent
Urząd Gminy Męcinka
Było mi niezmiernie miło uczestniczyć w szkoleniu. Szkolenie w pełni spełniło moje oczekiwania. Przygotowanie merytoryczne wykładowcy jest bardzo wyczerpujące. Wiedza jaką posiada Pan Józef Edmund Nowicki jest przeogromna. Sposób prowadzenia szkolenia jest rewelacyjny. Bardzo podoba mi się że szkolenie jest przeprowadzane w tak małej grupie ( czyli 20-30 osób) . Szkolenie w dużej części to dyskusja, odpowiedzi na zadawane przykłady, rozwiązywanie problemów, a nie suche fakty z czytania np. ustawy. Jest mi niezmiernie miło, że mogłam uczestniczyć w kolejnym szkoleniu . Jestem zadowolona z organizacji szkolenia. Miejsce szkolenia było bardzo dobre. Blisko dworca PKP i PKS dla tych co musieli dojechać ( tak jak ja ). Hotel przepiękny. Lunch oraz poczęstunek super. Organizacja szkolenia, wykład, materiały zasługują wg. mnie na 6 z plusem.
Justyna Kancelarz
Szkoła Podstawowa Nr 7 w Nowej Rudzie
Szkolenie uważam za bardzo rzetelne i ciekawe. Omówione zostały zagadnienia bardzo przydatne w praktyce. Szczegółowo i w sposób zwięzły przekazana została problematyka na temat zamówień publicznych. Organizacja szkolenia bez zarzutów.
Paweł Kamiński
Zespól Placówek Oświatowych w Opolu
Szkolenie oceniam bardzo dobrze. Wykładowca posiada imponującą wiedzę i doświadczenie. Prowadzi zajęcia w sposób angażujący jego uczestników. Organizacja szkolenia przez firmę Ekspert sp. z o.o. na bardzo wysokim poziomie.
Anna Chwedoruk
Gmina Rzeczenica
Chciałam bardzo podziękować za przeprowadzenie szkolenia. W jak największym stopniu spełniło ono moje oczekiwania. Przygotowanie merytoryczne, jak i sposób prowadzenia zajęć przez wykładowce były na najwyższym poziomie. Zapoznanie z przepisami prawa podparte przykładami z życia sprawiło, że całość szkolenia była niezwykle pouczająca i zostanie wykorzystana w mojej pracy. Na uwagę zasługują również świetnie dobrane materiały i dbałość o zachowanie jak największej ilości potrzebnych informacji poprzez przekazane mailem materiały oraz nagrane szkolenie udostępnione przez Państwa w internecie. Za co serdecznie dziękuję. Kontakt przed szkoleniem, serdeczna atmosfera i dbałość o uczestników sprawiły, że organizację szkolenia oceniam również jak najlepiej. Jeszcze raz dziękuję za wszystko i życzę powodzenia w dalszej działalności. Z miłą chęcią będę obserwować tematy innych szkoleń.
Anna Gadziała
EPSILON Księgowość i Inwestycje Sp. z o.o.
Szkolenie podobało mi się, gdyż było prowadzone merytorycznie, przy danym temacie można było zadawać pytania, na które były udzielane wyczerpujące odpowiedzi. Szkolenie prowadzone płynnie, interesująco. Uczestnicy szkolenia mogli zadawać pytania, ale też przedstawiać jak u siebie dany problem rozwiązali
Jolanta Ziegler
Zarząd Dróg Powiatowych w Kościanie
Oczywiście szkolenie spełniło moje oczekiwania, wykładowca jak zwykle świetnie przygotowany pod względem merytorycznym na każde zadane pytania odpowiadał wyczerpująco w sposób przejrzysty, sposób prowadzenia szkolenia celujący - w formie wykładów i dyskusji. Organizacja szkolenia jak zawsze bez zarzutów na wysokim poziomie. Polecam wszystkim, którzy jeszcze nie uczestniczyli w szkoleniach organizowanych przez EKSPERT Sp z o.o.
Wiesława Wysoczańska
Zespół Ekonomiczno-Administracyjny Jelcz-Laskowice
Witam dziękuje za materiały szkoleniowe. Jeżeli chodzi o samo szkolenie to bardzo fajnie przygotowane merytorycznie dla osób które zaczynają przygodę z zamówieniami publicznymi. Warto było wziąć udział w tym szkoleniu bardzo mi się podobało.
Izabela Fecko
Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej w Świdnicy
Byłam bardzo pozytywnie zaskoczona przebiegiem szkolenia. Poruszono tematy, które w pełni mnie interesowały. Przykłady z "życia" wzięte. Odpowiednie tempo, ciekawie prowadzone i dużo skorzystałam biorąc w nim udział. Po powrocie, podzieliłam się wiedzą z innymi pracownikami naszego Urzędu prowadzącymi sprawy z tematyki Pzp. Dziękuję za przesłane materiały.
Danuta Wiśniewska
Urząd Miasta w Lubawce
Cała organizacja była na wysokim poziomie, a jeśli chodzi o wykłady Pana Nowickiego to uważam, że były bardzo dobrze poprowadzone. Ilość godzin pozwoliła na omówienie bardzo dużo ważnych tematów, które sprawiają kłopoty zamawiającym. Dla mnie osobiście ważnym elementem szkolenia z zakresu ustawy pzp była wiedza praktyczna P. Nowickiego, gdyż to właśnie "praktyka czyni mistrza". Dodam, że padało wiele pytań ze strony uczestników szkolenia i na każde od razu padała odpowiedź, co według mnie świadczy o bardzo szerokiej wiedzy wykładowcy, gdyż bardzo często spotyka się sytuacje gdzie na zadane pytanie nie pada odpowiedź tylko "nie jestem pewien sprawdzę i odpowiem". Podsumowując moją opinię uważam, że Pan Nowicki jest wysokiej klasy specjalistą. (Pracuję w tym "zawodzie" od 1996 roku i to było najlepsze szkolenie w jakim miałam przyjemność brać udział).
Anna Jarzębowska
Gmina Świecie
Szkolenie bardzo ciekawe a przede wszystkim merytoryczne. Osobiście miałem okazję skonsultować z prowadzącym, konkretnie interesujące mnie przypadki. Sposób przekazywania informacji oraz natychmiastowe udzielanie odpowiedzi na wszelkiego rodzaju problemowe pytania, potwierdza bardzo wysoki profesjonalizm prowadzącego. Najcenniejszym w tego typu szkoleniu, jest możliwość wspólnego analizowania nietypowych przypadków i uzyskiwania odpowiedzi na nurtujące pytania, popartej rzeczywistymi przykładami. Pod tym względem, Pan Józef Nowicki okazuje się być mistrzem.
Jerzy Sulim
Urząd Miejski w Dzierzgoniu
Dziękuję bardzo za to, że było mi dane uczestniczyć w tak profesjonalnie przygotowanym szkoleniu w zakresie "Prawa Zamówień Publicznych". Profesjonalizm, wiedza, doświadczenie oraz umiejętność przekazywania wiadomości ze znajomości prawa i rozporządzeń z zakresu zamówień publicznych uczestnikom szkolenia przez Pana Józefa Nowickiego jest wspaniałe. Swoboda komunikowania się z uczestnikami szkolenia powodowała, że wszyscy się otwierali, nikt się nie obawiał, że zadaje nietaktowne pytanie. Wiedza, którą nabyliśmy podczas tego szkolenia będzie bardzo przydatna w codziennej pracy zawodowej.
Maria Malinowska
PRZEWOZY REGIONALNE SP.Z O.O.
Zajęcia prowadzone przez Pana Józefa Nowickiego uważam za bardzo pożyteczne dla słuchaczy studium. Pan Nowicki posiada bardzo wszechstronną i szczegółową wiedzę na temat zamówień publicznych, popartą wieloletnią praktyką. Zachęca do dyskusji, zwraca uwagę na istotne problemy i sposoby ich rozwiązania. Poważnie traktuje temat ale z sympatią podchodzi do kursantów.
Hanna Sołtysiak
STOWARZYSZENIE WOLNA PRZEDSIĘBIORCZOŚĆ
Zajęcia prowadzone przez Pana Nowickiego były prowadzone na dobrym poziomie i w miłej atmosferze. Z tej części szkolenia odniosłem największy pożytek. Szczególne cenne jest podparcie opinii w konkretnych wyrokach KIO oraz obrazowanie teorii przykładami.
Piotr Dobrzański
DGT Sp. z o.o.
Dziękuję, że mogłem uczestniczyć w szkoleniu "Zamówienia publiczne do 14 tys. euro". Szkolenie odbyło się w bardzo miłej atmosferze, wiedza Pana Józefa Nowickiego była na wysokim poziomie. Innym ważnym aspektem była możliwość zadawania pytań na bieżąco w trakcie wykładu. Takie luźne podejście stwarzało wszystkim uczestnikom możliwość włączenia się ze swoimi pytaniami w różnych kwestiach do prowadzącego. Szkolenie od strony organizacyjnej bez zarzutu na 5.
Mirosław Jachimowski
ZAKŁAD GOSPODARKI MIESZKANIOWEJ
Biorąc udział w studium "Specjalista ds. zamówień publicznych" zorganizowanym przez firmę Ekspert sp. z o.o. po pomyślnym ukończeniu kursu z przyjemnością informuję i polecam wyżej wymienioną firmę. Szkolenia były przeprowadzone na bardzo wysokim poziomie przez wykwalifikowanych wykładowców, w miłej atmosferze. Szczególnie polecam zajęcia prowadzone przez Pana Józefa Edmunda Nowickiego - eksperta i doradcę, biegłego sądowego w dziedzinie zamówień publicznych.
Rafał Janik
Memling Security sp. z o. o.
Cóż można powiedzieć o Panu Józku? - jednym słowem FACHOWIEC. Zajęcia prowadzone rzetelnie i bardzo ciekawie, żadne z naszych pytań nie pozostało bez odpowiedzi. Gdyby moja firma miała nieograniczone środki na szkolenia byłabym uczestnikiem każdego, którego wykładowcą byłby Pan Józef Nowicki.
Joanna Grabowska
Centrum Kultury i Sztuki
Szkolenie było prowadzone profesjonalnie przez Pana Nowickiego. Wyczerpujące informacje na temat zamówień publicznych i zadawanych pytań związanych z tym tematem. Bardzo mi się podobało to szkolenie.
Edyta Ruszel
Zespół Placówek Oświatowych Nr 3
Ze szkolenia jestem zadowolona a wiedza prowadzącego - przeogromna i bardzo się cieszę z możliwości kontaktu telefonicznego i porad p. Nowickiego, co prawda jeszcze nie korzystałam ale sama możliwość fachowej pomocy jest bardzo przydatna.
Wiesława Sobiegraj
PIGB Czarne
Pani Joanno dziękuję za miłą niespodziankę, która dodatkowo przekonała mnie, że udział w Szkoleniu organizowanym przez Państwa był bardzo dobrym wyborem i będę polecała Waszą firmę jako kompetentną i profesjonalną. Na Pani ręce składam ogromne podziękowania w szczególności dla Pana Józefa Edmunda Nowickiego.
Magdalena Berezowska
Miejski Zakład Gospodarki Komunalnej
Pani Joanno dziękuję za miłą niespodziankę, która dodatkowo przekonała mnie, że udział w Szkoleniu organizowanym przez Państwa był bardzo dobrym wyborem i będę polecała Waszą firmę jako kompetentną i profesjonalną. Na Pani ręce składam ogromne podziękowania w szczególności dla Pana Józefa Edmunda Nowickiego.
Magdalena Berezowska
Miejski Zakład Gospodarki Komunalnej
Moja opinia o szkoleniu jest jak najbardziej pozytywna. Chcę poinformować, że zorganizowanie szkolenia o takiej tematyce było w 100 % trafne. Pan Nowicki jest bardzo dobrym ekspertem w tej dziedzinie. Wszystko tłumaczył zrozumiale i odpowiadał na każde nasze pytanie od zaraz a nie tak, że na odpowiedz trzeba czekać niekiedy kilka dni. Ogólnie co do miejsca szkolenia to też jesteśmy zadowoleni, chociaż w sali było trochę zimno.
Anna Kulesza
Centrum Kształcenia Praktycznego w Wyszkowie
Szkolenie z Zamówień publicznych zostało przeprowadzone na wysokim poziomie. Umiejętności Wykładowcy oraz przekaz ogromnej wiedzy pozwoliły nam na usystematyzowanie wiedzy i rozwianie wielu wątpliwości i pytań. Bardzo zatem dziękujemy za zorganizowanie takiego kursu.
Wioletta Górecka
Mazowiecki Wojewódzki Ośrodek Medycyny Pracy
Zajęcia prowadzone przez Pana Józefa Edmunda Nowickiego są idealną formą nauki dla początkujących w zakresie zamówień publicznych oraz źródłem [bez dna :))] wszelkich przykładów i rozwiązań dla już wdrożonych w tą tematykę. Dotychczas uczestniczyłam w kilku szkoleniach, ale żadne z nich nie dało mi tyle, co szkolenie z Panem Józefem. Setki przykładów z życia wziętych, każde pytanie postawione przez uczestników dokładnie przedyskutowane i omówione a odpowiedź jasna dla wszystkich. Wszystko językiem zrozumiałym i przystępnym dla każdego. Całość szkolenia - prowadzący Józef Edmund Nowicki oraz organizator Ekspert - na najwyższym poziomie. ..... żałuję, że szkolenie się już skończyło i z niecierpliwością oczekuję na następne...... pozdrawiam serdecznie wszystkich wykładowców oraz opiekunkę szkolenia z ramienia organizatora, Panią Joannę Glazik.
Agnieszka Prandol
Instytut Geografii i Przestrzennego Zagospodarowania PAN w Warszawie
Jestem początkująca w problematyce zamówień publicznych. Naukę rozpoczęłam od szkolenia organizowanego przez Waszą firmę. Chociaż inni uczestnicy szkolenia byli już zaawansowani dałam radę. Zaraz po ukończeniu szkolenia przystąpiłam do przeprowadzenia dwóch przetargów i poradziłam sobie bez większych problemów. Głównie za sprawą prowadzącego pana Józefa Nowickiego. Doskonały specjalista, nie tylko teoretyk, ale praktyk co było bardzo dużą zaletą podczas spotkań. Bardzo dobry pedagog. Ogromna wiedza przekazywana w sposób zwięzły i zrozumiały, nawet dla tych którzy zaczynają. Polecam wszystkim początkującym oraz tym, którzy chcą wiedzieć więcej o zamówieniach. Muszę dodać, że możliwość konsultacji z panem Józefem Nowickim nawet po zakończeniu szkolenia jest bezcenna. Pozdrawiam organizatorów oraz pana Józefa i innych szkolących.
Beata Dziewięcka
Sąd Rejonowy Włoszczowa
Zakres omawianego materiału był dobrany bardzo dobrze obejmując całość postępowania przetargowego. Głównym argumentem przemawiającym za wyborem tego właśnie szkolenia był zakres tematyki podany w informacji. Sposób prowadzenia również spełnił oczekiwania ponieważ było przeprowadzone spójnie z przekazaniem informacji zarówno prawnych jak i sposobu zastosowania przepisów oraz popełnianych błędów. Wykładowca dysponował bardzo dobrą znajomością ustawy oraz wiedzą w zakresie jej stosowania, praktyk poprawnych i błędach które popełniają zamawiający. Szkolenie spełniło stawiane oczekiwania i przyniosło rezultaty dla uczestników.
Mieczysław Cierżniak
Chciałam podziękować za możliwość skorzystania z organizowanego przez Państwo szkolenia ”Nawiązanie stosunku pracy i związane z tym obowiązki pracodawcy". Szkolenie jak najbardziej profesjonalnie przygotowane, osoby prowadzące szkolenie posiadały bardzo dużą wiedzę zarówno teoretyczną jak i praktyczną. Szkolenia organizowane przez Państwa oraz kadra prowadząca szkolenia wykazuje się profesjonalizmem i kompetencją na bardzo wysokim poziomie. Z przyjemnością skorzystam z następnych szkoleń organizowanych przez Państwa Firmę.
Agnieszka Strzelczyk
Główna Księgowa, MEGA-INWEST. S.A.
Organizacja szkolenia na b. wysokim poziomie, bardzo dobry bufet, w którym - ważne – nie kończyła się kawa. Szkolenie bardzo ciekawe ze względu na temat i prowadzącego. Poziom szkolenia, zaangażowanie prowadzącego Piotra Tymochowicza, zaangażowanie organizatorów oceniam celująco.
Wojciech Pancer
Platan sp. z o.o.
Szkolenie w którym uczestniczyłem, było świetnie, profesjonalnie przygotowane pod względem organizacyjnym i znakomicie prowadzone przez Pana Piotra Tymochowicza.
Marek Juraszek
Szkolenie było bardzo interesujące i poszerzyło moją wiedzę na pewne tematy. Poruszone zostały niektóre zagadnienia, z którymi pojawiają się problemy w trakcie bieżącej pracy, a nie tylko przy zamknięciu roku. Kompetencje prowadzącego również oceniam bardzo wysoko. (...)
Agnieszka Kislak
PROTEKTEL Zbigniew Achcinski, Dariusz Stempin, Jacek Turkowski Spólka Jawna
Dowiedziałam się bardzo dużo i wyjaśniłam wszystkie wątpliwości. Materiały są bardzo przystępnie napisane i zostały świetnie wyjaśnione. Także oby jak najwięcej takich szkoleń i takich profesjonalnych wykładowców, którzy mówią bardzo ciekawie, są przykłady itd.Ten czas nawet nie wiem kiedy zleciał. Bo byłam na szkoleniach nie z Państwa firmy, że strasznie się dłużyły i nudne po prostu były. A te były takie, jakie mi osobiście odpowiadają i zrealizowały moje oczekiwania. Ja jestem bardzo zadowolona
Agnieszka Święcka
"Elektro-Nauta" Sp. z o.o.
Bardzo podobał mi się sposób, w jaki zostało przeprowadzone to szkolenie, przemili ludzie i super atmosfera. Szkoda, że trwało tylko 2 dni :( Na szkoleniu zrozumiałem i nauczyłem się rzeczy, o których wcześniej nie miałem zielonego pojęcia, a nawet nie wiedziałem, że niektóre zachowanie się ma tak ogromny wpływ na drugą osobę.
Waldemar Kowalski
Merytorycznie szkolenie było na najwyższym poziomie, co do organizacji to bez zastrzeżeń - wzorowo!:)
Piotr Trawiński
Centrum Medyczne VIMED
Przyznam, iż szkolenie przeszło moje wyobrażenia o tym, jak bardzo dużo można z nich "wynieść" praktycznych sposobów na udoskonalanie własnych umiejętności. Łącząc wyrazy szacunku serdecznie pozdrawiam.
Rafał Reszke - Kierownik ds. Handlowych w firmie Hoster
Bardzo jestem zadowolony ze szkolenia i chętnie piszę się na następne. Nauczyłem się ciekawych rzeczy, z których wcześniej nie zdawałem sobie sprawy np. jak ważne jest oprawa tego co chcemy przekazać, czyli mowa niewerbalna, konstrukcja i techniki lingwistyczne, a nie sama treść. Bardzo się cieszę, że miałem możliwość brać udział w szkoleniu.
Paweł Dymnicki
Bardzo się cieszę, że mogłem uczestniczyć w projekcie "Mistrz Perswazji" organizowanym przez szkolenia.ekspert.pl. Przystępując do szkolenia miałem już za sobą kilka innych i muszę powiedzieć, że szkolenia.ekspert.pl wypadły śpiewająco. Świetny kontakt przed uczestnictwem, doborowe towarzystwo i obsługa w trakcie zajęć oraz miły kontakt po projekcie, pozwalają naprawdę szczerze polecić firmę. Na ogromne uznanie zasługuje profesjonalne, merytoryczne podejście. Jasny i precyzyjny harmonogram, bogata treść i elastyczne warsztaty pozwoliły mi nie tylko wchłonąć potężną dawkę wiedzy, ale i stosować ją z powodzeniem w praktyce.
Łukasz Kruszewski
Szkolenia organizowane przez Ekspert sp. z o.o. są rzeczowe, dobrze zorganizowane i bez wątpienia można je polecać. Szkolenie spełniło oczekiwania, było zgodne z programem. Pan Józef Edmund Nowicki jak zawsze w formie. Dużo materiałów przystępnie napisanych. Organizacja szkolenia, platforma on-line – Bez zastrzeżeń.
Paweł Chmiel
Wydział Organizacyjno - Prawny Krajowy Ośrodek Wsparcia Rolnictwa
Szkolenie bardzo mi się podobało. Przyznaję, byłam mile zaskoczona. Już wcześniej brałam udział w rozmaitych szkoleniach, ale nie spełniały one do końca moich oczekiwań. Tym razem się nie zawiodłam- profesjonalna obsługa, materiały szkoleniowe i przede wszystkim prowadzący szkolenie. Pan Jarek Sikorski swoim wykładem zmusił mnie do zweryfikowania mojego poglądu na omawiane tematy. Nauczyłam się nowych, wręcz zaskakujących rzeczy, które pozwolą mi na większą efektywność w pracy. Chciałabym wziąć udział w kontynuacji tego szkolenia, bo wiem, że nie będzie to zmarnowany czas i przyniesie mi to wiele korzyści.
Monika Gierlich
Jeśli chodzi o kurs - wszystko jest niezwykle ważne dla osób biorących udział w szkoleniu. Poczynając od miłego, ciepłego przywitania przez Panią Joannę i Prowadzącego - Roberta Rebizanta, poprzez stworzenie sympatycznej atmosfery i dbałość o uczestników w czasie wspólnych, kilku godzin. Prowadzący bardzo ciekawie przybliżył problem windykacji w szerokim aspekcie. Przywołane przykłady podparte wiedzą merytoryczną, scenki odgrywane przez uczestników na zadany temat dały szansę kursantom na konfrontacje swej dotychczasowej wiedzy windykacyjnej z jednoczesnym jej poszerzeniem.
Anna Stabrowska
TOUAX sp. z o.o.
Szkolenie „Windykacja należności w praktyce” było wyjątkowo interesujące. Poruszono tematy które nurtują każdą osobę zaangażowaną w prowadzenie działalności gospodarczej i odpowiedzialną za utrzymanie płynności finansowej w firmie. W trakcie szkolenia poznałam szereg zagadnień związanych z windykacją, takich o których wiedzą tylko profesjonalni windykatorzy i to najlepsi. Wiedza przekazana przez prowadzącego pozwala mi spojrzeć na zagadnienie windykacji całkiem innym okiem niż do tej pory. Myślę iż nie przesadzam, jeśli powiem iż szkolenie to może być podstawą do zajęcia się zawodowo windykacją należności. Bardzo dobrze że prowadzący nie skoncentrował się na zagadnieniach prawnych (jak napisać pozew, kiedy złożyć, jakie załączniki) są to informacje które można znaleźć w każdym poradniku. Wiedza jaką nam przekazał była rzeczywiście windykacją w praktyce. Jestem zadowolona że trafiłam na to właśnie szkolenie.
Bożena Backtrog
Perfectis
Kurs spełnił moje oczekiwania i jestem bardzo zadowolona. Zawarta w szkoleniu wiedza i praktyczne uwagi będą bardzo przydatne w mojej pracy. Jeszcze raz dziękuję za pomoc i miłą atmosferę. Wiedza Pana Roberta pozwoli mi na efektywne (mam nadzieję) odzyskiwanie należności od klientów.
Ewa Bieńko
STRAWFORD-POLAND Sp. z o.o.
Szkolenie prowadzone w bardzo miły, przystępny sposób z wykorzystaniem praktycznych metod windykacji. Prowadzący szkolenie posiadał dużą wiedzę i w sympatyczny sposób potrafił ją przekazywać uczestnikom szkolenia. dziękuję
Ewa Borowska
Dział Operacji Finansowych Comp S.A.
Jeżeli mam ocenić szkolenie - mogę z całą odpowiedzialnością wystawić notę 5 :) Dużo nowych informacji, które nie do końca dotyczą mojej branży, ale mogą przydać się w przyszłości. Sympatyczna atmosfera i możliwość aktywnego uczestnictwa potęgują moje pozytywne odczucia. Prowadzący ma spore doświadczenie i umiejętność zainteresowania kursantów tym, o czym jest mowa. Podsumowując - jestem zadowolona z tego, że mogłam uczestniczyć w Państwa szkoleniu.
Kamila Szimelfennig
Towarzystwo Finansowe SKOK S.A.
Szkolenie bardzo mi się podobało. Pan Robert świetnie to szkolenie poprowadził, w ciekawy i zabawny sposób podzielił się z nami swoja wiedzą. Dla mnie osobiście dodatkowo bardzo ciekawy był temat dot. windykowania już na poziomie zawierania umowy z kontrahentem i zastosowanie w tejże fazie klauzul określających zasady stosowania kar umownych.
Aneta Ruszczak
Comp S.A.
Szkolenie spełniło po części moje oczekiwania. Aby spełnić wszystkie powinno trwać 2 dni. Prelekcja ciekawa, prelegent swobodny, kontaktowy, tak jak potrzeba. Nie mam zastrzeżeń co do treści i formy szkolenia. Ja jestem zadowolony.
Janusz Zaręba
HATEK Janusz Zaręba Sp.J.
Szkolenie zostało przeprowadzone bardzo profesjonalnie a przedstawiona wiedza praktyczna na pewno znajdzie zastosowanie w codziennej pracy każdego windykatora nie tylko w relacjach b2c ale też b2b.
Marcin Szyffer
OKT Polska Sp. z o. o.
Uważam, że zarówno zakres wiedzy merytorycznej, jak i ogromne doświadczenie prowadzącego szkolenie oraz materiały, które otrzymałam są na bardzo wysokim poziomie. Ćwiczenia zorganizowane na końcu szkolenia uzmysłowiły mi braki i najczęściej popełniane błędy w procesie windykacji. Reasumując, szkolenie interesujące, pouczające i skłaniające do refleksji, że niestety jeszcze długa droga przede mną, stąd czekam na kolejne, ciekawe oferty szkoleń o podobnej tematyce.
Ewa Bajduszewska
Specjalista ds. windykacyjno-prawnych TROPS S.A.
Szkolenie bardzo mi się podobało. Było prowadzone bardzo ciekawie i fachowo.
Beata Parol
FANEX sp. z o.o.
Szkolenie w którym uczestniczyłam było bardzo ciekawe ze względu na dużą ilość praktycznych informacji z zakresu windykacji, atmosfera bardzo przyjemna oraz interesujący sposób prowadzenia szkolenia.
Jadwiga Gabrychowicz
BANK SPÓŁDZIELCZY
Jeśli chodzi o szkolenie to uważam je za bardzo udane. Zarówno przedstawienie tematu jak i osoba wykładowcy bardzo mi odpowiadały. Szkolenie oceniam bardzo wysoko - jako godne polecenia.
Marek Rycharski
Szkolenie spełniło moje oczekiwania, było dla mnie przypomnieniem zajęć z Zarządzania, które miałam na studiach podyplomowych. Pan Sikorski jako trener był osoba otwartą, nawiązał kontakt z uczestnikami szkolenia. Ćwiczenia pobudzały do aktywności.
Ewa Szczepaniak
Jesteśmy bardzo zadowolone ze szkolenia „W interesie pracodawcy. Profilowany kurs prawa pracy zorientowany na ochronę interesów pracodawcy”, w którym brałyśmy udział. Zarówno poziom merytoryczny, jak i sposób prezentacji wiedzy na szkoleniu były profesjonalne. Wykładowca wykazał wysoką umiejętność mówienia w sposób prosty i zrozumiały o rzeczach zawiłych i trudnych. Ważna była niewymuszona atmosfera i swoboda w zadawaniu pytań. Jedyny minus to zbyt mało czasu na omówienie wszystkich tematów szkolenia. Przydałby się jeszcze jeden dzień. Wszystkie informacje podane na szkoleniu były przydatne, chociaż nie wszystkie nowe. Serdecznie polecamy udział w szkoleniach, których wykładowcą jest Pan M. Krzysztof Bukowski.
Helena Kubasik Sąd Okręgowy w Słupsku
Aleksandra Lewandowska Sąd Okręgowy w Słupsku
Szkolenie "W interesie pracodawcy. Profilowany kurs prawa pracy zorientowany na ochronę interesów pracodawcy" jest szkoleniem bardzo rzeczowym i profesjonalnym, stanowiącym dobrą powtórkę i uzupełnienie wiedzy każdego kadrowca, natomiast dla osób prowadzących firmy stwarza możliwość zapoznania się z wiedzą z zakresu prawa pracy w kontekście ochrony interesów Pracodawcy. Bardzo ciekawy element szkolenia stanowią tzw. bezpieczne standardy, które można wykorzystać w codziennej pracy.
Magda Mojsa
NLI CTM Gdańsk Sp. z o.o.
Szczerze stwierdzam, że bardzo profesjonalnie przedstawiciele firmy Ekspert obsługują szkolące się osoby. Ze wszystkich szkoleń w jakich uczestniczyłam po raz pierwszy odczułam taką troskę i komfort w dbałości o klienta. Jeśli tylko będę miała możliwość skorzystania z Waszych szkoleń na pewno to zrobię.
Urszula Jagielska
Biuro Rachunkowe UL-TEL
Jestem bardzo zadowolona ze szkolenia gdyż było na wysokim poziome zarówno pod względem organizacyjnym jak i z merytorycznego punktu widzenia. Bardzo dobry przepływ informacji przed i podczas szkolenia.
Kamila Walenciej
FHU PIOMAR AGRO-TECH
Szkolenie przygotowane i przeprowadzone w sposób dobry. Osobiście lubię takie formy (chodzi mi o liczbę osób uczestniczących). Daje ona możliwość czynnego udziału. Moje oczekiwania zostały spełnione.
Teresa Malarska
Biuro Rachunkowe
Szkolenie z "CZAS PRACY, ŚWIADECTWO PRACY, BADANIA LEKARSKIE, UMOWY CYWILNOPRAWNE I INNE NOWOŚCI 2011r." przeprowadzone przez firmę Ekspert Sp. z o.o. spełniło moje oczekiwania. Szkolenie było ciekawe i prowadzone w miłej atmosferze.
Katarzyna Kalbarczyk
Awas-Serwis Sp. z o.o.
Bardzo cenne szkolenie, prowadzone ciekawie i dynamicznie. Przydatna i praktyczna wiedza, nawet dla osoby z dużym doświadczeniem w windykacji.
Izabela Dudzicz
Elektronika S.A.
Było mi bardzo miło uczestniczyć w szkoleniu "Telewindykacja" zorganizowanym przez Państwa. Szkolenie było bardzo dobrze zorganizowane. Wspaniała atmosfera, świetne przekazanie wiedzy i zdobytego doświadczenia przez prowadzącego. Ciekawe praktyczne ćwiczenia, wymiana doświadczeń między uczestnikami. Zdobyta wiedza podczas szkolenia na pewno pomoże mi w efektywniejszym wykonywaniu swojej pracy.
Beata Trocka
Mixer Polska
Całość szkolenia oceniam bardzo wysoko. Podobało mi się praktyczne podejście do zagadnienia. Brałem udział w szkoleniach organizowanych przez inne konkurencyjne Firmy i naprawdę mogę polecić Waszą.
Zbigniew Krużel
Tarnowskie Centrum Kultury
Wykładowca bardzo dobrze przygotowany merytorycznie, osoba z szeroką wiedzą i doświadczeniem, chętnie odpowiadający na wszelkie pytania i wątpliwości uczestników szkolenia. Szkolenie bardzo dobrze zorganizowane. Materiały na wysokim poziomie merytorycznym.
Dariusz Falkowski
Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej w Kurzętniku
Szkolenie spełniło moje oczekiwania organizacyjne i merytoryczne. Uważam, iż Wykładowca prowadził zajęcia w sposób zrozumiały i potrafił przekazać posiadaną wiedzę. Otrzymane materiały były bardzo pomocne w trakcie zajęć i myślę, że przydadzą się w trakcie wykonywania obowiązków zawodowych. Dziękuję serdecznie za przeprowadzone szkolenie:), warto było spotkać się i poznać problematykę związaną z zamówieniami publicznymi.
Anna Bakiewicz
Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej w Kętrzynie
Cieszę się, że wzięłam udział w szkoleniu. Spełniło ono moje oczekiwania i twierdzę, że nie mogłam trafić lepiej. Przygotowanie merytoryczne, dbałość o szczegóły - na najwyższym poziomie. Uzyskałam odpowiedzi na wszystkie nurtujące mnie pytania. Ze szkolenia wyszłam ze sporym bagażem wiedzy (choć temat zamówień publicznych to temat rzeka). Szczerze polecam.
Edyta Nowak
Szkoła Podstawowa nr 143
Szkolenie spełniło nasze oczekiwania. Oczywiście na razie nowelizacja nie weszła jeszcze w życie i różne problemy pojawią się po jej wprowadzeniu. Prowadzący Pan Józef Nowicki jest prawdziwym ekspertem w dziedzinie zamówień publicznych. Cytował z pamięci numery artykułów ustawy, odpowiedział na każde pytanie. Podawał przykłady z życia wzięte. Pytania można było zadawać w każdym momencie. Bardzo cenna jest oferta "opieki" prawnej po szkoleniu.
Karolina Misztal
PWSFTviT w Łodzi
Odnośnie szkolenia to spełniło ono nasze oczekiwania, ponieważ wyjaśniło wiele kwestii. Wykładowca z dużą wiedzą praktyczną i teoretyczną to podstawa, a Pan Nowicki na pewno tym dysponuje. Organizacja szkolenia bardzo dobra. Na pewno jeszcze skorzystamy z Państwa usług. Polecam!
Pracownicy firmy ECO-ABC Sp.z o.o
Bełchatów
Szkolenie, w którym uczestniczyłam w październiku 2016 roku w Karpaczu w zakresie prawa Zamówień Publicznych oceniam bardzo pozytywnie. Organizator zadbał nie tylko o wysoki poziom nauczania, ale także o całą oprawę związaną z przedmiotowym pobytem. Szkolenie prowadzone przez szanowany autorytet i praktyka jednocześnie w osobie Pana Józefa Nowickiego było intensywne i bardzo profesjonalne, a jednocześnie elastyczne pod kątem zapotrzebowania słuchaczy, ich zróżnicowania ze względu na instytucje, które reprezentowali. Bardzo wysoko oceniam także czas spędzony poza zajęciami. Organizator wiele uwagi przyłożył do wyboru miejsca, a także hotelu, w którym odbyło się szkolenie, gdyż warunki były świetne. Podjęto także sporo trudu, aby uczestnicy oprócz szkolenia, mogli skorzystać z uroków miejscowości, w której zorganizowany był pobyt. Byłam pod wrażeniem, że można wszystko tak zgrabnie połączyć, aby w tak krótkim czasie odbyć prawie 20 godzin szkolenia, a jednocześnie jeszcze coś zobaczyć i poznać fajnych ludzi. Z pewnością jeszcze nie raz skorzystam z oferty Państwa Firmy.
Kinga Bieniek
Radca prawny
Oczywiście szkolenie spełniło moje oczekiwania - otrzymałam wyczerpujące odpowiedzi na każde pytanie. Pan wykładowca profesjonalnie prowadził wykłady z dośc trudnej dziedziny - w taki sposób, że materiał który przekazywał okazywał się prosty. Oczywiście Pan wykładowca był bardzo dobrze przygotowany merytorycznie, bardzo pomocny - nawet w czasie przerw kawowych :) Organizacje szkolenia oceniam celująco - od początku aż do zakończenia. Mając na uwadze pyszny poczęstunek, wspaniałą kawe i obiad. Materiały które otrzymałam na szkoleniu jak i drogą mailową również oceniam celująco. Szkolenie idealne Pozdrawiam serdecznie
Anna Ziółkowska
"Szkolenie przeprowadzono na bardzo wysokim poziomie merytorycznym, w sposób pełni profesjonalny. Wykładowca posiada duże doświadczenie, wysokie kwalifikacje oraz bardzo dobre przygotowanie merytoryczne. Postawa Wykładowy do Uczestników przyjazna, w pełni profesjonalna oraz zaangażowana. Czas trwania szkolenia sprzyjał realizacji zaplanowanego programu szkolenia. Dzięki szkoleniu zdobyłam wiedzę potrzebną na moim stanowisku pracy." Z poważaniem,
Ilona Biniek.
Szkolenie w którym uczestniczyłem oceniam bardzo wysoko. Byłem na wielu szkoleniach ale to prowadzone przez pana Majerskiego było naprawdę bardzo dobre. Przygotowanie merytoryczne i sposób prowadzenia wyśmienite.
Zbigniew Krużel
Tarnowskie Centrum Kultury
Jako uczestnik szkolenia w Gdyni w dniach 10-11.08.2016 r. chciałabym bardzo podziękować za konkretną i merytoryczną wiedzę, jaką uzyskałam. Szkolenie zostało przeprowadzone rzetelnie, podejście do tematu było bardzo jasne i szczegółowe, co w przypadku tej tematyki było niezbędne. Zajęcia były prowadzone przez doświadczonego wykładowcę, Pana Józefa Nowickiego, który w sposób szczegółowy i wyczerpujący potrafił wyjaśnić każdą wątpliwość, jaka się tylko pojawiła. Dzięki temu uzyskałam wiedzę, która pozwoli mi z pełnym przekonaniem stosować nowe procedury Prawa Zamówień Publicznych. Z czystym sumieniem mogę polecić tą firmę i tego prowadzącego, gdyż cała organizacja oraz przeprowadzenie szkolenia były na najwyższym poziomie, tak samo zresztą jak “opieka” poszkoleniowa.
Gabriela Bendzmer
Powiatowy Inspektorat Weterynarii w Lęborku
Czy szkolenie spełniło Pani/Pana oczekiwania? -Tak Jak ocenia Pani/Pan przygotowanie merytoryczne wykładowcy? -Nie śmiem nawet oceniać J Wykładowca to przecież jedna z ikon systemu zamówień publicznych w Polsce. Jak ocenia Pani/Pan sposób prowadzenia zajęć przez wykładowcę? -Bardzo mi odpowiadał – zamiast klasycznego czytania przepisów ustawy był specyficzny mix wiedzy, doświadczenia i humoru. Jak ocenia Pani /Pan organizację szkolenia? -Bardzo dobrze
Przemysław Tadla
Wojewódzki Urząd Pracy w Rzeszowie
Opinia dot. szkolenia w dniu 3-4.11.2016r. we Wrocławiu NT Nowelizacja prawa zamówień publicznych w 2016r. prowadzonego przez p. Józefa Edmunda Nowickiego – Szkolenie przeprowadzone zostało bardzo dobrze. Termin dwóch dni był terminem optymalnym na ogarnięcie tak szerokiego spektrum tematycznego. Prowadzący szkolenie wykazał się bardzo dużą znajomością tematu jak też łatwością i swobodą przekazywania swojej wiedzy. Materiały szkoleniowe były bardzo dobre – łącznie z dostarczonymi obecnie drogą mailową. Organizacja szkolenia również bardzo dobra. Polecam sobie i innym na przyszłość. Szkolenie, które bardzo dużo dało jego uczestnikom. Pozdrawiam
Marek Mazur
Szkolenie w pełni spełniło moje oczekiwania. Zakres wiedzy merytorycznej oraz sposób prowadzenia szkolenia przez Wykładowcę odbyło się na bardzo wysokim poziomie. Pozdrawiam
Anna Jaworska
Urząd Miejski w Nowogrodźcu
Szkolenie całkowicie spełnia moje oczekiwania, wykładowca posiada ogromny zasób wiedzy oraz przystępnie go przekazuje, interpretując wybrane art. Ustawy Pzp. Tego typu szkolenia są potrzebne, w przyszłości z nich skorzystam. Organizacja szkolenia b. dobra.
Kazimierz Worwąg
DPS Radziechowice
Szkolenie w pełni spełniło nasze oczekiwania. Pan Wiśniewski jest osobą, która niewątpliwie posiada dużą wiedzę z zakresu Pzp, był przygotowany merytorycznie do wykładu i swoją wiedzę potrafił świetnie przekazać, na każde zadane pytanie udzielał konkretnej odpowiedzi. Dodatkowym atutem jest miejsce szkolenia - bardzo blisko dworca i organizacja szkolenia (przerwy kawowe i lunch).
Joanna Wyrzykowska Starszy Inspektor
Prokuratury Okręgowej w Świdnicy
Uczestniczyłam w szkoleniu w dn. 7-8.11.2016r. Szkolenie całkowicie spełniło moje oczekiwania. Przygotowanie merytoryczne Wykładowcy oceniam najwyżej. Sposób prowadzenia zajęć bardzo ciekawy, zachęcający do czynnego brania udziału w szkoleniu, wystawiam notę również najwyższą. Jeśli chodzi o organizację szkolenia, nie mam również zastrzeżeń - prawidłowo rozłożone godziny wykładów, odpowiednia ilość przerw na tyle, aby można było spokojnie odetchnąć przed następną dawką wiedzy. Całość oceniam bardzo dobrze. Bardzo dziękuję za możliwość uczestniczenia w szkoleniu. Z poważaniem,
Katarzyna Maciak
Pan Piotr Wiśniewski - wykładowca profesjonalny, z dużym doświadczeniem praktycznym. Zajęcia prowadzone przystępnie, fachowo i rzetelnie. Organizacja bez zarzutu (miejsce, parking, sala, poczęstunek - super). Szkolenia prowadzone przez EKSPERT Sp. z o.o. są naprawdę godne polecenia.
Maria Dydo
Główny Specjalista PUP Dębica
Szkolenie spełniło moje oczekiwania , jak wszystkie szkolenia przeprowadzane przez Pana Józefa Nowickiego , który znany jest ze swego profesjonalizmu i merytorycznego przygotowania na najwyższym poziomie. Sposób prowadzenia zajęć przez wykładowcę Pana Józefa Nowickiego zawsze jest dostosowany do zagadnień poruszanych w trakcie zajęć w sposób niezwykle czytelny , merytoryczny z wieloma wątkami , tak aby móc jak najlepiej zrozumieć tematykę poruszanych problemów interpretacyjnych. Jeśli chodzi o organizację szkolenia , to cechowała się ona profesjonalizmem dostosowanym do profesjonalizmu wykładowcy.
Arkadiusz Linek kier. Ref. Inwestycyjno-Remontowego GZMK
GMINNY ZARZĄD MIENIA KOMUNALNEGO w STRZELCACH OPOLSKICH
Na szkoleniu, którego wykładowcą był Pan Nowicki nie znalazłam się przypadkiem. Już wcześniej uczestniczyłam w wykładach Pana Nowickiego i dlatego szukałam szkolenia, które poprowadzi, oczywiście chodziło mi o tematykę prowadzenia przetargu nieograniczonego. Pan Nowicki jest świetnie przygotowany merytorycznie, prowadzi szkolenia ciekawie, w oparciu o konkretne przykłady, orzeczenia i opinie sądów oraz KIO. Odpowiada na wszystkie pytania uczestników szkolenia. Najbardziej cenię to, że Pan Nowicki nie odpowiada jak większość wykładowców, stwierdzeniem, że takie jest jego zdanie, a opinie różne. Pan Nowicki interpretuje przepis ustawy konkretnie stwierdzając jak należy rozumieć dany zapis, zawsze popierając to odpowiednimi opiniami , wyrokami czy orzeczeniami. Po wprowadzeniu ostatniej nowelizacji każdy zamawiający miał szereg problemów z zastosowaniem „nowej" ustawy, zwróciłam się mailowo do Pana Nowickiego z trudnym zapytaniem, Pan Nowicki umówił się ze mną na rozmowę telefoniczną i pomógł mi rozwiązać problem. Miłym zaskoczeniem jest przekazanie e-booka po zakończeniu szkolenia. Wielu wykładowców poprzestaje na wydruku ustawy, która oczywiście jest potrzebna, ale w prosty sposób dostępna. Odpowiedzialność za stosowanie przepisów PZP spoczywa na naszych barkach, dlatego o wiele cenniejszy jest „przewodnik" o prowadzeniu przetargu nieograniczonego, tak często stosowanego, niż sam tekst ustawy. Reasumując, szkolenie poprowadzone przez Pana Nowickiego spełniło moje oczekiwania, oceniam je bardzo pozytywnie, zarówno pod względem przygotowania merytorycznego wykładowcy jaki i prowadzenia szkolenia. Odpowiadało mi również miejsce szkolenia oraz jego organizacja.
Małgorzata Stelmach
Wielkopolski Zarząd Melioracji i Urządzeń Wodnych w Poznaniu
Czy szkolenie spełniło Państwa oczekiwania? - Zdecydowanie tak, szkolenie zawsze uwzględnia kompleksowo zachodzące zmiany i poruszane są z odpowiednim naciskiem te zmiany, które mają największe odniesienie do pracy - w moim przypadku biura księgowego. Jak oceniają Państwo otrzymane materiały? - Przydatne, przejrzyste i prezentacja jest dobrym "skrótem" szkolenia. Jak oceniają Państwo sposób prowadzenia zajęć przez wykładowcę? dr Biernacki, jak zawsze prowadzi szkolenie z odpowiednią dozą poczucia humoru, dzięki czemu uczestnicy nie zasypiają nad kolejnymi artykułami z Ustaw . Ponadto, bardzo profesjonalny, merytoryczny niestety nie ma się do czego przyczepić. Jak oceniają Państwo organizację szkolenia? - Jak zawsze, bardzo dobra organizacja. Pozdrawiam
Anna Włodarczak
Szkolenie prowadzone przez p. Józefa Nowickiego są na bardzo wysokim poziomie. Wykładowca dysponuje szeroką wiedzą nie tylko merytoryczną ale i co bardzo ważne praktyczną w odniesieniu do zmieniającego się na przestrzeni ostatnich lat stanu prawnego. Szkolenie spełniło moje oczekiwania zarówno w tematyce szkolenia jak i poza nią w ramach zamówień publicznych. Wykładowca odpowiada na wszystkie pytania nie tylko te związane bezpośrednio z tematyką szkolenia.Wykładowca bardzo przystępny w kontakcie, w sposób jasny i zrozumiały tłumaczy przedmiotowe zagadnienia. Na pewno skorzystam jeszcze ze szkoleń Eksperta ze względu na świetnego wykładowcę. Organizacja szkolenia przez Eksperta: 1. Miejsce : bardzo dogodna lokalizacja ( w sąsiedztwie dworca PKP, PKS ), warunki szkolenia - bardzo dobre. 2. Materiały : przygotowane, dodatkowe bonusy w cenie. 3. Opieka organizatora: bez zarzutu, cały czas na miejscu przedstawiciel organizatora. 4. Cena : bardzo przystępna, poczęstunek kawowy elegancko przygotowany, smaczny obiad w cenie. Serdecznie pozdrawiam
Beata Kwitowska
Sekretarz Gminy Powidz
Jestem bardzo zadowolona z uczestnictwa w szkoleniu z zamówień publicznych w Poznaniu. Szkolenie spełniło moje oczekiwania. Wykładowca był bardzo dobrze przygotowany merytorycznie. Sposób prowadzenia zajęć był interesujący. Organizacja szkolenia na wysokim poziomie. Jestem bardzo zadowolona. Lokalizacja też super- blisko dworca PKP. Obiad pyszny. Pozdrawiam
Milena Kuśmierek
Sąd Rejonowy w Turku
Witam, Dziękuję za przesłanie kompletu materiałów ze szkoleń. Będą bardzo przydatne w mojej pracy. Szkolenia oceniam pozytywnie, spełniło ono moje oczekiwania. Pomimo, że temat wydawałoby się wszystkim dobrze rozeznany, to i tak Pan Nowicki wyjaśnił wiele wątpliwości i przedstawił problemy w nowym świetle prawnym. Cenię Pana Józefa Nowickiego za kompetencje, ogromną aktualną wiedzę i "trzeźwą" interpretację przepisów. Sposób przekazania wiedzy jest klarowny i uporządkowany. Organizacja szkolenia bez zarzutu, szczególnie chwalę sobie wcześniejsze i kilkakrotne powiadamianie mailowe o szkoleniu. Przy dużej ilości pracy takie przypominanie jest bardzo skuteczne. Pozdrawiam
Elżbieta Owczarek
Politechnika Łódzka
Szkolenie spełniło moje oczekiwania. Wiedza, doświadczenie prowadzącego przekazana w jasny klarowny sposób. Materiały przydatne - wykorzystam w pracy . Dziękuję za pomoc i wsparcie w prowadzeniu mojej działalności.
Małgorzata Bakalarczyk
Szkolenie bardzo użyteczne, treściwe. Wykładowca komunikatywny, elastyczny, otwarty na sugestie i potrzeby słuchaczy. Przygotowanie szkolenia (materiały + poczęstunek) wręcz modelowe. Przygotowany zakres wiedzy idealnie wpisał się w czas przeznaczony na szkolenie.
Karolina Popielarz
Urząd Miejski w Mogilnie
Czy szkolenie spełniło Pani/Pana oczekiwania? Tak. Szkolenie wyjaśniło wątpliwości w zakresie udzielania małych zamówień pub. Jak ocenia Pani/Pan przygotowanie merytoryczne wykładowcy? Wykładowca to ekspert-zna b. dobrze obowiązujące przepisy prawne i ich interpretację w praktyce, gdyż sam uczestniczy w procesie udzielania zamówień pub. Jak ocenia Pani/Pan sposób prowadzenia zajęć przez wykładowcę? Zajęcia prowadzone ciekawie, z zaangażowaniem uczestników, w każdym momencie prowadzący wyjaśnia wątpliwości z praktyki uczestników szkolenia Jak ocenia Pani /Pan organizację szkolenia? Organizacja bardzo dobra, stały kontakt mailowy i telefoniczny z p. Moniką Ługowską
Wiesława Bronowicka
Państwowy Powiatowy Inspektor Sanitarny w Dzierżoniowie
Szkolenie było przeprowadzone z osobą, która ma ogromne doświadczenie i przygotowanie merytoryczne. Organizacja szkolenia bez zarzutów. Szkolenie warte polecenia!
Paulina Grala
Udział w szkoleniu był bardzo owocny. Przygotowanie merytoryczne oraz sposób prowadzenia zajęć przez Pana Józefa Nowickiego, moim zdaniem zasługuje na najwyższą ocenę. Z przyjemnością będę uczestniczyła w szkoleniach z zakresu zamówień publicznych, prowadzonych przez wybitnego fachowca - Pana Nowickiego. Organizacja szkolenia oraz miejsce, również zasługuje na wysoką ocenę. Dziękuję i pozdrawiam
Małgorzata Jackowska
Zakład Obsługi Przejść Granicznych w Korczowej
Jestem bardzo zadowolona, że mogłam wziąć udział we wczorajszym szkoleniu. Było ono przygotowane profesjonalnie zarówno pod względem organizacyjnym jak i prowadzenia zajęć. Natomiast moja wiedza nie jest na tyle dostateczna, abym mogła oceniać przygotowanie merytoryczne wykładowcy. Powiem tylko, że od kilku lat biorę udział w szkoleniach na temat zamówień publicznych i na wczorajszym zagadnienia w tym zakresie były przekazane najlepiej, sprawnie, rzeczowo, we właściwym tempie i zgodnie z programem szkolenia. Dziękuję bardzo.
Jolanta Bielenda
ZESPÓŁ SZKOLNO-PRZEDSZKOLNY NR 7
Dziękuję bardzo za przesłane materiały. Wczorajsze szkolenie oceniam bardzo dobrze. Spełniło ono jak najbardziej moje oczekiwania. Pomogło wyjaśnić wątpliwości pojawiające się w praktyce. Przygotowanie merytoryczne Wykładowcy i sposób prowadzenia zajęć oceniam również wysoko. Byłam wielokrotnie uczestnikiem szkoleń z panem J.E.Nowickim i bardzo je sobie cenię. Również organizacja szkolenia spełniła moje oczekiwania. Korzystna lokalizacja ośrodka szkoleniowego, dobre warunki lokalowe i cenne materiały przesłane po szkoleniu.
Dziękuję i pozdrawiam - Maria Chrzanowska
Miasto Czeladź
Byłam uczestnikiem szkolenia w Rzeszowie z którego jestem bardzo zadowolona. Wykładowca super. Tematy były omawiane bardzo zrozumiale, wyczerpująco, wykładowca w czasie szkolenia udzielał odpowiedzi na pytania zadawane przez uczestników. Bardzo istotną sprawą jest to, że można się zwrócić do Wykładowcy w przypadku wątpliwości o wyjaśnienie lub poradę telefonicznie. Organizacja szkolenia również dobra.
Stanisława Skalska
Nadleśnictwo Strzyżów
Szkolenie „Prowadzenie Biura Rachunkowego 2017" spełniło moje oczekiwania. Otrzymane materiały są bardzo pomocne i będę mogła wykorzystać je w moim biurze. Wykładowca bardzo dokładnie omawiał wszystkie zagadnienia w sposób przykuwający uwagę. Ogólna organizacja całego Szkolenia na piątkę.
Aneta Nowak
Dziękuję za świetnie zorganizowane i profesjonalnie poprowadzone szkolenie. Materiały są merytorycznie dobrze przygotowane i przy tym przejrzyste. Wykładowca - świetny! :-) Z pozdrowieniami
Barbara Dziczek
MIDAS Profesjonalna obsługa księgowo-kadrowa firm
Ze szkolenia jestem bardzo zadowolony. Poziom przekazywanej wiedzy na bardzo wysokim poziomie. Sposób szkolenia – adekwatny do tematyki. Nie byłem do tej pory na szkoleniu ,które w tak krótkim czasie poruszałoby tyle istotnych kwestii. Zgodnie z obietnicą-doszły materiały mailowo .W Urzędzie Pracy też wyraziłem SWOJE ZADOWOLENIE Z UCZESTNICTWA W SZKOLENIU. Jeżeli będziecie mieć państwo szkolenia kolejne to proszę o informację, chętnie będziemy uczestniczyć. Pozdrawiam
Dariusz Pułanik